Розсошанська громада
Хмельницька область, Хмельницький район

МИ ПРОДАЛИ БУДИНОК В ЗАПОРІЖЖІ І ПРИДБАЛИ ЖИТЛО В БРОВАРАХ. ЧИ ПРИЗНАЧАТЬ НАМ СУБСИДІЮ?

Дата: 29.11.2023 10:38
Кількість переглядів: 146

Фото без опису

МИ ПРОДАЛИ БУДИНОК В ЗАПОРІЖЖІ І ПРИДБАЛИ ЖИТЛО В БРОВАРАХ.

ЧИ ПРИЗНАЧАТЬ НАМ СУБСИДІЮ?

 

 Житлову субсидію можуть призначити за умови документального підтвердження, що нове житло було придбане протягом шести місяців після продажу іншої квартири (будинку), і це єдине житлове приміщення у власності особи. При цьому доходи від такого продажу не враховуються у сукупний дохід домогосподарства (п. 14 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 848).


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь