СУБСИДІЯ

ЯКІ ДОКУМЕНТИ ПОДАЮТЬСЯ ДОДАТКОВО ДЛЯ ПРИЗНАЧЕННЯ СУБСИДІЇ, ЯКЩО ЗА АДРЕСОЮ ДОМОГОСПОДАРСТВА ЗАРЕЄСТРОВАНА ПОВНОЛІТНЯ ОСОБА, ЯКА ПРОЖИВАЄ І ПРАЦЮЄ В ІНШОМУ МІСТІ? Якщо в житловому приміщенні разом з батьками зареєстровано повнолітню працездатну особу, яка не проживає за адресою реєстрації, оскільки працює в іншому місті, житлова субсидія може бути призначена без урахування її доходів в разі надання довідки з місця роботи.

09:22 29.03.2024

ЧИ МОЖЕ ОСОБА З ІНВАЛІДНІСТЮ З ДИТИНСТВА ОДНОЧАСНО ОТРИМУВАТИ І ПЕНСІЮ ПО ВТРАТІ ГОДУВАЛЬНИКА, І СОЦІАЛЬНУ ДОПОМОГУ?  Особа з інвалідністю з дитинства, якій інвалідність встановлено у віці до 18 років та яка отримує державну соціальну допомогу відповідно до Закону України “Про державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю”, може одночасно отримувати пенсію у зв’язку з втратою годувальника, за наявності такого права.

10:32 29.11.2023

УРЯД ПОДОВЖИВ ТЕРМІН ДЛЯ ЗВЕРНЕННЯ ЗА РАЗОВОЮ ДОПОМОГОЮ ДО ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ ВЕТЕРАНАМ ВІЙНИ, ЯКІ ПРОХОДЯТЬ СЛУЖБУ Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2023 № 754 “Деякі питання соціального захисту ветеранів війни та жертв нацистських переслідувань“ для забезпечення виплат допомоги до Дня Незалежності України особам, які належать до ветеранів війни, проходять службу та не є пенсіонерами, міністерства та відомства, військові формування, підприємства, установи, організації мали подати Пенсійному фонду України інформацію про таких осіб не пізніше ніж до 1 жовтня поточного року. Постановою від 24.11.2023 № 1238 “Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 21 липня 2023 р. № 754“ Уряд подовжив термін подання інформації про таких осіб Пенсійному фонду України до 10 грудня поточного року.

10:22 29.11.2023