Розсошанська громада
Хмельницька область, Хмельницький район

Рішення чотирнадцятої сесії сільської ради VII скликання

                                                          УКРАЇНА

РОЗСОШАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ОБ"ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

від 20 грудня 2016 року №1

чотирнадцятої  сесії  сільської ради

VII cкликання

 

Про затвердження бюджету Розсошанської

сільської ради на 2017 рік 

 

            Відповідно до Закону України « Про Державний бюджет України на 2017 рік» бюджетного кдексу України, керуючись пунктом 23  статті  26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія сільської ради

 

ВИРІШИЛА :

 

    1.Визнати загальний обсяг доходів сільського бюджету на 2017 рік у сумі  38782100 грн., у тому числі  освітня субвенція в сумі 6145300 грн, медична субвенція в сумі 3032600 грн.                                                                                                                                        

       Обсяг доходів загального фонду сільського бюджету затвердити в сумі 29415800 грн. спеціального фонду бюджету-188400 грн. (додаток№1).

    2. Затвердити загальний обсяг видатків сільського бюджету на 2017 рік у сумі 38782100 грн.  в тому числі обсяг видатків загального фонду бюджету в сумі 29363031 грн., та видатків спеціального фонду бюджету в сумі 9419069 грн. за тимчасовою класифікацією видатків та кредитування місцевих бюджетів (додаток №3).

       3. Установити розмір оборотного касового залишку бюджетних коштів сільського бюджету у сумі 25000 гривень.

       4. Затвердити обсяги міжбюджетних трансфертів з сільського бюджету на 2017 рік:

 - субвенції  на суму 9177900 грн. в тому числі освітня субвенція 6145300  грн., медична субвенція 3032600 грн.,а також реверсна дотація в сумі 595100 грн.

       5.  Встановити профіцит загального фонду сільського бюджету  в сумі

9230669 грн., напрямком використання якого визначити передачу коштів із загального фонду до бюджету розвитку спеціального фонду.

       6.  Встановити дефіцит спеціального фонду сільського бюджету в сумі 9230669 грн., джерелом покриття якого визначити передачу коштів із загального фонду до бюджету розвитку спеціального фонду. 

       7. Дозволити сільській раді при надходженні в міжсесійний період трансфертів (дотацій, субвенцій) з районного бюджету понад обсяги, враховані в сільському бюджеті на 2017 рік, збільшувати обсяг доходів та видатків сільського бюджету на суму трансфертів, одержаних з районного бюджету та проводити розподіл зазначених трансфертів між головними розпорядниками коштів сільського бюджету за погодженням з постійною комісією сільської ради з питань бюджету.

         Зазначені зміни вважати змінами, внесеними до сільського бюджету на 2017 рік.

      8. Затвердити перелік захищених статей видатків загального фонду сільського бюджету на 2017 рік за економічною структурою видатків відповідно до статті 55 Бюджетного кодексу України:

          - оплата праці працівників бюджетних установ (код 2110);

          - нарахування на заробітну плату (код 2120);

          - придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів (код 2220);

          - забезпечення продуктами харчування (код 2230);

          - оплата комунальних послуг та енергоносіїв (код 2270);

          - поточні трансферти населенню (код 2700);

          - поточні трансферти місцевим бюджетам (код 2620).

     9. Надати право сільській раді отримувати позики на покриття тимчасових касових розривів сільського бюджету, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в першу чергу на оплату праці працівників бюджетних установ та нарахування на заробітну плату, придбання продуктів харчування та медикаментів, оплату комунальних послуг та енергоносіїв, які відповідно до статті 43 Бюджетного кодексу України в обов’язковому порядку покриваються Управлінням Державного казначейства в Хмельницькому районі  в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейства рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов’язковими їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.

      10. Відповідно до статті 73 Бюджетного кодексу України надати право сільській раді отримувати в Головному управлінні Державного казначейства України в області середньострокові позики на суми невиконання у відповідному звітному періоді розрахункових обсягів доходів районного бюджету на 2017 рік, що враховуються при призначенні обсягу міжбюджетних трансфертів та передбаченні у додатку № 6 до Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік» за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку без нарахування відсотків за користування цими коштами, з наступним інформуванням обласної ради.

      11. Розпорядникам коштів сільського бюджету забезпечити в першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних  установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати, на проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами. Затвердити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань.

      12.  Розпорядником бюджетних коштів сільського бюджету є виконавчий комітет Розсошанської сільської ради.

      13.Додатки 1-7 до цього рішення є невід’ємною частиною.

      14.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань бюджету (голова комісії Петришин В.І.).

 

 

Сільський голова:                                              В. В. Дячок

 

 

 

 

 

 

      УКРАЇНА

РОЗСОШАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

                                                 від 20 грудня 2016 року  № 2

чотирнадцятої сесії сільської ради

VІІ скликання

 

 

Про створення пожежно-рятувальної дільниці

 

    Заслухавши інформацію т.в.о. начальника 1 Державного пожежно-рятувального загону Ленюка Олександра Володимировича та керуючись статтею 19 Кодексу цивільного захисту України з метою підвищення ефективності захисту людей і територій від надзвичайних ситуацій природного і техногенного характеру неухильного виконання заходів цивільного стану населення і території громади передбачити фінансування заходів “ Цільової програми забезпечення пожежної безпеки житлового сектору та обєктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури підрозділів місцевої пожежної охорони на 2016-2020 роки ” при формуванні бюджету на 2017 рік СЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВИРІШИЛА:

1.Вивчити питання фінансування заходів “ Цільової програми забезпечення пожежної безпеки житлового сектору та обєктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури підрозділів місцевої пожежної охорони на 2016-2020 роки ” при формуванні бюджету на 2017 рік

 

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань бюджетну, фінансів та планування соціально-економічного розвитку.

 

 

Сільський голова                                             В.В.Дячок

 

 

 

      УКРАЇНА

РОЗСОШАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

                                                 від 20 грудня 2016 року  № 3

чотирнадцятої сесії сільської ради

VІІ скликання

 

 

Про надання матеріальної

допомоги хворим на лікування

 

     Заслухавши інформацію сільського  голови Дячка В.В. та керуючись ст. 34 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні» СЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВИРІШИЛА:

1.Надати матеріальну допомогу на лікування хворим громадянам в сумі 31 500.00 грн.:

- Мельнику Олегу Олександровичу в сумі 1500 грн.;

- Категорській Олені Всеволодівні в сумі  15 000 грн.;

- Подвисоцькій Галині Степанівні в сумі 15 000 грн.;

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань бюджетну, фінансів та планування соціально-економічного розвитку.

 

 

Сільський голова                                             В.В.Дячок

 

 

 

 

УКРАЇНА

РОЗСОШАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від  20 грудня 2016 року № 4

                                           чотирнадцятої сесії сільської ради

VІІ скликання

 

Про припинення права постійного

користування земельною ділянкою               

 

Розглянувши заяву гр. Українець М.М., Дячок Н.О., Кухар О.С. про те, щоб припинити право користування земельною ділянкою та керуючись Земельним Кодексом України гл.22 , ст. 140 , 141 п. а , 142 п. а, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» ст. 26 п. 34 – сесія сільської ради ВИРІШИЛА :

 

     1.Припинити право постійного користування земельною ділянкою площею 0.20 га для ведення особистого селянського господарства в с. Нижчі Вовківці Хмельницького району Хмельницької області гр. Українець Марії Миколаївні;

-припинити право постійного користування земельною ділянкою площею 0.20 га для ведення особистого селянського господарства в ст. Скібнево Хмельницького району Хмельницької області гр. Дячок Надії Онисимівні;

-припинити право постійного користування земельною ділянкою площею 0.05 га для ведення особистого селянського господарства в с. Андірйківці вул. Центральна, 53 Хмельницького району Хмельницької області гр. Кухар Олені Станіславівні.

 

    2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, будівництва, архітектури та просторового планування.

 

  Сільський голова                            В.В.Дячок

 

 

 

УКРАЇНА

РОЗСОШАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від  20 грудня 2016 року № 5

                                                        чотирнадцятої сесії сільської ради

VІІ скликання

Про надання дозволу на розроблення

проекту землеустрою щодо відведення

земельних ділянок

Керуючись ст.118 Земельного кодексу України частина 7, ст. Закону України “ Про місцеве самоврядування  в України “, ст. 12, 33, 118, п. 12 Перехідних положень Земельного кодексу України,  Постановою Кабінету Міністрів України від 26.05.2004 р. № 677 „Про затвердження порядку розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок” СЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВИРІШИЛА :

1.Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки гр. Дмітровій Інні Леонідівні орієнтовною площею 0.25 га для ведення особистого селянського господарства в с. Ружичанка Хмельницького району Хмельницької області.

- надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки гр. Павловій Юлії Олександрівні орієнтовною площею 0.15 га для будівництва житлового будинку в с. Андрійківці Хмельницького району Хмельницької області.

- надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки гр. Павловій Інні Олександрівні орієнтовною площею 0.15 га для будівництва житлового будинку в с. Андрійківці Хмельницького району Хмельницької області.

- надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки гр. Осинській Тетяні Леонідівні орієнтовною площею 0.15 га для будівництва житлового будинку в с. Андрійківці Хмельницького району Хмельницької області.

- надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки гр. Осинському Леоніду Івановичу орієнтовною площею 0.05 га для будівництва житлового будинку в с. Андрійківці вул. Центральна, 51 Хмельницького району Хмельницької області.

- надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки гр. Люлькун Дмитру Васильовичу  орієнтовною площею 0.25 га для для будівництва та обслуговування житлового будинку в с. Ружичанка вул. Центральна, 200  Хмельницького району Хмельницької області.

-надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки гр. Сірик Таїсії Василівні орієнтовною площею 0.10 га для ведення особистого селянського господарства в с. Розсоша Хмельницького району Хмельницької області.

-надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки гр. Дячок Віталії Володимирівні орієнтовною площею 0.20 га для ведення особистого селянського господарства в ст. Скібнево Хмельницького району Хмельницької області.

- заяву гр. Тарнавської Надії Іванівні на виділення земельної части (пай) на території Розсошанської сільської ради в с. Андрійківці задовільнити немає можливості, так як на даній території вільних земель немає.

- відмовити гр. Хмуровській Тетяні Михайлівні у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнотною площею 0,10 га так, як дана земельна ділянка знаходиться у користувані гр. Панасюк Н.М.

2.Розроблений та погоджений у встановленому порядку проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки подати на затвердження чергової сесії сільської ради.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, будівництва, архітектури та просторового планування.

 Сільський  голова                                          В.В.Дячок

 

 

 

 

УКРАЇНА

РОЗСОШАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від  20 грудня 2016 року № 6

                                           чотирнадцятої сесії сільської ради

VІІ скликання

 

Про надання  дозволу на виготовлення

технічної документації із землеустрою

щодо встановлення меж земельних

ділянок в натурі (на місцевості)

 

                Керуючись ст.26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні",  ст. 12, 116, 118, 121, 122 Земельного кодексу України, Законом України "Про землеустрій", прикінцевими та перехідними положеннями Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності»,  розглянувши подану заяву та матеріали, сільська рада,-

                В И Р I Ш И Л А :

  1. Надати дозвіл гр. Кармаліті Олені Анатоліївні  на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) орієнтованою площею 0.25 га із земель комунальної власності(землі житлової та громадської забудови для будівництва та обслуговування житлового будинку в с. Андрійківці вул. Сезіка, Хмельницького району Хмельницької області

-гр. Орловському Олександру Станіславовичу  на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  орієнтовною площею 0.35 га із земель комунальної власності(землі житлової та громадської забудови) в тому числі для будівництва та обслуговування житлового будинку 0.25 га , для  ведення особистого селянського господарства 0.10 га  в с. Андрійківці  вул. Сезіка, 6 Хмельницького району Хмельницької області.

-гр. Лободі Сніжані Петрівні  на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  орієнтованою площею 0.25 га із земель комунальної власності(землі житлової та громадської забудови для будівництва та обслуговування житлового будинку в с. Ружичанка  вул. Хмельницька, 27  Хмельницького району Хмельницької області.

-гр.Шостацькій Галині Миколаївні на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) орієнтовною площею 0.55 га із земель комунальної власності(землі житлової та громадської забудови) для будівництва та обслуговування житлового будинку 0.25 га та ведення особистого селянського господарства 0.30 га в с. Вищі Вовківці  вул. Тімірязєва, 1 Хмельницького району Хмельницької області.

-гр. Грица Людмилі Анатоліївні на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0.62 га із земель комунальної власності(землі житлової та громадської забудови) для будівництва та обслуговування житлового будинку 0.25 га та ведення особистого селянського господарства 0.37 га в с. Вищі Вовківці  вул. Набережна, 16 Хмельницького району Хмельницької області.

-гр. Подлюк Ользі Костянтинівні на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) орієнтовною площею 0.40 га із земель комунальної власності(землі житлової та громадської забудови) для будівництва та обслуговування житлового будинку 0.25 га та ведення особистого селянського господарства 0.15  га в с. Андрійківці  вул. Центральна, 22 Хмельницького району Хмельницької області.

-гр. Купратому Миколі Васильовичу  на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) орієнтовною площею 0.25 га із земель комунальної власності(землі житлової та громадської забудови) для будівництва та обслуговування житлового будинку  в с. Ружичанка  вул. Мічуріна, 19 Хмельницького району Хмельницької області.

-гр. Майор Олегу Леонідовичу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) орієнтовною  площею 0.25  га із земель комунальної власності(землі житлової та громадської забудови) для будівництва та обслуговування житлового будинку та 0,05 га для ведення особистого селянського господарства в с. Ружичанка  вул. Шкільна, 47 Хмельницького району Хмельницької області.

-гр. Яровець Надії Володимирівні на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) орієнтовною  площею 0.50  га із земель комунальної власності(землі житлової та громадської забудови) 0.25 гадля будівництва та обслуговування житлового будинку та 0,25 га для ведення особистого селянського господарства в с. Ружичанка  вул. Горького, 30 Хмельницького району Хмельницької області.

2.    Розроблену у встановленому порядку документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та подати на затвердження чергової сесії сільської ради.  

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, будівництва,архітектури та просторового планування.                          

                                    

 

 Сільський голова                 В.В.Дячок

 

 

 

 

УКРАЇНА

РОЗСОШАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від  20 грудня 2016 року № 7

                                           чотирнадцятої сесії сільської ради

VІІ скликання

 

Про затвердження технічної документації

із землеустрою щодо встановлення меж земельної

ділянки в натурі ( на місцевості) та надання її у власність  

     Керуючись ст.26 Закону України "Про мiсцеве самоврядування в Українi",  ст. 12, 116, 118, 121, 122 Земельного кодексу України, Законом України "Про землеустрiй", прикінцевими та перехідними положеннями Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності», розглянувши документацію із землеустрою, сесія сільської ради,-

ВИРIШИ ЛА :

1.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості):

- затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Резніковій Юлії Миколаївні  земельну ділянку  площею 0.2500 га, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Карпівці вул. Пушкіна, 23  Хмельницького району Хмельницької області.

- затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кашпаровій Тетяні Вікторівні  земельну ділянку  площею 0.0082 га, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Ружичанка вул. Вишнева, 13 Хмельницького району Хмельницької області.

- затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Притисюк Серію Анатолійовичу, Копичинській Наталії Анатоліївні  земельну ділянку  площею 0.2500 га, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка в с. Розсоша вул. Дзержинського, 21  Хмельницького району Хмельницької області.

- затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Ізосімову Володимиру Володимировичу  земельну ділянку  площею 0.0900 га, для ведення особистого селянського господарства в с. Ружичанка Хмельницького району Хмельницької області.

- затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Степановій Надії Степанівні  земельну ділянку  площею 0.2500 га, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Ружичанка вул. Центральна, 188  та 0,0852 га для ведення особистого селянського господарства в с. Ружичанка Хмельницького району Хмельницької області.

- затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Стрілець Надії Миколаївні  земельну ділянку  площею 0.1981 га, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Ружичанка вул. Хмельницька, 9  Хмельницького району Хмельницької області.

- затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Гринчук Анатолію Мифодійовичу земельну ділянку  площею 0.2500 га, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Ружичанка вул. Пасічна, 7  Хмельницького району Хмельницької області.

- затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Резуник Миколі Федоровичу земельну ділянку  площею 0.2500 га, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Ружичанка вул. Північна, 3  Хмельницького району Хмельницької області.

- затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Бараболі Василю Леонтійовичу земельну ділянку  площею 0.2500 га, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Андрійківці вул. Набережна, 27  та 0,1700 га для ведення особистого селянського господарства в с. Андрійківці Хмельницького району Хмельницької області.

- затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Криськову Василю Васильовичу   земельну ділянку  площею 0.2500 га, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Андрійківці провул. Східний, 8  та 0,2126 га; 0.0609 га для ведення особистого селянського господарства в с. Андрійківці Хмельницького району Хмельницької області.

-затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Томчишину Івану Мар`яновичу   земельну ділянку  площею 0.2165 га, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Вищі Вовківці  вул.Тімірязєва, 3  та 0.1200 га; 0,1535га  для ведення особистого селянського господарства в с. Вищі Вовківці Хмельницького району Хмельницької області.

 

2.Рекомендувати гр. Резнікова Ю.М., Кашпарова Т.В., Притисюк С.А., Ізосімов В.В., Степанова Н.С., Стрілець Н.М., Гринчук А.М., Резуник М.Ф., Бараболя В.Л., Криськов В.В., Томчишин І.М. зареєструвати право власності на земельну ділянку протягом 1 (одного) року у відповідності до вимог законодавства. 

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, будівництва, архітектури та просторового планування.

 

 

Сільський голова                                    В.В.Дячок

 

 

 

УКРАЇНА

РОЗСОШАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від  20 грудня 2016 року № 8

чотирнадцятої сесії сільської ради

VІІ скликання

 

Про затвердження проекту

землеустрою щодо відведення

земельної ділянки

 

Заслухавши та обговоривши заяву Макарової Валентини Филимонівни про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0.0194 га із земель комунальної власності(для індивідуального садівництва) в с. Карпівці Хмельницького району

сесія сільської ради ВИРІШИЛА:

1. Питання про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0.0194 га із земель комунальної власності(для індивідуального садівництва) в с. Карпівці Хмельницького району залишити до вивчення в зв’язку з тим, що земельна ділянка була в користуванні гр. Мацюк Ніни Антонівни і немає письмової згоди на відчуження даної земельної ділянки та винести на розгляд чергової сесії.

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, будівництва, архітектури та просторового планування.

 

 

Сільський голова                                         В.В.Дячок

 

 

 

УКРАЇНА

РОЗСОШАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ОБ’ЄДНАНОЇ  ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

від  20 грудня 2016 року № 09

                                           чотирнадцятої сесії сільської ради

VІІ скликання

Про надання дозволу на виготовлення

технічної документації із землеустрою

щодо складання документів, що посвідчують

право на земельну ділянку для будівництва

та обслуговування житлового будинку,

господарських споруд Баланюк І.М.

     Керуючись статтею  26  Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні », ст.12,116,118,121,122 Земельного кодексу України, Законом України « Про землеустрій », прикінцевими положеннями Закону України « Про внесення  змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності», розглянувши документацію із землеустрою сесія сільської ради

ВИРІШИЛА :

1.Надати дозвіл Баланюк Ігору Михайловичу  на виготовлення технічної документації із землеустрою,  щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських споруд ( присадибна ділянка ) та надання її у власність орієнтовною  плащею 0.10 га в селі Розсоша Хмельницького району Хмельницької області.

2. Розроблену у встановленому порядку документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та подати на затвердження чергової сесії сільської ради.

3.Рішення № 05 від 25.05.2015 року тридцять шостої позачергової сесії сільської ради VІ скликання  «Про внесення змін до рішення № 6 днанадцятої сесії  Розсошанської сільської ради про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Баланюк І.М.» вважати таким, що втратило чинність.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, будівництва, архітектури та просторового планування.

 

Сільський голова                                  В.В.Дячок

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

РОЗСОШАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ОБ’ЄДНАНОЇ  ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

від  20 грудня 2016 року № 10

                                           чотирнадцятої сесії сільської ради

VІІ скликання

 

  Про продовження терміну договору

оренди земельної ділянки ПП Дрижал Н.Ф.

 

    Розглянувши заяву ПП Дрижал Наталії Феофанівни про продовження терміну договору оренди земельної ділянки в розмірі 0.018 га з правом викупу в ст. Скібнево вул. Вокзальна, 7/1 Хмельницького району Хмельницької області та керуючись ст. 12, 93 Земельного Кодексу України та п. 12 його перехідних положень, ст. 24 Закону України “ Про оренду землі “ сесія сільської ради ВИРІШИЛА:

   1.Продовжити термін дії договору оренди земельної ділянки в розмірі 0.018 га з правом викупу в ст. Скібнево вул. Вокзальна, 7/1 Хмельницького району Хмельницької області ПП Дрижал Наталії Феофанівні на території Розсошанської сільської ради в межах населеного пункту.

 

 

 Сільський голова                                   В.В.Дячок

 

 

 

 

УКРАЇНА

РОЗСОШАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ОБ’ЄДНАНОЇ  ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

від  20 грудня 2016 року № 11

                                           чотирнадцятої сесії сільської ради

VІІ скликання

 

Про розгляд звернення гр. Ковбасюка В.І.

щодо ситуації довкола невпізнаних

отрутохімікатів  на території сільської ради

 

   Заслухавши та обговоривши інформацію сільського голови Дячка В.В. щодо ситуації довкола невпізнаних отрутохімікатів  на території сільської ради та керуючись Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні» СЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВИРІШИЛА:

Розсошанській сільській раді звернутися в правоохоронні органи з метою встановлення та притягнення до відповідальності власника  хімічних речовин невідомого походження, що захороненні на території Розсошанської сільської ради.

  Контроль за виконанням даного рішення покласти на виконком сільської ради.

 

 

Сільський голова                                       В.В.Дячок

 

 

 

 

УКРАЇНА

РОЗСОШАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ОБ’ЄДНАНОЇ  ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

від  20 грудня 2016 року № 12

                                           чотирнадцятої сесії сільської ради

VІІ скликання

 

Про надання матеріальної допомоги  Лановій Г.М.

на виготовлення пам’ятника Лановому О.І.

 

Заслухавши та обговоривши інформацію  Дячка В.В. сільського голови, з метою надання  матеріальної допомоги  Лановій Галині Михайлівні  дружині   Ланового Олександра Ігоровича  -  померлого старости села Нижчі Вовківці на виготовлення пам’ятника   , керуючись Законом України « Про місцеве самоврядування в Україні» сесія сільської ради ВИРІШИЛА :

1.Надати матеріальну допомогу   Лановій Галині Михайлівні, дружині   Ланового Олександра Ігоровича  -  померлого старости села Нижчі Вовківці на виготовлення пам’ятника в сумі  10 000.00 грн.   

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань бюджетну, фінансів та планування соціально-економічного розвитку.

 

 

Сільський голова                                             В.В.Дячок

 

 

 

 

УКРАЇНА

РОЗСОШАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ОБ’ЄДНАНОЇ  ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

від  20 грудня 2016 року № 13

                                           чотирнадцятої сесії сільської ради

VІІ скликання

 

 Про створення громадських пасовищ

 

     Відповідно до ст. ст. 25, 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” , ст. ст. 34, 83 Земельного Кодексу України, ч. 5 розділу ІІ Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо розмежування земель державної та комунальної власності», розглянувши клопотання уповноважених осіб від власників великої рогатої худоби сіл Ружичанка, Карпівці, Розсоша, Нижчі Вовківці, Вищі Вовківці, Андрійківці  сесія сільської ради

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити положення про громадські пасовища. (Додається)

2.Клопотати до Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області щодо передачі земельних ділянок в таких розмірах на території сіл:

– Ружичанка -  30 га

-  Карпівці  -   20 га

-  Розсоша  - 19  га

-  Нижчі Вовківці -  14 га

-  Вищі Вовківці – 15 га

-  Андрійківці  -  60 га

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, будівництва, архітектури та просторового планування.

 

 

Сільський голова                               В.В.Дячок

 

 

 

 

                                                                                                                            Затверджено:

                                                                                 рішенням № 13 чотирнадцятої

                                                                                                    сесії сільської ради

                                                                                              від “20” грудня 2016 р.

 

 

Положення

про громадські пасовища

 

Дане положення про громадське пасовище розроблено у відповідності з вимогами Земельного кодексу України, Законів України “Про оренду землі”, “Про місцеве самоврядування в Україні” та інших нормативних актів України з метою регулювання земельних відносин щодо спільного використання пасовища власниками худоби, членами територіальної громади Розсошанської сільської ради Хмельницького району Хмельницької області.

Громадське пасовище формується за бажанням членів територіальної громади - власників худоби із земель запасу державної (комунальної) власності і призначається для спільного використання на добровільних засадах власниками худоби. Кількісний і персональний склад користувачів громадських пасовищ формується щорічно, на початок року на підставі волевиявлення громадян (письмових заяв) на ім’я сільського голови і погоджується на сході громадян та затверджується виконкомом сільської ради, на сході громадян також погоджується термін і сума плати за користування громадським пасовищем та інші питання щодо організації використання пасовища. Оплата за випасання худоби здійснюється безпосередньо у сільську раду кожним користувачем. Проведення сходу оформляється відповідним протоколом, який і подається на затвердження виконкому сільської ради.

Питання поліпшення пасовища (підсів, удобрення тощо) та інші питання, що виникають, вирішуються в рамках вимог діючого законодавства за рахунок коштів користувачів, а в окремих випадках шляхом створення спеціального фонду як за рахунок внесків користувачів, так і благодійних внесків інших фізичних і юридичних осіб та грантів.

 

 

 

Секретар сільської ради                         Л.М.Смоляк

 

 

 

 

УКРАЇНА

РОЗСОШАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ОБ’ЄДНАНОЇ  ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

від  20 грудня 2016 року № 14

                                           чотирнадцятої сесії сільської ради

VІІ скликання

 

Про внесення змін рішення № 15

 від 12.08.2016 року десятої позачергової

 сесії  Розсошанської сільської ради

“Про визначення функцій та обов’язків

членів тендерного комітету “

 

Відповідно до статей 8 і 11 Закону України « Про публічні закупівлі », враховуючи Наказ Міністерства економічногого розвитку та торгівлі України  « Про затвердження Примірного положення про тендерний комітет або уповноважену особ(осіб) » № 557 від 30.03.2016 року та у зв’язку з виробничою необхідністю СЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВИРІШИЛА:

                                   

1.Внести зміни до складу комісії тендерного комітету Розсошанської сільської ради, а саме: вивести зі складу тендерного комітету Тимошенко Ольгу Володимирівну, ввести в склад тендерного комітету Бісовську Ларису Анатоліївну.

2.На час відпустки, хвороби, тощо обов’язки секретаря тендерного комітету Чобан Людмили Петрівни  покласти на Бісовську Ларису Анатоліївну.

3.Контроль за виконаннямданого рішення покласти на комісію з питань бюджету, фінансів та планування соціально-економічного розвитку.

 

 

 

Сільський голова                       В.В.Дячок

 

 

 

УКРАЇНА

РОЗСОШАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ОБЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від  20 грудня 2016 року № 15

чотирнадцятої сесії сільської ради

VІІ скликання

 

 

Про план соціально-економічного

розвитку сіл Розсошанської сільської

ради на 2017 рік

 

        Керуючись ст. 27 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні» з метою покращення плану соціально-економічного розвитку сіл Розсошанської сільської ради об’єднаної територіальної громади на 2017 рік.

СЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВИРІШИЛА :

1.Інформацію сільського голови прийняти до уваги.

- капітальний ремонт дорожнього  покриття на ділянці від перехрестя з вул. Шкільна по вул. Центральна с. Ружичанка Хмельницького району Хмельницької області;

- капітальний ремонт дорожнього  покриття по вул. Набережна від перехрестя з вул. Центральна с. Ружичанка Хмельницького району Хмельницької області;

- капітальний ремонт дорожнього  покриття від перехрестя з вул. Пушкіна по вул. Берегова с. Карпівці Хмельницького району Хмельницької області;

- капітальний ремонт дорожнього  покриття від перехрестя з вул. Горького по провул. Гвардійський с. Ружичанка Хмельницького району Хмельницької області;

- капітальний ремонт дорожнього  покриття від перехрестя з вул. Шевченка по вул. Горького до перехрестя  з провул. Гвардійський с. Ружичанка Хмельницького району Хмельницької області;

- капітальний ремонт дорожнього  покриття від перехрестя з вул. Центральна  по вул. Вишнева с. Ружичанка Хмельницького району Хмельницької області;

- капітальний ремонт дорожнього  покриття від перехрестя вул. Весняна по вул. Зарічна с. Карпівці Хмельницького району Хмельницької області;

Будівництво дитячого майданчика с. Ружичанка;

Будівництво “ Зони выдпочинку “ в с. Карпівці;

Будівництво огорожі с. Ружичанка

Будівництво огорожі с. Карпівці

Капітальний ремонт приміщення шкільної їдальні с. Ружичанка;

Будівництво тротуарної доріжки від стадіону с. Ружичанка до вул. Пушкіна с. Карпівці;

Будівництво футбольного поля з штучним покриттям в с. Ружичанка;

Будівництво тротуарної доріжки від вул. Хмельницька по вул. Центральна в с. Ружичанка;

Будівництво артсвердловини та встановлення водонапірної башти в с. Карпівці;

Ремонт криниць загального користування с. Карпівці та Ружичанка;

Будівництво релігійної споруди в с. Карпівці(Хрест);

Будівництво артсвердловин та встановлення башт в с. Ружичанка;

Будівництво артсвердловин в с. Розсоша, Нижчі Вовківці;

встановлення водонапірних башт в с. Розсоша, Нижчі Вовківці;

Будівництво водогонів в с. Розсоша, Андрійківці, Нижчі Вовківці;

Капітальний ремонт дорожнього покриття вул. Центральна від школи до кладовища в с. Розсоша Хмельницького району;

Капітальний ремонт дорожнього покриття в’їзд в с. Андрійківці вул. Центральна до клубу Хмельницького району;

Капітальний ремонт дорожнього покриття під’їзд в с. Нижчі Вовківці до вагової;

Будівництво огорожі кладовища в с. Розсоша Хмельницького району;

Будівництво дитячого майданчика в с. Нижчі Вовківці  Хмельницького району;

 

 

 

Сільський голова                                В.В.Дячок

 

 

 

 

УКРАЇНА

РОЗСОШАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ОБЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від  20 грудня 2016 року № 16

чотирнадцятої сесії сільської ради

VІІ скликання

 

Про внесення змін до штатного

розпису сільської ради

 

     Заслухавши та обговоривши інформацію сільського голови Дячка В.В. щодо внесення змін до штатного розпису сільської ради та керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні »  

 СЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВИРІШИЛА:

 

1.Ввести до штатного розпису апарату управління сільської ради посади:

- спеціаліст з питань освіти та культури – 1 штатна одиниця;

- спеціаліст з питань соціального захисту населення – 1 штатна одиниця;

- економіст - 1 штатна одиниця.

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на головного бухгалтера сільської ради О.В.Тимошенко.

 

 

 

                           

  Сільський голова                                 В.В.Дячок

 

 

 

УКРАЇНА

РОЗСОШАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ОБЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ

Р І Ш Е Н Н Я

                                                     від  20 грудня 2016 року № 17

                                           чотирнадцятої сесії сільської ради

VІІ скликання

 

 

  Про надання премії секретарю

сільської ради Смоляк Л.М.

 

 

    Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів від 13.12.1999 р. № 2288 з останніми змінами внесеними Кабінетом Міністрів України 21.11.2003 року № 1849” Про впорядкування оплати праці працівників апарату виконавчої влади, місцевого самоврядування та їх виконавчих органів “ та ст. 35 Закону України

 “ Про державну службу “, ст. 21, 35 Закону України “ Про службу в органах місцевого самоврядування “ сесія сільської ради  ВИРІШИЛА:

 

  1.Надати секретарю сільської ради Смоляк Ларисі Михайлівні щомісячну премію в розмірі  150 % від посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг, надбавки за вислугу років, надбавки за високі досягнення у праці та за виконання важливої роботи.

 

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на головного бухгалтера сільської ради О.В.Тимошенко.

 

 

 

                           

  Сільський голова                                 В.В.Дячок

 

 

 

 

УКРАЇНА

РОЗСОШАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ОБ’ЄДНАНОЇ  ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

від  20 грудня 2016 року № 18

чотирнадцятої сесії сільської ради

VІІ скликання

Про затвердження фіксованої

вартості харчування

 учнів загальноосвітніх

 шкіл І-ІІІ ступенів

 

У зв’язку з піднятям цін на продукти харчування та для поліпшення якості харчування та його збалансованості, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні »  СЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВИРІШИЛА:

1.Організувати гаряче харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів  з 01.01.2017 року.

 

Встановити вартість харчування – 6.00грн. в день

для  групи продовжиного дня – 4.00 грн.

для дітей  сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування -6.00 грн.

для дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються у інклюзивних класах та учнів 1-4 класів із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабеспечаним сім’ям» - 6-00грн.

звільнити від сплати за харчування в загальноосвітніх навчальних закладах дітей батьки яких проходять службу у зоні дії антитерористичної операції (у тому числі загиблих), дітей громадян, які перемістилися з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції, дітей- сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей з особливими освітніми потребами (інклюзивна форма навчання) та дітей з малозабезпечених сімей (1-4 кл.)

Дітей, які не відносяться до пільгових категорій, харчувати за кошти батьків.

2 Контроль за  виконанням  даного рішення покласти на  бухгалтера Бісовську Л.А.

 

Сільський голова                               В.В.Дячок

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

РОЗСОШАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ОБ’ЄДНАНОЇ  ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

від  20 грудня 2016 року № 19

                                           чотирнадцятої сесії сільської ради

VІІ скликання

 

Про затвердження статуту КП «Поділля»

у новій редакції, зміну засновника,

внесення змін у види діяльності та

надання права підпису.

 

      Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні » заслухавши та обговоривши інформацію сільського голови

Дячка В.В.  

                            СЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВИРІШИЛА:

 

1.Затвердити  Статут  комунального підприємства «Поділля» у новій редакції.  

2.Змінити засновника КП “ Поділля “.

3.Змінити юридичну адресу КП “ Поділля “.

4.Змінити види діяльності КП “ Поділля “.

5.Уповноважити директора комунального підприємства “ Поділля “ Люлькуна Андрія Володимировича внести зміни до установчих документів та надати право підпису у відповідності до чинного законодавства.

6.  Контроль за  виконанням  даного рішення покласти на голову сільської ради Дячка В.В.

 

Сільський голова                               В.В.Дячок

 

 

   

     УКРАЇНА

РОЗСОШАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від  20 грудня 2016 року № 20

чотирнадцятої сесії сільської ради

VІІ скликання

 

Про перегляд тарифів на

водопостачання в КП «Поділля»

 

     Заслухавши та обговоривши інформацію директора комунального підприємства “ Поділля “ Люлькуна А.В. щодо перегляду тарифів на водопостачання в с. Ружичанка та керуючись Законом України “ Про місцеве самоврядування в Україні “ СЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВИРІШИЛА:

 

1.Вивчити питання щодо перегляду тарифів на водопостачання в в’язку з підвищенням цін на електроенергію та винести на розгляд чергової сесії.

2. Контроль за  виконанням  даного рішення покласти на директора комунального підприємства “ Поділля “ Люлькуна А.В.

 

Сільський голова                               В.В.Дячок

 

 

 

        УКРАЇНА

РОЗСОШАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від  20 грудня 2016 року № 21

чотирнадцятої сесії сільської ради

VІІ скликання

 

 Про встановлення лічильників,

залучення нових користувачів на

водопостачання в КП «Поділля»

та боротьбу із несанкціонованим

підключенням

  

  Заслухавши та обговоривши інформацію директора комунального підприємства “ Поділля “ щодо встановлення лічильників, залучення нових користувачів на водопостачання в КП «Поділля» та боротьбу із несанкціонованим підключенням та керуючись Законом України “ Про місцеве самоврядування в Україні “ СЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВИРІШИЛА:

1.Користувачам водопостачання с. Ружичанка встановити лічильники до

   1 квітня 2017 року.

2. Контроль за  виконанням  даного рішення покласти на директора    комунального підприємства “ Поділля “ Люлькуна А.В.

 

 

Сільський голова                               В.В.Дячок

 

 

 

 

         УКРАЇНА

РОЗСОШАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від  20 грудня 2016 року № 22

чотирнадцятої сесії сільської ради

VІІ скликання

 

 Про преміювання працівників

установ Розсошанської сільської ради

об’єднаної територіальної громади

 

   Заслухавши інформацію сільського голови Дячка В.В щодо преміювання працівників установ Розсошанської сільської ради об’єднаної територіальної громади та керуючись Законом України “ Про місцеве самоврядування в Україні ”, СЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВИРІШИЛА:

 

1.За підсумками роботи сільської ради за 2016 рік преміювати працівників установ Розсошанської сільської ради об’єднаної територіальної громади.

 

2.Керівникам установ  Розсошанської сільської ради об’єднаної територіальної громади видати накази про преміювання працівників в грудні 2016 року.

 

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на головного бухгалтера сільської ради О.В.Тимошенко.

 

 

 

Сільський голова                                В.В.Дячок

 

 

 

 

                                                                     УКРАЇНА

РОЗСОШАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від  20 грудня 2016 року № 23

чотирнадцятої сесії сільської ради

VІІ скликання

 

 

Про підвищення рівня оплати

праці педагогічних працівників

дошкільних навчальних закладів

Розсошанської сільської ради

 

    Керуючись постановою КМУ «Про внесення зміни у додаток 2 до постанови КМУ від 30.08.2002р. №1298» від 14.12.2016р. № 974 сесія сільської ради ВИРІШИЛА:

1.Підвищити посадові оклади педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів на два тарифних розряди з 01 січня 2017року.

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на головного бухгалтера сільської ради О.В.Тимошенко.

 

 

 

Сільський голова                                В.В.Дячок

 

 

 

 

УКРАЇНА

РОЗСОШАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ОБ’ЄДНАНОЇ  ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

від  20 грудня 2016 року № 24

                                           чотирнадцятої сесії сільської ради

VІІ скликання

 

Про затвердження Положення

про порядок та умови виплати

одноразової матеріальної допомоги громадянам,

що зареєстровані на території Розсошанської

сільської ради ОТГ на 2017-2020 роки.

 

Заслухавши та обговоривши інформацію сільського голови Дячка В.В. про затвердження Положення про порядок та умови виплати одноразової матеріальної допомоги громадянам, що зареєстровані на території Розсошанської сільської ради ОТГ на 2017-2020 роки та керуючись Законом України “ Про місцеве самоврядування в Україні ”,СЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВИРІШИЛА:

 

Затвердити Положення про порядок та умови виплати одноразової матеріальної допомоги громадянам, що зареєстровані на території Розсошанської сільської ради ОТГ на 2017-2020 роки.

 

Надати повноваження виконавчому комітету Розсошанської сільської ради щодо виконання Положення про порядок та умови виплати одноразової матеріальної допомоги громадянам, що зареєстровані на території Розсошанської сільської ради ОТГ на 2017-2020 роки.

 

  3.Контроль за виконаннямданого рішення покласти на комісію з питань

      бюджету, фінансів та планування соціально-економічного розвитку.

 

 

Сільський голова                       В.В.Дячок

 

 

 

 

УКРАЇНА

РОЗСОШАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ОБ’ЄДНАНОЇ  ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

від  20 грудня 2016 року № 25

чотирнадцятої сесії сільської ради

VІІ скликання

 

Про затвердження “Програми відшкодування

втрат перевізників від перевезення пільгових

категорій громадян на території ОТГ на 2017 рік”

    

    Керуючись ст. 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, на виконання ст. 12,13 Закону України “ Про статус ветеранів війни та гарантій їх соціального захисту“, ст.20,21,27 Закону України “ Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи“, ст. 13 Закону україни “ Про охорону дитинства“, ст. 38 Закону України “ Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні“, постанови Кабінету Міністрів України від 17 травня 1993 року № 354 “ Про безплатний проїзд пенсіонерів на транспорті загального користування“ та у відповідності до інших норм чинного законодавства, з метою забезпечення перевезення пільгових категорій громадян на території Розсошанської сільської ради об’єднаної територіальної громади сесія сільської ради ВИРІШИЛА:

1.Затвердити програму “Про відшкодування втрат перевізникам від перевезення пільгових категорій громадян на території Розсошанської сільської ради об’єднаної територіальної громади на 2017 рік “.

2.Здійснити відшкодування втрат за перевезення пільгової категорії громадян на маршрутах приміського сполучення, які проходять через населені пункти  Розсошанської сільської ради об’єднаної територіальної громади 20% від загальної пасажиромісткості даних автобусів, які обслуговують маршрути Розсошанської сільської ради об’єднаної територіальної громади на суму 700 тис.грн.       

 3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань бюджету, фінансів та планування соціально-економічного розвитку.

 

 

Додаток

До рішення № 25

                                                                    чотирнадцятої сесії сільської ради

                                                                          VІІ скликання від 20.12. 2016 року

 

 

ПРОГРАМА

“ Про відшкодування втрат перевізників від перевезення пільгових

категорій громадян на території Розсошанської сільської ради об’єднаної територіальної громади Хмельницького району на 2017 рік”

 

 

  Програма “ Про відшкодування втрат перевізників від перевезення пільгових категорій громадян на території Розсошанської сільської ради об’єднаної територіальної громади Хмельницького району на 2017 рік”(далі Програма) розроблена відповідно до ухвалених змін до законодавства щодо надання пільг по безкоштовному проїзду по території району громадян, за якими це право закріплено на законодавчому рівні та на підставі численних звернень пільгових категорій громадян, пропозицій та зауважень жителів територіальної громади, діяльність яких спрямована на підвищення соціального захисту населення, субєктів господарювання, які здійснюють пасажирські перевезення.

                          

   Дія даної програми поширюється виключно на перевізників, які здійснюють пасажирські перевезення пільгових категорій громадян маршрутами, які проходять по території Розсошанської сільської ради об’єднаної територіальної громади сіл Розсоша, Вищі Вовківці, Нижчі Вовківці, ст. Скібнево, х. Корчунок, Ружичанка, Карпівці, Андрійківці та закінчуються на території Розсошанської сільської ради.

 

Організація пільгових перевезень

 

На виконання статей 12, 13 Закону України“ Про статус ветеранів війни та гарантій їх соціального захисту“, ст.20,21,27 Закону України “ Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи“, ст. 13 Закону україни “ Про охорону дитинства“, ст. 38 Закону України “ Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні“, постанови Кабінету Міністрів України від 17 травня 1993 року № 354 “ Про безплатний проїзд пенсіонерів на транспорті загального користування“ та у відповідності до інших норм чинного законодавства, перевезення пільгових категорій громадян на території Розсошанської сільської ради об’єднаної територіальної громади здійснюють підприємства, що відповідно до чинного законодавства забезпечують пасажирські перевезення на території громади.

 

   Відшкодування коштів за перевезення пільгових категорій громадян здійснюється з бюджету Розсошанської сільської ради в межах кошторисних призначень, виключно на підставі договорів на перевезення пільгових категорій громадян, що укладені безпосередньо між перевізниками, що здійснюють перевезення(далі Перевізник) Розсошанськю сільською радою.

 

Фінансування витрат спрямованих на відшкодування перевізникам

 

Відшкодування коштів за перевезення пільгових категорій громадян здійснюється з арахунок коштів сільського бюджету.

 

Розсошанська сільська рада спрямовує кошти безпосередньо н арахунки Перевізників, що здійснюють перевезення пільгових категорій громадян.

 

Встановити на 2017 рік суми витрат в таких розмірах:

-за рахунок коштів сільського бюджету- 700 тис. грн.

 

Порядок відшкодування витрат

 

 Розсошанська сільська рада, як головний розпорядник коштів, укладає договір із кожним Перевізником, який здійснює перевезення по маршруті Розсошанської сільської ради для здійснення компенсаційних виплат Перевізнику за перевезення пільгових категорій громадян.

          Перевізник щомісячно, до 4-го числа, наступного за звітним, подає розпоряднику коштів фактичні розрахунки витрат, пов’язаних з перевезенням пільгових категорій громадян автомобільним транспортом загального користування на приміських маршрутах, які закінчуються на території Розсошанської сільської ради об’єднаної територіальної громади відомлості видані касами автостанцій та підписує акт звірки за формою № 3- пільга з Розпорядником коштів до 10 числа поточного місяця. Зберігає відомості про перевезення пільгових категорій громадян автомобільним транспортом загального користування на приміських маршрутах Розсошанської сільської ради.

   Відповідальність за достовірність, повноту та вчасне подання розрахунків в Розсошанську сільську раду за пільгове перевезення пасажирів для надання відшкодування, покладається на Перевізників з якими укладені відповідні договори.

          Розсошанської сільської ради об’єднаної територіальної громади

перераховує кошти перевізникам кошти по відшкодуванню витрат за перевезення пільгових категорій громадян в 10 денний термін при надходженні їх на зазначені цілі, відповідно до бюджетних призначень.

 

 

Секретар сільської ради                             Л.М.Смоляк

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

РОЗСОШАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ОБ’ЄДНАНОЇ  ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

від  20 грудня 2016 року № 26

чотирнадцятої сесії сільської ради

VІІ скликання

 

Про виділення коштів для старшої

групи дитячого хореографічного

колективу “ Ружичаночка “ для

поїздки в Грецію на “ Міжнародний

фестиваль творчості 2017 ”

 

     Заслухавши та обговоривши інформацію сільського голови Дячка В.В. виділення коштів для старшої групи дитячого хореографічного

колективу “ Ружичаночка ” для поїздки в Грецію на “ Міжнародний фестиваль творчості 2017 ” та керуючись Законом України “ Про місцеве самоврядування в Україні ” СЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВИРІШИЛА:

 

1.Виділити кошти на кожного учня старшої групи дитячого хореографічного

колективу “ Ружичаночка ”  в сумі 5000.  00 грн., який є жителем

с. Ружичанка та Карпівці згідно списку(список додається).

 

2. Контроль за виконаннямданого рішення покласти на комісію з питань бюджету, фінансів та планування соціально-економічного розвитку.

 

 

Сільський голова                       В.В.Дячок

 

 

Список учнів хореографічного колективу “Ружичаночка”

 

 

1.Ковальчук Людмила

2.Мантуляк Валерія

3.Мантуляк Георгій

4.Волошина Вікторія

5.Календар Наталія

6.Гніда Ірина

7.Філіпчук Ірина

8.Гуцалюк Богдана

9.Добровольська Катерина

10.Побута Анна

 

 

 

    

УКРАЇНА

РОЗСОШАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ОБ’ЄДНАНОЇ  ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

від  20 грудня 2016 року № 27

                                           чотирнадцятої сесії сільської ради

VІІ скликання

 

Про призначення проведення

службового розслідування

 

   Заслухавши та обговоривши інформацію сільського голови Дячка В.В. про призначення проведення службового розслідування секретаря сільської ради Смоляк Лариси Михайлівни та керуючись частиною 3 статті 65 Закону України “ Про запобігання корупції “ СЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВИРІШИЛА:

 1.Про призначити проведення службового розслідування секретаря сільської ради Смоляк  Лариси Михайлівни з метою встановлення причин та умов що сприяли порушення вимог Закону та інших норм антикорупційного законодавства з 26.12.2016 року по 25.01.2017 року.

2. Створити комісію  по проведення службового розслідування в складі трьох осіб, а саме:

-   Дячок Василь Володимирович – голова комісії

-  Свідер Микола Олександрович – член комісії

-  Мазур Віктор Антонович – член комісії

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на виконком сільської ради.

 

 

Сільський голова                               В.В.Дячок

 

 

 

УКРАЇНА

РОЗСОШАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ОБ’ЄДНАНОЇ  ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

від  20 грудня 2016 року № 28

чотирнадцятої сесії сільської ради

VІІ скликання

 

 

Про відкриття погосподарського номера

та присвоєння адреси житловому будинку

гр. Столяр І.Ю.

 

 

  Заслухавши та обговоривши заяву Столяра Івана Юрійовича  з проханням відкрити погосподарський номер та присвоїти адресу та керуючись Законом України “ Про місцеве самоврядування в Україні ”, сесія сільської ради ВИРІШИЛА:

 

Відкрити по господарський номер гр. Столяру Івану Юрійовичу  та присвоїти адресу: с. Розсоша, вул. Озерна, 15/1  Хмельницького району Хмельницької області.

Секретарю сільської ради Смоляк Л.М. зробити відповідний запис в по господарській книжці.

 

 

Сільський голова                               В.В.Дячок

 

 

 

 

 

                                                                     УКРАЇНА

РОЗСОШАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від 20 грудня  2016 року  № 29

чотирнадцятої сесії сільської ради

VІІ скликання

 

Про план роботи

сільської ради на

І півріччя 2017 року

Керуючись п. 7 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши та обговоривши інформацію секретаря сільської ради Смоляк Л.М., сільська рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Затвердити план роботи сільської ради на І півріччя 2017 року згідно з додатком.

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря сільської ради Смоляк Л.М.

 

 

 Сільський голова                           В.В.Дячок

 

 

 

Додаток

до рішення сільської ради

                                                                                                                    від 20.12.2016 р.  № 29

П Л А Н

роботи Розсошанської сільської ради на І півріччя 2017 року

№ з/п

НАЗВА ПИТАННЯ

Хто готує

Термін розгляду

І. Питання, які розглядаються на сесіях сільської ради

1.

Про звіт щодо виконання бюджету сільської ради за 2017 рік.

Постійна комісія з питань бюджету, фінансів та планування соціально-економічного розвитку.

січень-лютий

2017 року

2.

Про звіт сільського голови про роботу у 2017 році.

Працівники апарату сільської ради

січень-лютий

2017 року

3.

Про звіт  сільського голови про здійснення державної регуляторної політики у 2016 році.

Працівники апарату сільської ради

січень-лютий

2017 року

4

Про санітарний стан населених пунктів сільської ради.

Постійна комісія з питань землекористування та природоохоронної діяльності

березень

2017 року

5.

Про місцеві податки на 2017 рік.

Постійна комісія з питань бюджету, фінансів та планування соціально-економічного розвитку.

травень – червень

2017 року

6.

Про акцизний податок на 2017 рік.

Постійна комісія з питань бюджету, фінансів та планування соціально-економічного розвитку.

травень – червень

2017 року

7.

Про встановлення ставок земельного податку на території Розсошанської сільської ради на 2017 рік.

Постійна комісія з питань земельних відносин, будівництва, архітектури та просторового планування;

травень – червень

2017 року

8.

Про пайову участь в розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури території населених пунктів Розсошанської сільської ради.

Постійна комісія з питань бюджету, фінансів та планування соціально-економічного розвитку.

березень – квітень

2017 року

9.

Про внесення змін до рішення сільської ради «Про бюджет сільської ради на 2017 рік».

Постійна комісія з питань бюджету, фінансів та планування соціально-економічного розвитку.

протягом

І півріччя 2017 року

10.

Земельні питання.

Постійна комісія з питань земельних відносин, будівництва, архітектури та просторового планування;

протягом

І півріччя 2017 року

ІІ. Питання, які розглядають на засіданнях виконкому

1.

Про стан розгляду звернень громадян посадовими особами Розсошанської сільської ради у 2016 році.

Працівники сільської ради

січень

2017 року

2.

Про заходи по перепуску весняної повені і льодоходу на території сільської ради.

Секретар виконкому

лютий

2017 року

3.

Про санітарний стан населених пунктів сільської ради.

Керівники бюджетних установ

березень

2017 року

4.

Про закріплення територій за установами, організаціями щодо їх утримання в належному санітарному стані.

Секретар виконкому

березень 2017 року

5.

Про заходи по підготовці об’єктів соціально-культурного сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018рр.

Працівники освіти , культури

квітень

2017 року

6.

Про облік дітей дошкільного та шкільного віку.

Секретар сільської ради

Квітень

2017 року

7.

Про санітарний стан населених пунктів сільської ради.

Керівники бюджетних установ

червень

2017 року

8.

Про оздоровлення дітей дошкільного та шкільного віку.

Директори навчальних закладів

Червень

2017

ІV. Організаційно – масова робота

1.

Організація та проведення святкування Міжнародного жіночого дня.

Директори будинків культури

березень 2017 року

2.

Організація та проведення урочистостей до Дня Перемоги над нацизмом.

Сільський голова, директори будинків культури, завідуючі бібліотек

травень

2017 року

3.

Організація та проведення заходів до святкування Дня Конституції.

Сільський голова, директори будинків культури, завідуючі бібліотек

червень

2017 року

V. Навчання – семінари

1.

Систематичне ознайомлення депутатів сільської ради з прийняттям та внесенням змін до нормативно-правових актів, які стосуються роботи органів місцевого самоврядування.

Секретар сільської ради

протягом І півріччя 2017 року

2.

Ознайомлення депутатів сільської ради зі змінами у земельному законодавстві.

Секретар сільської ради

протягомІ півріччя 2017 року

 

 

 Секретар сільської ради:                             Л.М.Смоляк           

 

 

 

 

        УКРАЇНА

РОЗСОШАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

                                                 від 20 грудня  2016 року  № 30

                                       чотирнадцятої сесії сільської ради

VІІ скликання

 

Про затвердження плану діяльності з

підготовки проектів регуляторних актів

на 2017 рік по Розсошанській сільській раді.

 

 

Керуючись ст. 7 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», ст. 26 Закону України про місцеве самоврядування в Україні» сесія СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВИРІШИЛА:

 

Затвердити план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік по Розсошанській сільській раді (додаток №1)

Комісії  з питань бюджету, фінансів та планування соціально-економічного розвитку підготувати проекти регуляторних актів на 2017рік.

Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань бюджету, фінансів та планування соціально-економічного розвитку.

 

Сільський голова                                              В.В. Дячок

 

 

                                                                                    Додаток 1                                                                                                                                                                                                                             до рішення  чотирнадцятої сесії VII скликання  № 30 від 20.12. 2016 року.

П Л А Н

діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік по Розсошанській сільській раді

№ з/п

Вид та назва проекту регуляторного акту

Ціль його прийняття

Терміни підготовки проекту

Найменування органу, підрозділу відповідального за розроблення проекту

1.

Про затвердження ставок по єдиному податку на 2018 рік

Поповнення місцевого бюджету

2017 року

Постійна бюджетно-фінансова комісія

2.

Про встановлення місцевих податків і зборів та затвердження нових редакційних положень до них на 2018 рік

Поповнення місцевого бюджету

2017 року

Постійна бюджетно-фінансова комісія

3.

Про затвердження ставок збору за впровадження деяких видів підприємницької діяльності на 2018 рік

Поповнення місцевого бюджету; вдосконалення сфери орендних відносин

2017 року

Постійна бюджетно-фінансова комісія

 

4.

Про затвердження ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2018 рік

Поповнення місцевого бюджету; вдосконалення сфери орендних відносин

2017 року

Постійна бюджетно-фінансова комісія

 

Сільський голова                                     В.В.Дячок

 

 

  

       УКРАЇНА

РОЗСОШАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від 20 грудня  2016 року  № 31

чотирнадцятої сесії сільської ради

VІІ скликання

Про надання дозволу на розробку проектів

землеустрою щодо відведення земельних

ділянок для розміщення, будівництва,

експлуатації та обстеження будівель і споруд

об`єктів передачі електричної та теплової енергії

під об’єктами, що розташовані на території

Розсошанської сільської ради ПАТ«Хмельницькобленерго»

Керуючись ст.118 Земельного кодексу України частина 7, ст. Закону України “ Про місцеве самоврядування  в України “, ст. 12, 33, 118, п. 12 Перехідних положень Земельного кодексу України,  Постановою Кабінету Міністрів України від 26.05.2004 р. № 677 „Про затвердження порядку розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок” СЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВИРІШИЛА:

Надати дозвіл на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для розміщення, будівництва, експлуатації та обстеження будівель і споруд об`єктів передачі електричної та теплової енергії під об’єктами, що розташовані на території Розсошанської сільської ради ПАТ«Хмельницькобленерго» загальною площею 2854 кв.м., в т.ч. під опорами ЛЕП -1301кв.м., під ТП (трансформаторними підстанціями) – 1553 кв.м.: с. Розсоша – КТП-21, 16кв.м.; с. Розсоша – КТП-24, 16кв.м.; с. Розсоша – КТП-287, 16кв.м.; с. Розсоша – КТП-433, 16кв.м.; с. Розсоша – КТП-434, 16кв.м.; с. Розсоша – КТП-439, 16кв.м.; с. Розсоша – ЗТП-517, 30кв.м.; с. Нижчі Вовківці – КТП-26, 16кв.м.; с. Нижчі Вовківці – КТП-155, 16кв.м.; с. Нижчі Вовківці – КТП-521, 16кв.м.; с. Нижчі Вовківці – КТП-842, 16кв.м.; с. Нижчі Вовківці – КТП-841, 16кв.м.; с. Нижчі Вовківці – КТП-840, 16кв.м.; с. Вищі Вовківці – КТП-317, 16кв.м.; с. Вищі Вовківці – КТП-27, 16кв.м.; с. Андрійківці – КТП-245, 16кв.м.; с. Андійківці – КТП-502, 16кв.м.; с. Андрійківці – КТП-526, 16кв.м.; с. Андрійківці – КТП-528, 16кв.м.; с. Ружичанка – КТП-759, 16кв.м.; с. Ружичанка - КТП-47, 16кв.м.; с. Ружичанка – КТП-95, 16кв.м.; с. Ружичанка – КТП-136, 16кв.м.; с. Ружичанка – КТП-486, 16кв.м.; с. Ружичанка – КТП-487, 16кв.м.; с. Ружичанка – ЗТП-284, 36кв.м.; с. Ружичанка – КТП-325, 16кв.м.; с. Ружичанка – ЗТП-530, 54кв.м.; с. Ружичанка – ЗТП-538, 36кв.м.; с. Ружичанка – ЗТП-539, 36кв.м.; с. Ружичанка – КТП-657, 16кв.м.; с. Ружичанка – КТП-498, 16кв.м.; с. Карпівці – КТП-98, 30кв.м.; с. Карпівці КТП-333, 16кв.м.; с. Карпівці – КТП-396, 16кв.м.; с. Карпівці – КТП-417, 16кв.м., з подальшою передачею земельних ділянок в користування на умовах оренди згідно переліку.

Розроблений та погоджений у встановленому порядку проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки подати на затвердження чергової сесії сільської ради.

 Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, будівництва, архітектури та просторового планування.

 

Сільський голова                                                       В.В.Дячок

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь