Розсошанська громада
Хмельницька область, Хмельницький район

Рішення третьої сесії сільської ради VII скликання

УКРАЇНА

РОЗСОШАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ОБ`ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від 12 січня 2016 року № 1

третьої сесії сільської ради

VIІ скликання

«Про внесення змін до бюджету

Розсошанської сільської ради на 2016 рік»

Відповідно до Закону України про внесення змін до Закону України «Про державний бюджет України на 2016 рік» та Бюджетного кодексу України керуючись п.23 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія сільської ради

ВИРІШИЛА:

1. Збільшити обсяг доходів сільського бюджету на 2016 рік на суму 3185700грн., у тому числі субвенції на освіту в сумі 94000грн., субвенції на медицину в сумі 1890400грн.

Обсяг доходів загального фонду сільського бюджету збільшити на суму 3183200грн.

(додаток №1).

2. Збільшити загальний обсяг видатків сільського бюджету на 2016 рік у сумі 3185700грн. В тому числі обсяг видатків загального фонду в сумі 2325141 грн., та видатків спеціального фонду бюджету в сумі 860559 грн. за тимчасовою класифікацією видатків та кредитування місцевих бюджетів (додаток №2).

3. Збільшити обсяги міжбюджетних трансфертів з сільського бюджету на 2016 рік:

- субвенції на суму 1984400 грн. в тому числі освітня субвенція 94000грн., медична субвенція 1890400 грн.

4. Збільшити профіцит загального фонду сільського бюджету в сумі 860559 грн., напрямком використання якого визначити передачу коштів із загального фонду до бюджету розвитку спеціального фонду.

5. Збільшити дефіцит спеціального фонду сільського бюджету в сумі 860559 грн., джерелом покриття якого визначити передачу коштів із загального фонду до бюджету розвитку спеціального фонду.

6. Зменшити загальний обсяг видатків загального фонду сільського бюджету на 2016 рік у сумі 2500 грн., за тимчасовою класифікацією видатків та кредитування місцевих бюджетів (додаток №2).

7. Збільшити загальний обсяг видатків спеціального фонду сільського бюджету на 2016 рік у сумі 2500 грн., за тимчасовою класифікацією видатків та кредитування місцевих бюджетів (додаток №2).

Додатки 1-5 до цього рішення є невід'ємною частиною.

8. Контроль за виконання рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань бюджету (голова комісії Петришин В.І.).

 

Сільський голова В.В.Дячок

 

УКРАЇНА

РОЗСОШАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від 12 січня 2016 року № 2

третьої сесії сільської ради

VІІ скликання

Про надання дозволу на розроблення

проекту землеустрою щодо відведення

земельних ділянок

Керуючись ст.118 Земельного кодексу України частина 7, ст. Закону України “ Про місцеве самоврядування в України “, ст. 12, 33, 118, п. 12 Перехідних положень Земельного кодексу України, Постановою Кабінету Міністрів України від 26.05.2004 р. № 677 „Про затвердження порядку розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок” СЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВИРІШИЛА :

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Ролі Сергію Володимировичу площею 0.10 га для ведення особистого селянського господарства і передати у власність із земель комунальної власності в с. Андрійківці вул. Центральна, 22/1 Хмельницького району Хмельницької області.

- надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Смоляк Надії Тимофіївні площею 0.10 га для ведення особистого селянського господарства і передати у власність із земель комунальної власності в с. Андрійківці вул. Центральна, 20 Хмельницького району Хмельницької області.

- надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Криськів Віктору Васильовичу площею 0.30 га для ведення особистого селянського господарства і передати у власність із земель комунальної власності в с. Андрійківці вул. Набережна, 3 Хмельницького району Хмельницької області.

- надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Швець Олегу Миколайовичу площею 0.20 га для ведення особистого селянського господарства і передати у власність із земель комунальної власності в с. Ружичанка Хмельницького району Хмельницької області.

- надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Дунець Ларисі Миколаївні площею 0.10 га для ведення особистого селянського господарства і передати у власність із земель комунальної власності в с. Ружичанка Хмельницького району Хмельницької області.

- надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Гуцалюк Миколі Семеновичу орієнтовною площею 0.0287га для ведення особистого селянського господарства і передати у власність із земель комунальної власності в с. Ружичанка Хмельницького району Хмельницької області.

2. Розроблений та погоджений у встановленому порядку проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки подати на затвердження чергової сесії сільської ради.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на землевпорядника сільської ради Н.В.Слімак

 

Сільський голова В.В.Дячок

УКРАЇНА

РОЗСОШАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від 12 січня 2016 року № 3

третьої сесії сільської ради

VІІ скликання

Про надання дозволу на виготовлення

технічної документації із землеустрою

щодо встановлення меж земельної

ділянки в натурі (на місцевості)

Керуючись ст.26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", ст. 12, 116, 118, 121, 122 Земельного кодексу України, Законом України "Про землеустрій", прикінцевими та перехідними положеннями Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності», розглянувши подану заяву та матеріали сесія сільської ради

В И Р I Ш И Л А :

1. Надати дозвіл гр. Яковлєвій Лесі Володимирівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) із земель комунальної власності, (землі житлової та громадської забудови) площею 0.52 га, 0,25 га - для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та 0,27 га - для ведення особистого селянського господарства в с. Вищі Вовківці вул. Набережна, 11 Хмельницького району Хмельницької області.

- надати дозвіл гр. Слободян Степанині Фадіївні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) із земель комунальної власності, (землі житлової та громадської забудови) площею 0.38 га; 0.25 га для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та 0.13 га для ведення особистого селянського господарства в с. Вищі Вовківці вул. Набережна, 24 Хмельницького району Хмельницької області.

- надати дозвіл гр. Данчук Ігору Володимировичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) із земель комунальної власності, (землі житлової та громадської забудови) площею 0.25 га для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) с. Розсоша вул. Молодіжна, 7 Хмельницького району Хмельницької області.

- надати дозвіл гр. Томчишину Івану Мар`яновичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) із земель комунальної власності, (землі житлової та громадської забудови) площею 0.49 га; 0.25 га для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та 0.24 га для ведення особистого селянського господарства в с. Вищі Вовківці вул. Тімірязєва, 3 Хмельницького району Хмельницької області.

- надати дозвіл гр. Міль Станіславі Савівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) із земель комунальної власності, (землі житлової та громадської забудови) площею 0.51 га; 0.25 га для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та 0.26 га для ведення особистого селянського господарства в с. Розсоша 2-й провул. Калініна, 4 Хмельницького району Хмельницької області.

- надати дозвіл гр. Чорній Галині Андріївні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) із земель комунальної власності, (землі житлової та громадської забудови) площею 0.32 га; 0.25 га для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та 0.07 га для ведення особистого селянського господарства в с. Вищі Вовківці вул. Калініна, 11 Хмельницького району Хмельницької області.

- надати дозвіл гр. Чорному Павлу Анатолійовичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) із земель комунальної власності, (землі житлової та громадської забудови) площею 0.52 га; 0.25 га для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та 0.27 га для ведення особистого селянського господарства в с. Вищі Вовківці вул. Калініна, 12 Хмельницького району Хмельницької області.

- надати дозвіл гр. Мисіній Олені Павлівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) із земель комунальної власності, (землі житлової та громадської забудови) площею 0.46 га; 0.25 га для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та 0.21 га для ведення особистого селянського господарства в с. Вищі Вовківці вул. Леніна, 37 Хмельницького району Хмельницької області.

- надати дозвіл гр. Євпакову Артему Валерійовичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) із земель комунальної власності, (землі житлової та громадської забудови) площею 0.33 га; 0.25 га для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та 0.08 га для ведення особистого селянського господарства в с. Розсоша вул. Калініна, 70 Хмельницького району Хмельницької області.

- надати дозвіл гр. Ремішевській Галині Григорівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) із земель комунальної власності, (землі житлової та громадської забудови) площею 0.16 га для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) с. Вищі Вовківці вул. Леніна, 34 Хмельницького району Хмельницької області.

- надати дозвіл гр. Данчук Людмилі Володимирівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) із земель комунальної власності, (землі житлової та громадської забудови) площею 0.46 га; 0.0810 га для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та 0.3790 га для ведення особистого селянського господарства в с. Розсоша вул. Чапаєва, 6 Хмельницького району Хмельницької області.

- надати дозвіл гр. Живко Оксані Анатоліївні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) із земель комунальної власності, (землі житлової та громадської забудови) площею 0.59 га; 0.25 га для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та 0.34 га для ведення особистого селянського господарства в с. Нижчі Вовківці вул. Корольова, 24 Хмельницького району Хмельницької області.

- надати дозвіл гр. Рудик Катерині Юріївні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) із земель комунальної власності, (землі житлової та громадської забудови) орієнтовною площею 0.1750 га для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) с. Ружичанка вул. Нова, 10 Хмельницького району Хмельницької області.

- надати дозвіл гр. Гула Сергію Анатолійовичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) із земель комунальної власності, (землі житлової та громадської забудови) орієнтовною площею 0. га для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) с. Ружичанка вул. Нова, 10 Хмельницького району Хмельницької області.

- надати дозвіл гр. Гуцалюку Миколі Миколайовичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) із земель комунальної власності, (землі житлової та громадської забудови) площею 0.2500 га для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) с. Карпівці вул. Берегова, 3 Хмельницького району Хмельницької області.

 

2. Розроблену у встановленому порядку документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та подати на затвердження чергової сесії сільської ради.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на землевпорядника сільської ради Слімак Н.В.

Сільський голова В.В.Дячок

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

РОЗСОШАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від 12 січня 2016 року № 4

третьої сесії сільської ради

VІІ скликання

Про затвердження проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки

та надання її у власність

Керуючись ст.26 Закону України "Про мiсцеве самоврядування в Українi", ст. 12, 116, 118, 121, 122 Земельного кодексу України, Законом України "Про землеустрiй", прикінцевими та перехідними положеннями Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності», розглянувши документацію із землеустрою , сесія сільської ради,-

В И Р I Ш И Л А :

1. Затвердити гр. Бикуляк Надії Іванівні проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0.1488 га із земель комунальної власності для ведення особистого селянського господарства розташованих в с. Вищі Вовківці Хмельницького району Хмельницької області

2. Затвердити гр. Бісовській Ларисі Анатоліївні проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0.2600 га із земель комунальної власності для ведення особистого селянського господарства розташованих в с. Ружичанка Хмельницького району Затвердити гр Хмельницької області

3. Затвердити гр. Зеленухіній Юлії Рудольфівні проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0.0553 га із земель комунальної власності для ведення особистого селянського господарства розташованих в с. Карпівці Хмельницького району Хмельницької області

Передати у власність гр. Бикуляк Надії Іванівні земельну ділянку площею 0.1488 га (кадастровий номер 6825087200:03:001:0080) із земель комунальної власності для ведення особистого селянського господарства розташованих в с. Вищі Вовківці Хмельницького району Хмельницької області

5.Передати у власність гр. Бісовській Ларисі Анатоліївні земельну ділянку площею 0.2600 га (кадастровий номер 6825087300:01:003:1489) із земель комунальної власності для ведення особистого селянського господарства розташованих в с. Ружичанка Хмельницького району Хмельницької області

Передати у власність гр. Зеленухіній Юлії Рудольфівні земельну ділянку площею 0.0553 га (кадастровий номер 6825087300:02:003:0319) із земель комунальної власності для ведення особистого селянського господарства розташованої в с. Карпівці Хмельницького району Хмельницької област

2. Рекомендувати гр. Бикуляк Н.І., Бісовській Л.А., Зеленухіній Ю.Р. зареєструвати право власності на земельну ділянку протягом 1 (одного) року у відповідності до вимог законодавства.

3. Контроль за виконанням даного рiшення покласти на землевпорядника сільської ради Слімак Н.В.

 

Сільський голова В.В.Дячок

                                                                   

УКРАЇНА

РОЗСОШАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від 12 січня 2016 року № 5

третьої сесії сільської ради

VІІ скликання

 

Про затвердження технічної документації із

землеустрою щодо встановлення меж

земельної ділянки в натурі ( на місцевості)

та надання її у власність

Керуючись ст.26 Закону України "Про мiсцеве самоврядування в Українi", ст. 12, 116, 118, 121, 122 Земельного кодексу України, Законом України "Про землеустрiй", прикінцевими та перехідними положеннями Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності», розглянувши документацію із землеустрою , сесія сільської ради,-

В И Р I Ш И Л А :

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості):

-гр. Яцині Світлані Михайлівні земельну ділянку площею 0.6330 га; 0,25га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та 0,1936 га; 0,1894 га для ведення особистого селянського господарства в с. Нижчі Вовківці вул. Гагаріна, 10 Хмельницького району Хмельницької області.

- гр. Бикуляк Надії Іванівні,Гайдук Галині Іванівні, Майличко Марії Іванівні на земельну ділянку із земель комунальної власності 0.1083 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) в с. Вищі Вовківці вул. Набережна, 15 Хмельницького району Хмельницької області.

-гр. Римар Миколі Васильовичу земельну ділянку площею 0.5774 га, 0,2168га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та 0,3606 га для ведення особистого селянського господарства в с. Вищі Вовківці вул. Кірова, 24 Хмельницького району Хмельницької області.

-гр. Звер Надії Володимирівні земельну ділянку площею 0.23 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) в с. Розсоша 3-й провул. Калініна, 3 Хмельницького району Хмельницької області.

-гр. Стецюк Наталії Юріївні земельну ділянку площею 0.18 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) в с. Розсоша вул. Леніна, 45 Хмельницького району Хмельницької області.

-гр. Гриннику Петру Павловичу земельну ділянку площею 0.4644 га, 0,25га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та 0,2144 га для ведення особистого селянського господарства в с. Нижчі Вовківці вул. Леніна, 7 Хмельницького району Хмельницької області.

-гр. Голуб Олені Якимівні земельну ділянку площею 0.25 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) в с. Карпівці вул. Пушкіна, 31 Хмельницького району Хмельницької області.

-гр. Бубенюк Людмилі Григорівні земельну ділянку площею 0.22 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) в с. Ружичанка вул. Шкільна, 9 Хмельницького району Хмельницької області.

-гр. Зеленухіній Юлії Рудольфівні земельну ділянку площею 0.2500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) в с. Карпівці вул. Ранкова, 33 Хмельницького району Хмельницької області.

-гр. Мевша Ярославу Петровичу земельну ділянку площею 0.2500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) в с. Ружичанка вул. Гоголя, 11 Хмельницького району Хмельницької області.

2.Рекомендувати гр.Яцині Світлані Михайлівні, Бикуляк Надії Іванівні,Гайдук Галині Іванівні, Майличко Марії Іванівні, Римар Миколі Васильовичу, Звер Надії Володимирівні, Стецюк Наталії Юріївні, Гриннику Петру Павловичу, Голуб Олені Якимівні, Бубенюк Людмилі Григорівні, Зеленухіній Юлії Рудольфівні, Мевша Ярославу Петровичу зареєструвати право власності на земельну ділянку протягом 1 (одного) року у відповідності до вимог законодавства.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на землевпорядника сільської ради Слімак Н.В.

 

 

 

Сільський голова В.В.Дячок

 

 

 

 

 

                                                                   

УКРАЇНА

РОЗСОШАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

                                               від 12 січня 2016 року № 6

третьої сесії сільської ради

VІІ скликання

 

Про надання дозволу на розробку

проекту землеустрою щодо

відведення земельної ділянки

Розглянувши клопотання сільського голови В.В.Дячка про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та керуючись ст.26, ст. 33 Закону України "Про мiсцеве самоврядування в Українi", ст. 12, 92, 116, 118, 122, 123 Земельного кодексу України сесія сільської ради, - ВИРІШИЛА:

1.Розсошанській сільській раді розробити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель житлової та громадської забудови з метою її формування та державної реєстрації під об’єктом комунальної власності під обслуговування приміщення їдальні (03.02 Для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти), розташованої за адресою: с. Андрійківці вул. Центральна, 16 орієнтовною площею 0.70 га

 

6. Розроблений та погоджений у встановленому порядку проект подати на затвердження чергової сесії сільської ради.

 

 

Сільський голова В.В.Дячок

 

 

 

                      УКРАЇНА

РОЗСОШАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

                                                 від 12 січня  2016 року  № 7

                                                    третьої сесії сільської ради

VІІ скликання

 

Про здачу в оренду приміщень

закладів культури

 

   Заслухавши  інформацію сільського голови Дячка В.В.  про здачу в оренду приміщень закладів культури на території Розсошанської сільської ради  сесія сільської ради  ВИРІШИЛА:

1.Затвердити платні послуги за оренду приміщень закладів культури на території Розсошанської сільської ради  згідно додатку № 1.

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на головного бухгалтера Розсошанської сільської ради Тимошенко О.В.

 

 

Сільський голова                            В.В.Дячок

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                             Додаток  № 1

                                                                                  до рішення № 7 третьої сесії

сільської ради від 12.01.2016 р.

 

 

Тарифи платних послуг, що надаються

№ п/п

Найменування послуги

Одиниця виміру

Тариф за одиницю виміру, грн.(без ПДВ)

Тариф за одиницю виміру, грн. (у т.ч. ПДВ)

1.

За дискотеку в

  клубних закладах на території Розсошанської сільської ради

Один вхідний білет

3.00 грн.

 

2.

Оренда приміщення

Один день

Два дні

200.00 грн.

300.00 грн.

 

 

 

клубними закладами на території Розсошанської сільської ради

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Секретар виконкому                       Л.М.Смоляк

 

 

 

 

 

                УКРАЇНА

РОЗСОШАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

                                                             від 12 січня 2016 року  № 8

третьої сесії сільської ради

VІІ скликання

 

Про затвердження переліку

адміністративних послуг, які

надаються Розсошанською

сільською радою та її

органами під час здійснення

власних та делегованих

повноважень органів

місцевого самоврядування

  Керуючись ст. 32 ЗаконуУкраїни "Про мiсцеве самоврядування в Українi" Указом Президента України від 3липня 2009 року № 508/2009 “ Про заходи із забезпечення додержання прав фізичних та юридичних осіб щодо одержання адміністративних(державних) послуг “, п.7 Тимчасового порядку надання адміністративних послуг, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.07.2009 року № 737 СЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВИРІШИЛА:

 

   1.Затвердити перелік адміністративних послуг, які надаються Розсошанською сільською радою та її виконавчим комітетом під час здійснення власних та делегованих повноважень органів місцевого самоврядування(додається).

  2.Секретарю сільської ради Смоляк Л.М. здійснити заходи щодо оприлюднення переліку адміністративних послуг, які надаються сільською радою та її виконавчим комітетом.

  3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань регламенту, депутатської етики, комунальної власності, інфраструктури, транспорту та житлово-комунального господарства.

 

                       Сільський голова                                     В.В.Дячок

 

 

                       УКРАЇНА

РОЗСОШАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

                                                             від 12 січня 2016 року  № 9

третьої сесії сільської ради

VІІ скликання

 

Про затвердження Положення

про преміювання працівників

Розсошанської сільської ради

 

   Заслухавши інформацію сільського голови В.В.Дячка про затвердження Положення про преміювання працівників Розсошанської сільської ради та керуючись Постановою Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 року

№ 268 “ Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів“, Постанови Кабінету Міністрів України від 24.02.2003 року № 212 “ Про затвердження Порядку видачі грошової винагороди державним службовцям за сумлінну працю в органах державної влади, зразкове виконання обов’язків “

СЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВИРІШИЛА:

 

  1.Затвердити Положення про преміювання працівників Розсошанської сільської ради(додається).

 

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на головного бухгалтера  сільської ради Тимошенко О.В.

 

 

 

          Сільський голова                      В.В.Дячок

 

 

 

 

 

 

                                                                                             

                                                                  УКРАЇНА

РОЗСОШАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ОБЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

                                                             від 12 січня 2016 року  № 10

третьої сесії сільської ради

VІІ скликання

 

 

   Про призначення премії

   сільському голові Дячку В.В.

 

Відповідно до  Постанови Кабінету Міністрів від 13.12.1999 року № 2288 з останніми змінами внесеними Кабінетом Міністрів України 21.11.2003 року № 1849” Про впорядкування оплати праці працівників апарату виконавчої влади, місцевого самоврядування та їх виконавчих органів “ та ст.35 Закону України „ Про  державну службу „ , ст. 21 35 Закону України „ Про службу в органах місцевого самоврядування „ СЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВИРІШИЛА  :

 

1.Призначити сільському голові Дячку Василю Володимировичу щомісячну премію в розмірі 100% від заробітної плати.

 

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на головного бухгалтера сільської ради О.В.Тимошенко.

 

 

 

Сільський голова                       В.В.Дячок

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

            УКРАЇНА

РОЗСОШАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

                                                 від 12 січня 2016 року  № 11

третьої сесії сільської ради

VІІ скликання

 

 

Про затвердження проектно-кошторисної

документації “ Будівництво мереж

водопостачання в с. Ружичанка

Хмельницького району Хмельницької області “

 

    Заслухавши та обговоривши інформацію сільського голови Дячка В.В. керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія сільської ради ВИРІШИЛА:

1.Затвердити проектно-кошторисну документацію проекту “ Будівництво мереж водопостачання в с. Ружичанка Хмельницького району Хмельницької області “  кошторисною вартістю 1415.863 грн.

 

2. Контроль  за виконанням даного рішення  покласти на виконком сільської ради.

 

 

 

Сільський  голова                          В.В.Дячок

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

            УКРАЇНА

РОЗСОШАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

                                                 від 12 січня 2016 року  № 12

третьої сесії сільської ради

VІІ скликання

 

 

Про виділення коштів на фінансування

об’єкту “ Будівництво мереж водопостачання

в с. Ружичанка Хмельницького району

 Хмельницької області “

 

   Відповідно до Закону України “ Про державний бюджет України на 2016 рік “ та Бюджетного кодексу України, керуючись п. 23 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія сільської ради ВИРІШИЛА:

1.Надати згоду на фінансування та виділення коштів із спеціального фонду бюджету сільської ради в сумі 133.8 тис. грн., при умові фінансування з державного фонду регіонального розвитку та будівництва на об’єкт “ Будівництво мереж водопостачання в с. Ружичанка Хмельницького району Хмельницької області “ 

 

2. Контроль  за виконанням даного рішення  покласти на сільського голову Дячка В.В. та постійну комісію з питань бюджету, фінансів та планування соціально-економічного розвитку.

 

 

 

Сільський  голова                          В.В.Дячок

 

 

 

 

 

 

 

                     УКРАЇНА

РОЗСОШАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

                                                 від 12 січня 2016 року  № 13

третьої сесії сільської ради

VІІ скликання

 

Керуючись ст.10, 12,  розділом XII Податкового кодексу України, Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році», за рекомендацією постійної комісії сільської ради з питань бюджету, фінансів та планування соціально-економічного розвитку сільська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

Встановити у 2016 році на території Розсошанської сільської ради об’єднаної територіальної громади місцеві податки і затвердити  їх ставки та пільги:

1.1 Податок на майно, який складається з:                                                                         (Додаток №1)

Податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки;                     (Розділ 1)

Транспортного податку;                                                                                   (Розділ 2)

Плати за землю.                                                                                                 (Розділ 3)

1.2 Єдиний податок                                                                                                                (Додаток №2);

Встановити у 2016 році на території Розсошанської сільської ради 

об’єднаної територіальної громади місцеві збори і затвердити їх ставки:

                                                                                                                                 (Додаток №3)

 

Збір за місця для паркування транспортних засобів;                                      (Розділ 1)

Туристичний збір.                                                                                               (Розділ 2)

Вважати Додатки №1, №2, №3 невід’ємною частиною цього рішення.

 Рішення сільських рад, що увійшли до Розсошанської сільської ради об’єднаної територіальної громади,  «Про місцеві податки і збори на 2016 рік» вважати такими, що втратили чинність.

Контроль за виконанням даного рішення покласти на Виконавчий комітет сільської ради.

 

 

  Сільський голова                                            В.В.Дячок

 

 

 

 

                                                   Додаток № 1      

                                                                            

ПОДАТОК НА МАЙНО

 

Розділ 1. Встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

 

1.1 Платниками податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які є власниками об'єктів житлової та/або нежитлової нерухомості на території Розсошанської сільської ради об’єднаної територіальної  громади.

 

1.2 Визначення платників податку в разі перебування об'єктів житлової та/або нежитлової нерухомості у спільній частковій або спільній сумісній власності кількох осіб:

а) якщо об'єкт житлової та/або нежитлової нерухомості перебуває у спільній частковій власності кількох осіб, платником податку є кожна з цих осіб за належну їй частку;

б) якщо об'єкт житлової та/або нежитлової нерухомості перебуває у спільній сумісній власності кількох осіб, але не поділений в натурі, платником податку є одна з таких осіб-власників, визначена за їх згодою, якщо інше не встановлено судом;

в) якщо об'єкт житлової та/або нежитлової нерухомості перебуває у спільній сумісній власності кількох осіб і поділений між ними в натурі, платником податку є кожна з цих осіб за належну їй частку.

 

1.3 Об'єктом оподаткування є об'єкт житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі його частка.

 

1.4. Не є об'єктом оподаткування:

а) об'єкти житлової та нежитлової нерухомості, які перебувають у власності органів державної влади, органів місцевого самоврядування, а також організацій, створених ними в установленому порядку, що повністю утримуються за рахунок відповідного державного чи місцевого бюджету і є неприбутковими (їх спільній власності);

б) об'єкти житлової та нежитлової нерухомості, які розташовані в зонах відчуження та безумовного (обов'язкового) відселення, визначені законом, в тому числі їх частки;

в) будівлі дитячих будинків сімейного типу;

г) гуртожитки;

ґ) житлова нерухомість непридатна для проживання, в тому числі у зв’язку з аварійним станом, визнана такою згідно за рішенням  сільської  ради;

д) об’єкти житлової нерухомості, в тому числі їх частки, що належать дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, та особам з їх числа, визнаним такими відповідно до закону, дітям-інвалідам, які виховуються одинокими матерями (батьками), але не більше одного такого об’єкта на дитину;

е) об’єкти нежитлової нерухомості, які використовуються суб’єктами господарювання малого та середнього бізнесу, що провадять свою діяльність в тимчасових спорудах комерційного призначення та на ринках;

є) будівлі промисловості, зокрема виробничі корпуси, цехи, складські приміщення промислових підприємств;

ж) будівлі, споруди сільськогосподарських товаровиробників, призначені для використання безпосередньо у сільськогосподарській діяльності;

з) об’єкти житлової та нежитлової нерухомості, які перебувають у власності громадських організацій інвалідів та їх підприємств.

 

1.5 Пільги не недаються на об’єкти оподаткування, що використовуються її власниками з метою одержання доходів(здаються в оренду, лізинг, позичку, використовуються у підприємницькій діяльності)

 

1.6. Базою оподаткування є загальна площа об'єкта житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі його часток.

 

1.7. База оподаткування об'єктів житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі їх часток, які перебувають у власності фізичних осіб, обчислюється контролюючим органом на підставі даних Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, що безоплатно надаються органами державної реєстрації прав на нерухоме майно та/або на підставі оригіналів відповідних документів платника податків, зокрема документів на право власності.

 

1.8. База оподаткування об'єктів житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі їх часток, що перебувають у власності юридичних осіб, обчислюється такими особами самостійно виходячи із загальної площі кожного окремого об’єкта оподаткування на підставі документів, що підтверджують право власності на такий об'єкт.

1.9. База оподаткування об’єкта/об’єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток, що перебувають у власності фізичної особи - платника податку, зменшується

а) для квартири/квартир незалежно від їх кількості - на 60 кв. метрів;

б) для житлового будинку/будинків незалежно від їх кількості - на 120 кв. метрів;

в) для різних типів об’єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток (у разі одночасного перебування у власності платника податку квартири/квартир та житлового будинку/будинків, у тому числі їх часток), - на 180 кв. метрів.

Таке зменшення надається один раз за кожний базовий податковий (звітний) період (рік).

1.9.1 Розсошанська сільська  рада встановлює пільги з податку, що сплачується на території об’єднаної територіальної громади, з об'єктів житлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних осіб малозабезпечених категорій громадян, виходячи з їх майнового стану та рівня доходів відповідно до  Закону України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», виключно за умови надання відповідних довідок, виданих уповноваженими установами.

1.9.2 Встановлюються пільги з податку, що сплачується на території громади, з об'єктів нежитлової нерухомості, що перебувають у власності релігійних організацій України, статути яких зареєстровані у встановленому законом порядку, а також для установ та підприємств комунальної форми власності об’єднаної територіальної громади.

1.9.3 Пільги з податку, що сплачується на відповідній території з об’єктів житлової нерухомості, для фізичних осіб не надаються на:

об’єкт/об’єкти оподаткування, якщо площа такого/таких об’єкта/об’єктів перевищує п’ятикратний розмір неоподатковуваної площі, затвердженої цим рішенням;

об’єкти оподаткування, що використовуються їх власниками з метою одержання доходів (здаються в оренду, лізинг, позичку, використовуються у підприємницькій діяльності).

 

1.10. Ставки податку

Для житлової нерухомості:

1.10.1 Встановити, що для об’єкта/об’єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток, що перебувають у власності фізичної особи - платника податку, ставки податку на нерухомість становлять:

а) для квартири/квартир незалежно від їх кількості – 1% мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року за 1 кв. метр бази оподаткування;

б) для житлового будинку/будинків незалежно від їх кількості – 0,5% мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року за 1 кв. метр бази оподаткування;

в) для різних типів об’єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток (у разі одночасного перебування у власності платника податку квартири/квартир та житлового будинку/будинків, у тому числі їх часток) - 0,5% мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року за 1 кв. метр бази оподаткування

1.10.2 Ставки податку для об'єктів житлової  нерухомості, що перебувають у власності  юридичних осіб, встановлюються  у розмірі 2% мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, за 1 кв. метр бази оподаткування.

Для нежитлової нерухомості:

1.10.3 Ставки податку для об’єктів  нежитлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних осіб, встановлюються у відсотках від мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року за 1 кв. метр:

а) будівлі готельні - 0,5%;

б) будівлі офісні -   0,5%;

в) будівлі торговельні - 0,5%;

г) гаражі - 0%;

ґ) будівлі промислові та склади – 0,5%;

д) будівлі для публічних виступів (казино, ігорні будинки) – 2%;

е) господарські (присадибні) будівлі – 0%;

є) інші будівлі – 0,25%.

 

1.10.4  Ставки податку для об’єктів  нежитлової нерухомості, що перебувають у власності юридичних осіб, встановлюються у відсотках від мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року за 1 кв. метр:

а) будівлі готельні - 1%;

б) будівлі офісні -   1%;

в) будівлі торговельні - 1 %;

г) гаражі - 1%;

ґ) невиробничі будівлі  та склади – 1%

д) будівлі для публічних виступів (казино, ігорні будинки) – 3%;

є) інші будівлі – 1%.

 

1.10.5 Пільгові категорії платників, передбачені підпунктами 1.8.1, 1.8.2 пункту 1.8 звільняються від сплати податку для об'єктів житлової та/або  нежитлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних та юридичних осіб.

 

1.11. Базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному року.

 

1.12. Обчислення суми податку з об’єкта/об’єктів житлової та нежитлової нерухомості, які перебувають у власності фізичних осіб, здійснюється контролюючим органом за місцем податкової адреси (місцем реєстрації) власника такої нерухомості.

Податкове/податкові повідомлення-рішення про сплату суми/сум податку, обчисленого згідно з підпунктом 266.7.1
пункту 266.7 Податового кодексу України, та відповідні платіжні реквізити, Розсошанської сільської ради за місцезнаходженням кожного з об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, надсилаються (вручаються) платнику податку контролюючим органом за місцем його податкової адреси (місцем реєстрації) до 1 липня року, що настає за базовим податковим (звітним) періодом (роком).

Щодо новоствореного (нововведеного) об’єкта житлової та/або нежитлової нерухомості податок сплачується фізичною особою-платником починаючи з місяця, в якому виникло право власності на такий об’єкт.

За наявності у власності платника податку об’єкта (об’єктів) житлової нерухомості, в тому числі його частки, що перебуває у власності фізичної чи юридичної особи - платника податку, загальна площа якого перевищує 300 кв. м. (для квартири) та/або 500 кв. м. (для будинку), сума податку збільшується на 25000 гривень на рік за кожен такий об’єкт житлової нерухомості (його частку).

 

Контролюючі органи за місцем проживання (реєстрації) платників податку в десятиденний строк інформують відповідні контролюючі органи за місцезнаходженням об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості про надіслані (вручені) платнику податку податкові повідомлення-рішення про сплату податку у порядку, встановленому центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику.

 

1.13. Платники податку - юридичні особи самостійно обчислюють суму податку станом на 1 січня звітного року і до
20 лютого цього ж року подають контролюючому органу за місцезнаходженням об’єкта/об’єктів оподаткування декларацію за формою, встановленою у порядку, передбаченому статтею 46 Податкового Кодексу, з розбивкою річної суми рівними частками поквартально.

Щодо новоствореного (нововведеного) об’єкта житлової та/або нежитлової нерухомості декларація юридичною особою - платником подається протягом 30 календарних днів з дня виникнення права власності на такий об’єкт, а податок сплачується починаючи з місяця, в якому виникло право власності на такий об’єкт.

 

1.14. У разі переходу права власності на об’єкт оподаткування від одного власника до іншого протягом календарного року податок обчислюється для попереднього власника за період з
1 січня цього року до початку того місяця, в якому він втратив
право власності на зазначений об’єкт оподаткування, а для нового власника - починаючи з місяця, в якому виникло право власності.

Контролюючий орган надсилає податкове повідомлення-рішення новому власнику після отримання інформації про перехід права власності.

 

1.15. Податок сплачується за місцем розташування об'єкта оподаткування і зараховується до бюджету Розсошанської сільської ради об’єднаної територіальної  громади згідно з положеннями Бюджетного кодексу України.

 

1.16. Податкове зобов'язання за звітний рік з податку сплачується:

а) фізичними особами - протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення;

б) юридичними особами - авансовими внесками щокварталу до 30 числа місяця, що наступає за звітним кварталом, які відображаються в річній податковій декларації.

 

Розділ 3. Земельний податок (плата за землю)

 

3.1 На території Розсошанської сільської ради об’єднаної територіальної громади платниками земельного податку є:

власники земельних ділянок, земельних часток (паїв);

землекористувачі

Особливості справляння податку суб'єктами господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності (четверта група платників), встановлюються главою 1 розділу XIV Податкового Кодексу та Додатком 2 цього рішення.

 

3.2 Об'єкти оподаткування земельним податком

земельні ділянки, які перебувають у власності або користування

 земельні частки (паї), які перебувають у власності.

 

3.3 База оподаткування земельним податком

Базою оподаткування є:

нормативна грошова оцінка земельних ділянок з урахуванням коефіцієнта індексації;

площа земельних ділянок, нормативну грошову оцінку яких не проведено.

 

3.4 Оподаткування земельних ділянок, наданих на землях лісогосподарського призначення (незалежно від місцезнаходження), земельним податком

Податок за лісові землі справляється як складова рентної плати, що визначається податковим законодавством.

Ставки податку за один гектар нелісових земель, які надані у встановленому порядку та використовуються для потреб лісового господарства, встановлюються відповідно до пункту 3.5 цього розділу.

 

3.5 Ставка земельного податку за земельні ділянки, нормативну грошову оцінку яких проведено (незалежно від місцезнаходження)

3.5.1Ставка податку за земельні ділянки, нормативну грошову оцінку яких проведено, встановлюється у розмірі 1,5% від їх нормативної грошової оцінки, а для земельних ділянок в межах населеного пункту зайнятих житловим фондом, автостоянками для зберігання особистих транспортних засобів громадян, які використовуються без отримання прибутку, гаражно–будівельними, дачно-будівельними та садівничими товариствами, індивідуальними, садовими та дачними будинками фізичних осіб – 0,5% від їх нормативної грошової оцінки;

3.5.2Для сільськогосподарських угідь, земель загального користування, пасовищ та сіножатей – 0,5% від їх нормативної грошової оцінки;

3.5.3

 

3.6 Ставки земельного податку за земельні ділянки, розташовані за межами населених пунктів, нормативну грошову оцінку яких не проведено

Ставка податку за земельні ділянки, розташовані за межами населених пунктів, встановлюється у розмірі 5% відсотків від нормативної грошової оцінки одиниці площі ріллі по Хмельницькій області.

 

3.7 Пільги щодо сплати земельного податку для фізичних осіб

3.7.1 Від сплати земельного податку звільняються наступні категорії фізичних осіб:

інваліди першої і другої групи та інваліди дитинства;

фізичні особи, які виховують трьох і більше дітей віком до 18 років;

пенсіонери (за віком);

ветерани війни та особи, на яких поширюється дія Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту";

учасники Антитерористичної операції;

фізичні особи, визнані законом особами, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

3.7.2 Звільнення від сплати податку за земельні ділянки, передбачене для вказаних категорій фізичних осіб, поширюється на одну земельну ділянку за кожним видом використання у межах граничних норм:

для ведення особистого селянського господарства - у розмірі не більш як 2 гектари;

для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) - не більш як 0,10 гектара; у селах - не більш як 0,25 гектара;

для індивідуального дачного будівництва - не більш як 0,10 гектара;

для будівництва індивідуальних гаражів - не більш як 0,01 гектара;

для ведення садівництва - не більш як 0,12 гектара.

 

3.7.3 Від сплати податку звільняються на період дії єдиного податку четвертої групи власники земельних ділянок, земельних часток (паїв) та землекористувачі за умови передачі земельних ділянок та земельних часток (паїв) в оренду платнику єдиного податку четвертої групи.

 

3.7.4 Від сплати земельного податку звільняються наступні категорії юридичних осіб:

неприбуткові підприємства, установи, організації, також заклади і установи фізичної культури і спорту;

підприємства, установи, організації  комунальної форми власності Розсошанської сільської ради об’єднаної територіальної громади;

санаторно-курортні та оздоровчі заклади громадських організацій інвалідів, реабілітаційні установи громадських організацій інвалідів;

громадські організації інвалідів України, підприємства та організації, які засновані громадськими організаціями інвалідів та спілками громадських організацій інвалідів і є їх повною власністю, де протягом попереднього календарного місяця кількість інвалідів, які мають там основне місце роботи, становить не менш як 50 відсотків середньооблікової чисельності штатних працівників облікового складу за умови, що фонд оплати праці таких інвалідів становить протягом звітного періоду не менш як 25 відсотків суми загальних витрат на оплату праці.

Зазначені підприємства та організації громадських організацій інвалідів мають право застосовувати цю пільгу за наявності дозволу на право користування такою пільгою, який надається уповноваженим органом відповідно до Закону України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні".

У разі порушення вимог цієї норми зазначені громадські організації інвалідів, їх підприємства та організації зобов’язані сплатити суми податку за відповідний період, проіндексовані з урахуванням інфляції, а також штрафні санкції згідно із законодавством;

бази олімпійської та паралімпійської підготовки, перелік яких затверджується Кабінетом Міністрів України;

дошкільні та загальноосвітні навчальні заклади незалежно від форми власності і джерел фінансування, заклади культури, науки, освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, фізичної культури та спорту, які повністю утримуються за рахунок коштів державного або місцевих бюджетів.

 

3.8 Земельні ділянки, які не підлягають оподаткуванню земельним податком

Не сплачується податок за:

землі сільськогосподарських угідь, що перебувають у тимчасовій консервації або у стадії сільськогосподарського освоєння;

землі дорожнього господарства автомобільних доріг загального користування - землі під проїзною частиною, узбіччям, земляним полотном, декоративним озелененням, резервами, кюветами, мостами, штучними спорудами, тунелями, транспортними розв'язками, водопропускними спорудами, підпірними стінками, шумовими екранами, очисними спорудами і розташованими в межах смуг відведення іншими дорожніми спорудами та обладнанням, а також землі, що знаходяться за межами смуг відведення, якщо на них розміщені споруди, що забезпечують функціонування автомобільних доріг, а саме:

а) паралельні об'їзні дороги, поромні переправи, снігозахисні споруди і насадження, протилавинні та протисельові споруди, вловлюючі з'їзди, захисні насадження, шумові екрани, очисні споруди;

б) майданчики для стоянки транспорту і відпочинку, склади, гаражі, резервуари для зберігання паливно-мастильних матеріалів, комплекси для зважування великогабаритного транспорту, виробничі бази, штучні та інші споруди, що перебувають у державній власності, власності державних підприємств або власності господарських товариств, у статутному капіталі яких 100 відсотків акцій (часток, паїв) належить державі;

земельні ділянки сільськогосподарських підприємств усіх форм власності та фермерських (селянських) господарств, зайняті молодими садами, ягідниками та виноградниками до вступу їх у пору плодоношення, а також гібридними насадженнями, генофондовими колекціями та розсадниками багаторічних плодових насаджень;

земельні ділянки кладовищ, крематоріїв та колумбаріїв;

земельні ділянки, надані для будівництва і обслуговування культових та інших будівель, необхідних для забезпечення діяльності релігійних організацій України, статути (положення) яких зареєстровано у встановленому законом порядку.

 

3.9 Особливості оподаткування платою за землю

Розсошанська сільська ради  встановлює ставки плати за землю та пільги щодо земельного податку, що сплачується на території Розсошанської сільської ради об’єднаної територіальної громади.

До 25 грудня року включно, що передує звітному, рішення міської ради щодо ставок земельного податку та наданих пільг зі сплати земельного податку юридичним та/або фізичним особам подаються відповідному контролюючому органу за місцезнаходженням земельної ділянки, якщо інше не встановлено окремим законом.

Нові зміни щодо зазначеної інформації надаються до 1 числа першого місяця кварталу, що настає за звітним кварталом, у якому відбулися зазначені зміни.

Якщо право на пільгу у платника виникає протягом року, то він звільняється від сплати податку починаючи з місяця, що настає за місяцем, у якому виникло це право. У разі втрати права на пільгу протягом року податок сплачується починаючи з місяця, що настає за місяцем, у якому втрачено це право. Рішення щодо встановлення пільги приймається Розсошанською сільською радою з урахуванням підпункту 12.3.7 статті 12 Податкового кодексу України.

Якщо платники податку, які користуються пільгами з цього податку, надають в оренду земельні ділянки, окремі будівлі, споруди або їх частини, податок за такі земельні ділянки та земельні ділянки під такими будівлями (їх частинами) сплачується на загальних підставах з урахуванням прибудинкової території.

Ця норма не поширюється на бюджетні установи у разі надання ними будівель, споруд (їх частин) в тимчасове користування (оренду) іншим бюджетним установам, дошкільним, загальноосвітнім навчальним закладам незалежно від форм власності і джерел фінансування.

 

3.10 Податковий період для плати за землю

Базовим податковим (звітним) періодом для плати за землю є календарний рік.

Базовий податковий (звітний) рік починається 1 січня і закінчується 31 грудня того ж року (для новостворених підприємств та організацій, а також у зв'язку із набуттям права власності та/або користування на нові земельні ділянки може бути меншим 12 місяців).

 

3.11 Порядок обчислення плати за землю

3.11.1 Підставою для нарахування земельного податку є дані державного земельного кадастру.

Центральні органи виконавчої влади, що реалізують державну політику у сфері земельних відносин та у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно у сфері будівництва щомісяця, але не пізніше 10 числа наступного місяця, а також за запитом відповідного контролюючого органу за місцезнаходженням земельної ділянки подають інформацію, необхідну для обчислення і справляння плати за землю, у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

 Платники плати за землю (крім фізичних осіб) самостійно обчислюють суму податку щороку станом на 1 січня і не пізніше 20 лютого поточного року подають відповідному контролюючому органу за місцезнаходженням земельної ділянки податкову декларацію на поточний рік за формою, встановленою у порядку, передбаченому статтею 46  Податкового  Кодексу, з розбивкою річної суми рівними частками за місяцями. Подання такої декларації звільняє від обов'язку подання щомісячних декларацій. При поданні першої декларації (фактичного початку діяльності як платника плати за землю) разом з нею подається довідка (витяг) про розмір нормативної грошової оцінки земельної ділянки, а надалі така довідка подається у разі затвердження нової нормативної грошової оцінки землі.

Платник плати за землю має право подавати щомісяця звітну податкову декларацію, що звільняє його від обов'язку подання податкової декларації не пізніше 20 лютого поточного року, протягом 20 календарних днів місяця, що настає за звітним.

3.11.3 За нововідведені земельні ділянки або за новоукладеними договорами оренди землі платник плати за землю подає податкову декларацію протягом 20 календарних днів місяця, що настає за звітним.

У разі зміни протягом року об'єкта та/або бази оподаткування платник плати за землю подає податкову декларацію протягом 20 календарних днів місяця, що настає за місяцем, у якому відбулися такі зміни.

3.11.4 Нарахування фізичним особам сум податку проводиться контролюючими органами, які видають платникові до 1 липня поточного року податкове повідомлення-рішення про внесення податку за формою, встановленою у порядку визначеному статтею 58 Податкового  Кодексу.

3.11.5 У разі переходу права власності на земельну ділянку від одного власника до іншого протягом календарного року податок сплачується попереднім власником за період з 1 січня цього року до початку того місяця, в якому він втратив право власності на зазначену земельну ділянку, а новим власником - починаючи з місяця, в якому у нового власника виникло право власності.

У разі переходу права власності на земельну ділянку від одного власника до іншого протягом календарного року контролюючий орган надсилає податкове повідомлення-рішення новому власнику після отримання інформації про перехід права власності.

3.11.6 За земельну ділянку, на якій розташована будівля, що перебуває у спільній власності кількох юридичних або фізичних осіб, податок нараховується з урахуванням прибудинкової території кожному з таких осіб:

1) у рівних частинах - якщо будівля перебуває у спільній сумісній власності кількох осіб, але не поділена в натурі, або одній з таких осіб-власників, визначеній за їх згодою, якщо інше не встановлено судом;

2) пропорційно належній частці кожної особи - якщо будівля перебуває у спільній частковій власності;

3) пропорційно належній частці кожної особи - якщо будівля перебуває у спільній сумісній власності і поділена в натурі.

За земельну ділянку, на якій розташована будівля, що перебуває у користуванні кількох юридичних або фізичних осіб, податок нараховується кожному з них пропорційно тій частині площі будівлі, що знаходиться в їх користуванні, з урахуванням прибудинкової території.

 

3.11.7 Юридична особа зменшує податкові зобов'язання із земельного податку на суму пільг, які надаються фізичним особам відповідно до пункту 281.1 статті 281 Податкового Кодексу та пункту 3.7.1 цього розділу за земельні ділянки, що знаходяться у їх власності або постійному користуванні і входять до складу земельних ділянок такої юридичної особи.

Такий порядок також поширюється на визначення податкових зобов'язань із земельного податку юридичною особою за земельні ділянки, які відведені в порядку, встановленомуЗаконом України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні" для безоплатного паркування (зберігання) легкових автомобілів, якими керують інваліди з ураженням опорно-рухового апарату, члени їх сімей, яким відповідно до порядку забезпечення інвалідів автомобілями передано право керування автомобілем, та законні представники недієздатних інвалідів або дітей-інвалідів, які перевозять інвалідів (дітей-інвалідів) з ураженням опорно-рухового апарату.

 

3.12 Строк сплати плати за землю

3.12.1 Власники землі та землекористувачі сплачують плату за землю з дня виникнення права власності або права користування земельною ділянкою.

У разі припинення права власності або права користування земельною ділянкою плата за землю сплачується за фактичний період перебування землі у власності або користуванні у поточному році.

3.12.2. Облік фізичних осіб - платників податку і нарахування відповідних сум проводяться щороку до 1 травня.

3.12.3. Податкове зобов'язання щодо плати за землю, визначене у податковій декларації на поточний рік, сплачується рівними частками власниками та землекористувачами земельних ділянок за місцезнаходженням земельної ділянки за податковий період, який дорівнює календарному місяцю, щомісяця протягом 30 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового (звітного) місяця.

3.12.4. Податкове зобов'язання з плати за землю, визначене у податковій декларації, у тому числі за нововідведені земельні ділянки, сплачується власниками та землекористувачами земельних ділянок за місцезнаходженням земельної ділянки за податковий період, який дорівнює календарному місяцю, щомісяця протягом 30 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового (звітного) місяця.

3.12.5. Податок фізичними особами сплачується протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення.

3.12.6 При переході права власності на будівлю, споруду (їх частину) податок за земельні ділянки, на яких розташовані такі будівлі, споруди (їх частини), з урахуванням прибудинкової території сплачується на загальних підставах з дати державної реєстрації права власності на таку земельну ділянку.

3.12.7 У разі надання в оренду земельних ділянок (у межах населених пунктів), окремих будівель (споруд) або їх частин власниками та землекористувачами податок за площі, що надаються в оренду, обчислюється з дати укладення договору оренди земельної ділянки або з дати укладення договору оренди будівель (їх частин).

 

3.13 Власник нежилого приміщення (його частини) у багатоквартирному жилому будинку сплачує до бюджету податок за площі під такими приміщеннями (їх частинами) з урахуванням пропорційної частки прибудинкової території з дати державної реєстрації права власності на нерухоме майно.

 

3.14 Орендна плата

3.14.1 Підставою для нарахування орендної плати за земельну ділянку є договір оренди такої земельної ділянки, оформлений та зареєстрований відповідно до законодавства.

3.14.2 Відділ земельних відносин та екології Розсошанської сільської ради, який укладає договори оренди землі, повинний до 1 лютого подавати контролюючому органу за місцезнаходженням земельної ділянки переліки орендарів, з якими укладено договори оренди землі на поточний рік, та інформувати контролюючий орган про укладення нових, внесення змін до існуючих договорів оренди землі та їх розірвання до 1 числа місяця, що настає за місяцем, у якому відбулися зазначені зміни.

Перелік орендарів, з якими укладено договори оренди землі комунальної форми власності обєднаної територіальної громади, подається за формою, затвердженою наказом Мністерства фінансів України від 17.09.2015 року №783.

3.14.3 Платником орендної плати є орендар земельної ділянки.

3.14.4 Об'єктом оподаткування є земельна ділянка, надана в оренду.

3.14.5 Розмір та умови внесення орендної плати встановлюються у договорі оренди між орендодавцем (власником) і орендарем.

3.14.6 Розмір орендної плати встановлюється у договорі оренди, але річна сума платежу:

не може бути меншою 3 відсотків нормативної грошової оцінки;

не може перевищувати 12 відсотків нормативної грошової оцінки.

може перевищувати граничний розмір орендної плати у разі визначення орендаря на конкурентних засадах.

3.14.7 Плата за суборенду земельних ділянок не може перевищувати орендної плати.

3.14.8 Податковий період, порядок обчислення орендної плати, строк сплати та порядок її зарахування до бюджету застосовується відповідно до вимог цього розділу.

 

 

 

 

 

 

Додаток № 2                                                                                 

 до рішення сільської ради від 14.06.2016року № 01

 

 

Встановлення ставок єдиного податку

 

 

1.Платниками єдиного податку є суб'єкти малого підприємництва – фізичні та юридичні особи з податковою адресою у межах Хмельницької області, які відповідають вимогам спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності,  і які самостійно обрали даний спосіб оподаткування доходів та отримали свідоцтва платника єдиного податку

 

2.ою радою встановлюються ставки єдиного податку для першої і другої груп платників.

 

3.Платники єдиного податку перш груп фізичні особипідприємці, які не використовують працю найманих осіб, здійснюють виключно роздрібний продаж товарів з торговельних місць на ринках та/або провадять господарську діяльність з надання побутових послуг населенню і обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 0 000 гривень;

Для першої групи платників  встановлюються ставки єдиного податку у розмірі 10 відсотків розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року, з розрахунку на календарний місяць.

 

4. До другої групи платників належать - фізичні особи-підприємці, які здійснюють господарську діяльність з надання послуг, у тому числі побутових, платникам єдиного податку та/або населенню, виробництво та/або продаж товарів, діяльність у сфері ресторанного господарства, за умови, що протягом календарного року відповідають сукупності таких критеріїв:

- не використовують працю найманих осіб або кількість осіб, які перебувають з ними у трудових відносинах, одночасно не перевищує 10 осіб;

- обсяг доходу не перевищує 1 500 000 гривень.

Вичерпний перелік видів послуг, які розуміються як побутові послуги населенню, що надаються першою та другою групами платників єдиного податку, визначений пунктом 291.7 статті 291 Податкового кодексу України.

Ставки єдиного податку для другої групи платників встановлюються у  розмірі 20 відсотків розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року, з розрахунку на календарний місяць.

5.Податковим (звітним) періодом для платників єдиного податку першої та другої груп є календарний рік.

6.Платники єдиного податку несуть відповідальність відповідно до Податкового кодексу України за правильність обчислення, своєчасність та повноту сплати сум єдиного податку, а також за своєчасність подання податкових декларацій.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток № 3                                                                                   до рішення сільської ради від 14.06.2016 року № 01

 

Розділ 1. Про збір за місця для  паркування транспортних засобів

 

 

1. Платниками збору є юридичні особи, їх філії (відділення, представництва), фізичні особи - підприємці, які згідно з рішенням міської ради організовують та провадять діяльність із забезпечення паркування транспортних засобів на майданчиках для платного паркування та спеціально відведених автостоянках.

2. Об’єктом оподаткування є земельна ділянка, яка згідно з рішенням міської ради спеціально відведена для забезпечення паркування транспортних засобів на автомобільних дорогах загального користування, тротуарах або інших місцях, а також комунальні гаражі, стоянки, паркінги (будівлі, споруди, їх частини), які побудовані за рахунок коштів місцевого бюджету, за винятком площі земельної ділянки, яка відведена для безоплатного паркування транспортних засобів, передбачених статтею 30 Закону України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні".

3. Базою оподаткування є площа земельної ділянки, відведена для паркування, а також площа комунальних гаражів, стоянок, паркінгів (будівель, споруд, їх частин), які побудовані за рахунок коштів місцевого бюджету.

4. Ставки збору встановлюються за кожний день провадження діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів у гривнях за 1 кв. метр площі земельної ділянки, відведеної для організації та провадження такої діяльності, у розмірі 0,03 відсотка мінімальної заробітної плати, установленої законом на
1 січня податкового (звітного) року.

5.  Сума збору за місця для паркування транспортних засобів, обчислена відповідно до податкової декларації за звітний (податковий) квартал, сплачується щоквартально, у визначений для квартального звітного (податкового) періоду строк, за місцезнаходженням об’єкта оподаткування.

6. Платник збору, який має підрозділ без статусу юридичної особи, що провадить діяльність із забезпечення паркування транспортних засобів на земельній ділянці не за місцем реєстрації такого платника збору, зобов’язаний зареєструвати такий підрозділ як платника збору у контролюючому органі за місцезнаходженням земельної ділянки.

 Базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному кварталу.

 

 

 

 

 

   Сільський голова                                  В.В.Дячок

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

            УКРАЇНА

РОЗСОШАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

                                                 від 12 січня 2016 року  № 14

третьої сесії сільської ради

VІІ скликання

 

Про порядок відрахування комунальними унітарними підприємствами та їх об’єднаннями до загального фонду місцевого бюджету частини чистого прибутку (доходу)

Керуючись ст. 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, відповідно до пункту 9 частини 1 статті 69 Бюджетного кодексу України, з врахуванням  норм п. 5 розділу XIX Податкового Кодексу України

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити Порядок відрахування до місцевого бюджету комунальними унітарними підприємствами та їх об’єднаннями, які зареєстровані на території сільської ради , частини чистого прибутку (доходу)  (додаток 1).

2. Доручити секретарю Смоляк Ларисі Михайлівні довести дане рішення для виконання  до керівників комунальних унітарних підприємств.

 

3. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

 

 

 

Сільський голова                              В.В.Дячок

                                                                          

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток

до рішення Розсошанської сільської ради від 12.01.2016 року № 14 третьої сесії

                                                       сільської ради VІІ скликання

 

 

 

 

ПОРЯДОК

відрахування  комунальними унітарними підприємствами та їх

об'єднаннями до місцевого бюджету частини чистого прибутку (доходу)

              1.Згідно з цим Порядком частина чистого прибутку (доходу), що відраховується комунальними унітарними підприємствами та їх об'єднаннями до місцевого бюджету визначається виходячи з обсягу чистого прибутку (доходу), розрахованого згідно з положеннями (стандартами) бухгалтерського обліку в розмірі 10 відсотків.

2.Розрахунок частини чистого прибутку (доходу) разом з фінансовою звітністю, складеною відповідно до положень (стандартів) бухгалтерського обліку, подається комунальними унітарними підприємствами та їх об'єднаннями до органів державної податкової служби за базовий звітний (податковий) період, що дорівнює календарному кварталу .

            3.Частина чистого прибутку (доходу) сплачується комунальними унітарними підприємствами та їх об'єднаннями до місцевого бюджету наростаючим підсумком щоквартальної фінансово-господарської діяльності за відповідний період протягом 10 календарних  днів,що настають за останнім  днем відповідного  граничного строку  подання звітності..

            4.Частина чистого прибутку (доходу), що підлягає сплаті до місцевого бюджету, визначається  комунальними унітарними підприємствами та їх об’єднаннями відповідно до форми розрахунку, встановленої ДФС.

 

 

 

Сільський  голова                           В.В.Дячок

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                УКРАЇНА

РОЗСОШАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

                                                 від 12 січня  2016 року  № 15

                                                    третьої сесії сільської ради

VІІ скликання

Про порядок укладення соціальних

угод між власниками будівництва на

розвиток інфраструктури населених

пунктів Розсошанської сільської ради.

 

   Керуючись Законом України “ Про місцеве самоврядування в Україні ” , статтею 40 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності ” СЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ  В И Р І Ш И ЛА :

1.Затвердити порядок укладення соціальних угод між власниками будівництва на розвиток інфраструктури населених пунктів Розсошанської сільської ради згідно додатку .

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань земельних відносин будівництва, архітектури та просторового планування.

 

 

Сільський голова                              В.В.Дячок

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток

до рішення № 15

від 12.01.2016 року

ПОРЯДОК

укладення соціальних угод між власниками будівництва на розвиток інфраструктури населених пунктів Розсошанської сільської ради

1. Порядок укладення соціальних угод між власниками будівництва на розвиток інфраструктури населених пунктів Розсошанської сільської ради (Порядок) передбачає порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури населених пунктів Розсошанської сільської ради

2. Замовник, який має намір щодо забудови земельної ділянки на території населених пунктів Розсошанської сільської ради (надалі населений пункт), зобов'язаний взяти участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населеного пункту, крім випадків, передбачених пунктом чотири .

3. Пайова участь у розвитку інфраструктури населеного пункту полягає у перерахуванні замовником до прийняття об'єкта будівництва в експлуатацію до місцевого бюджету коштів для створення і розвитку зазначеної інфраструктури.

4. До пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту не залучаються замовники у разі будівництва:

1) об'єктів будь-якого призначення на замовлення державних органів або органів місцевого самоврядування за рахунок коштів державного або місцевих бюджетів;

2) будівель навчальних закладів, закладів культури, фізичної культури і спорту, медичного і оздоровчого призначення;

3) будинків житлового фонду соціального призначення та доступного житла;

4) індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних

будинків загальною площею до 300 квадратних метрів, господарських споруд, розташованих на відповідних земельних ділянках;

5) об'єктів комплексної забудови територій, що здійснюється за результатами інвестиційних конкурсів або аукціонів;

6)об'єктів будівництва за умови спорудження на цій земельній ділянці об'єктів соціальної інфраструктури;

7) об'єктів, що споруджуються замість тих, що пошкоджені або зруйновані внаслідок надзвичайних ситуацій техногенного або
природного характеру;

8) об'єктів, передбачених Державною цільовою програмою підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу , за рахунок коштів інвесторів;

9) об’єктів інженерної, транспортної інфраструктури, об’єктів енергетики, зв’язку та дорожнього господарства (крім об’єктів дорожнього сервісу).

5. Величина пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту визначається у договорі, укладеному з Розсошанською сільською радою (відповідно до встановленого розміру пайової участі у розвитку інфраструктури), з урахуванням загальної кошторисної вартості будівництва об'єкта, визначеної згідно з будівельними нормами, державними стандартами і правилами. При цьому не враховуються витрати на придбання та виділення земельної ділянки, звільнення будівельного майданчика від будівель, споруд та інженерних мереж, влаштування внутрішніх і поза майданчикових інженерних мереж і споруд та транспортних комунікацій.

У разі якщо загальна кошторисна вартість будівництва об'єкта не визначена згідно з будівельними нормами, державними стандартами і правилами, вона визначається на основі встановлених Розсошанською сільською радою нормативів для одиниці створеної потужності.

6. Встановлений сільською радою для замовника розмір пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту не може перевищувати граничний розмір пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту.

Граничний розмір пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту з урахуванням інших передбачених законом відрахувань не може перевищувати:

1) 10 відсотків загальної кошторисної вартості будівництва
об'єкта - для нежитлових будівель та споруд;

2) 4 відсотки загальної кошторисної вартості будівництва
об'єкта - для житлових будинків.

7. Розсошанська сільська рада немає права вимагати від замовника будівництва надання будь-яких послуг, у тому числі здійснення будівництва об'єктів та передачі матеріальних або нематеріальних активів (зокрема житлових та нежитлових приміщень, у тому числі шляхом їх викупу), крім пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту, передбаченої цією статтею.

8. Розмір пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту визначається протягом десяти робочих днів з дня реєстрації Розсошанською сільською радою звернення замовника про укладення договору про пайову участь та доданих до нього документів, що підтверджують вартість будівництва об'єкта, з техніко-економічними показниками.

9. Договір про пайову участь у розвитку інфраструктури населеного пункту укладається не пізніше ніж через 15 робочих днів з дня реєстрації звернення замовника про його укладення, але до прийняття об'єкта будівництва в експлуатацію.

Невід'ємними умовами договору є:

1) розмір пайової участі;

2)строк (графік) сплати пайової участі;

3) відповідальність сторін.

Невід'ємною частиною договору є розрахунок величини пайової
участі у розвитку інфраструктури населеного пункту.

Кошти пайової участі у розвитку інфраструктури населеного
пункту сплачуються в повному обсязі до прийняття об'єкта
будівництва в експлуатацію єдиним платежем або частинами за
графіком, що визначається договором.

10. Кошти, отримані як пайова участь у розвитку інфраструктури населеного пункту, можуть використовуватися виключно для створення і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населеного пункту.

 

 

Секретар сільської ради

Л.М.Смоляк

 

 

 

 

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

РОЗСОШАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ОБЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ

Р І Ш Е Н Н Я

від 12 січня 2016 року  № 16

третьої сесії сільської ради

VІІ скликання

 

 

 

  Про надання премії секретарю

сільської ради Смоляк Л.М.

 

 

    Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів від 13.12.1999 р. № 2288 з останніми змінами внесеними Кабінетом Міністрів України 21.11.2003 року № 1849” Про впорядкування оплати праці працівників апарату виконавчої влади, місцевого самоврядування та їх виконавчих органів “ та ст. 35 Закону України

 “ Про державну службу “, ст. 21, 35 Закону України “ Про службу в органах місцевого самоврядування “ сесія сільської ради  ВИРІШИЛА:

 

  1.Надати секретарю сільської ради Смоляк Ларисі Михайлівні щомісячну премію в розмірі  100 % від заробітної плати.

 

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на головного бухгалтера сільської ради О.В.Тимошенко.

 

 

 

                            

                              Сільський голова                                 В.В.Дячок

 

 

 

 

 

 

 

 

            УКРАЇНА

РОЗСОШАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

                                                 від 12 січня 2016 року  № 17

третьої сесії сільської ради

VІІ скликання

 

Про внесення змін

до бюджету сільської ради

 

Відповідно до п. 23 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та ст. 101Бюджетного кодексу України сесія сільської ради ВИРІШИЛА:

Передати медичну субвенцію, одержану з Державного бюджету на протязі першого кварталу 2016 року районному бюджету в сумі 283,200тис. грн. на утримання комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги Хмельницького районну»

Зменшити асигнування по КФКВ 080800 «Центр первинної медико-санітарної допомоги» на суму – 283200 грн.

Збільшити асигнування по КФКВ 250339 «Медична субвенція з Державного бюджету місцевим бюджетам» на суму – 283200 грн

Контроль  за виконанням даного рішення  покласти на сільського голову Дячка В.В. та постійну комісію з питань бюджету, фінансів та планування соціально-економічного розвитку.

 

 

 

Сільський  голова                          В.В.Дячок

 

 

 

 

 

                                                         УКРАЇНА

РОЗСОШАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від 12 січня 2016 року  № 18

третьої сесії сільської ради

VІІ скликання

 

Про створення комітету з конкурсних

торгів та затвердження Положення

 про комітет з конкурсних торгів

 

Відповідно до ст. 11 Закону України «Про здійснення Державних закупівель», враховуючи Наказ Мінекономіки № 916 від 26.07.2010 року про затвердження типового положення про комітет з конкурсних торгів (зі змінами) та у зв’язку з виробничою необхідністю сесія сільської ради ВИРІШИЛА:

Створити комітет з конкурсних торгів та затвердити його персональний склад (додаток 1).

Головою комітету з конкурсних торгів призначити Дячка Василя Володимировича.

Затвердити Положення про комітет з конкурсних торгів (додаток 2).

 

 

 

Сільський  голова                          В.В.Дячок

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток 1

До рішення Розсошанської сільської ради

№ 18 від « 12 » січня 2016 р.

 

 

ПЕРСОНАЛЬНИЙ СКЛАД

комітету з конкурсних торгів

 

Голова комітету з конкурсних торгів                Дячок Василь Володимирович;

Член комітету з конкурсних торгів                     Бурмій Юлія Юхимівна;

Член комітету з конкурсних торгів                     Смоляк Лариса Михайлівна;

Член комітету з конкурсних торгів                Тимошенко Ольга Володимирівна

Член комітету з конкурсних торгів                     Гаврилюк Олена Зіновіївна.

 

 

 

 

   Сільський  голова                          В.В.Дячок

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

            УКРАЇНА

РОЗСОШАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

                                                 від 12 січня 2016 року  № 19

третьої сесії сільської ради

VІІ скликання

 

Про призначення перших виборів старост

на територіях сіл, які увійшли до складу

Розсошанської сільської ради об’єднаної

територіальної громади

 

  Заслухавши пропозиції виконавчого комітету, керуючись абз. 2 п.6 ст. 15 Закону України “ Про місцеві вибори “, ст. ст. 14-1, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» сесія сільської ради ВИРІШИЛА:

1.Визнати за необхідне обрання в населених пунктах на території Розсошанської сільської ради об’єднаної територіальної громади 3 старости.

2.Призначити перші вибори на неділю 3 квітня 2016 року в наступних населених пунктах що входять до складу Розсошанської сільської ради об’єднаної територіальної громади:

1.с. Андрійківці, Вищі Вовківці

2.с. Нижчі Вовківці

3.с. Ружичанка, Карпівці

3.Виконавчому комітету сільської ради з урахуванням пропозицій територіальної виборчої комісії визначити обсяг бюджетних видатків необхідних для проведення виборів старост у населених пунктах територіальної громади та внести пропозиції щодо необхідних змін до бюджету.

 

 

Сільський голова                              В.В.Дячок

 

 

 

                УКРАЇНА

РОЗСОШАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

                                                             від 12 січня 2016 року  № 20

третьої сесії сільської ради

VІІ скликання

 

           Про виведення зі складу реорганізаційної

           комісії Ружичанської сільської ради

   Хмельницького району Хмельницької області

   гр. Ціломудрої Н.І.

 

   Розглянувши заяву гр.Ціломудрої Надії Іванівни та керуючись Законом України

“ Про місцеве самоврядування в Україні “,  СЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ  ВИРІШИЛА:

 

 1.Вивести зі складу  реорганізаційної комісії Ружичанської сільської ради Хмельницького району Хмельницької області Ціломудру Надію Іванівну – члена комісії, реєстраційний номер облікової картки платника податків 2032608828.

 

2.Дане рішення направити голові реорганізаційної комісії Ружичанської сільської ради Бурмій Ю.Ю. для використання в роботі.

 

 

 

  Сільський голова                         В.В.Дячок         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

РОЗСОШАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

                                                 від 12 січня 2016 року  № 21

третьої сесії сільської ради

VІІ скликання

 

Про затвердження Програми надання щомісячної

адресної грошової допомоги пільговим

категоріям громадян на проїзд автомобільним

транспортом на приміських маршрутах

Хмельницького району на 2016 рік

 

Відповідно до пункту 16 частини першої  статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою удосконалення системи надання адресної допомоги найбільш вразливим верствам населення сільської ради,

ВИРІШИЛА: 

1. Затвердити програму надання щомісячної адресної грошової допомоги пільговим категоріям громадян на проїзд автомобільним транспортом на приміських маршрутах Хмельницького району на 2016 рік (далі – Програма, додається).

 

2. Головному бухгалтеру Розсошанської сільської ради об’єднаної територіальної громади передбачити  кошти на виконання заходів даної Програми.

 

           3. Контроль за виконанням покласти на постійну комісію з питань освіти, фізичного виховання, культури, охорони здоров`я, соціальної політики та захисту ветеранів:

 

 

 

 

Сільський голова                     В.В.Дячок

 

 

 

                УКРАЇНА

РОЗСОШАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

                                                 від 12 січня  2016 року  № 22                                       

                                                   третьої сесії сільської ради

VІІ скликання

 

Про затвердження Положення про порядок надання одноразової матеріальної допомоги жителям територіальної громади сіл, що входять до складу Розсошанської сільської ради

 

 

Відповідно до п. 3 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  та з метою забезпечення ст. 34. Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Розсошанська сільська рада

 

                                               ВИРІШИЛА:

 

Затвердити Положення про порядок надання одноразової матеріальної допомоги жителям територіальної громади сіл, що входять до складу Розсошанської сільської ради (додається).

Контроль за виконанням даного рішення покласти нак постійну комісію сільської ради з питань бюджету, фінансів та планування соціально-економічного розвитку(голова Петришин В.І.)

 

 

 

 

Сільський голова                           В.В.Дячок

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Рішенням Розсошанської сільської ради Хмельницькогого району Хмельницької області від 12 січня 2016 р. № 22

 

ПОЛОЖЕННЯ

                 про порядок надання одноразової матеріальної допомоги жителям

територіальної громади сіл, що входять до складу

Розсошанської сільської ради

 

Розділ 1. Загальні положення

1.1  Це Положення визначає умови та порядок надання одноразової матеріальної допомоги (надалі – матеріальна допомога) для підтримки жителів територіальної громади сіл, що входять до складу Розсошанської сільської ради (надалі – жителів громади), які опинилися в складних життєвих обставинах у зв’язку з важким матеріальним становищем і потребують матеріальної допомоги Розсошанської сільської ради (надалі – сільської ради) за рахунок коштів сільського бюджету та чинного законодавства України, а також, в окремих випадках, - іншим категоріям громадян.

1.2  Матеріальна допомога має адресний характер і надається жителям громади, які зареєстровані та /або постійно проживають на території сільської ради:

Малозабезпеченим сім’ям – в залежності від матеріального становища та середньомісячного сукупного доходу сім’ї порівняно з гарантованим державою рівнем прожиткового мінімуму для основних груп населення (для працездатних осіб, для дітей до 6 років, з 6 до 18 років, для осіб, які втратили працездатність, інвалідів, у відповідності до розміру гарантованого прожиткового мінімуму);

Громадянам, у тому числі дітям – сиротам, дітям, які позбавлені батьківського піклування, багатодітним сім’ям, одиноким і малозабезпеченим матерям, інвалідам, дітям-інвалідам, які потребують матеріальної допомоги на:

Лікування тяжких захворювань – за медичними висновками;

Покращення матеріального становища.

Громадянам, які постраждали внаслідок стихійного лиха, техногенного середовища, нещасних випадків (на ліквідацію наслідків пожежі, затоплення, травматизму, стихії, іншої екстремальної ситуації);

Малозабезпеченим громадянам похилого віку на медичне та побутове обслуговування, особам, які здійснюють догляд за самотніми громадянами, які за висновком медичних закладів потребують постійного стороннього догляду;

Громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та потребують матеріальної допомоги, в інших випадках, передбачених законодавством України;

Грошова винагорода:

    -Учням школи, які на протязі навчального року брали участь і ставали переможцями та призерами предметних олімпіад, захисту – конкурсу робіт Малої академії наук, конкурсів і змагань, та вчителям, які їх готували – за поданням дирекції школи;

Активним учасникам масових заходів, які проводить школа та сільська рада, працівникам соціальної та житлово-комунальної сфери (школи, дитячих садочків, медичних установ, комунального підприємства) за значний вклад в розвиток територіальної громади, своєї професійної галузі, довголітню та добросовісну працю – за клопотанням керівництва установи чи організації;

Спортсменам та їх тренерам за значний вклад в розвиток фізичної культури та спорту територіальної громади;

випускникам 11 класу Розсошанської ЗОШ ( в підвищених розмірах – дітям з багатодітних сімей, претендентам на отримання медалі «За досягнення в навчанні» та переможцям і призерам обласних та республіканських предметних олімпіад, захисту – конкурсу робіт МАН – за поданням дирекції школи;

Вирішення ритуальних питань, пов’язаних з похованням комунальним підприємством самотніх громадян, ветеранів війни та праці за зверненням директора комунального підприємства;

Цільова матеріальна допомога на оздоровлення дітей: сиріт, напівсиріт, дітей, які позбавлені батьківського піклування, знаходяться на диспансерному обліку, з багатодітних сімей, дітям-інвалідам, обдарованим дітям; - в літніх дитячих оздоровчих центрах та закладах за поданням директора школи;

Надання матеріальної допомоги інвалідам Великої Вітчизняної війни, учасникам бойових дій, членам сімей загиблих учасників бойових дій (прирівняних) ветеранам війни, учасникам АТО, нагородженим медалями «За доблестный труд в Великой Отечественной войне», «За оборону Киева», солдатським вдовам, воїнам – інтернаціоналістам , прирівненим до учасників Великої Вітчизняної війни, з нагоди святкування Дня сіл, Дня Перемоги, Дня захисника Вітчизни, 8 Березня;

10)Надання допомоги громадянам з малозабезпечених сімей у зв’язку зі смертю близьких родичів (матері, батька, дружини, чоловіка)

1.3 Матеріальна допомога надається за рахунок коштів сільського бюджету, у межах сум, виділених на цілі соціального захисту населення, на підставі рішення про сільський бюджет, затверджений Розсошанською сільською радою на поточний рік та внесених змін до нього.

1.4 Підставою для надання матеріальної допомоги є заява громадянина та/або підприємства, установи, закладу (надалі – установи) та переліку необхідних документів (див. нижче), акту обстеження матеріально-побутових умов заявника, на ім’я Сільського голови Розсошанської сільської ради, голови постійної комісії Розсошанської сільської ради, на яку покладено повноваження у вирішенні питань соціального захисту населення (надалі – постійна комісія), або до депутата ради.

1.5. Підставою для надання матеріальної допомоги відповідно до підпункту 9 пункту 1.2. цього Положення є розпорядження сільського голови , видане згідно списків пільгових категорій населення, які мають відповідні посвідчення встановленого зразку.

                               Розділ 2. Порядок надання матеріальної допомоги

2.1 Питання про надання матеріальної допомоги розглядається постійною комісією за участю депутата ради, який склав акт обстеження матеріально-побутових умов заявника, відповідального спеціаліста бухгалтерії виконавчого апарату сільської ради та керівників або уповноважених осіб установ, для обґрунтування клопотання про надання матеріальної допомоги.

2.2 Одноразова матеріальна допомога для одного громадянина чи для сім'ї не носить постійного характеру, а є додатком до існуючого доходу і може надаватися не більше одного разу на рік, а в разі необхідності два рази на рік. Розмір матеріальної допомоги визначається постійною комісією в залежності від потреби та фінансового забезпечення витрат, затверджених сільським бюджетом, шляхом прийняття постійною комісією протокольного рішення, яке виноситься на розгляд та затвердження пленарного засідання сесії сільської ради у встановленому законодавством порядку.

2.3 Для виділення матеріальної допомоги заявником надаються наступні документи:

- особиста заява, або заява від члена сім’ї, чи клопотання депутата, керівника установи, в якому вказується прізвище, ім’я, по батькові особи, яка потребує матеріальної допомоги або винагороди, його адреса та мотиви звернення;

- копія паспорту заявника;

- копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номеру;

- довідка про склад сім’ї;

- копії свідоцтв про народження дітей (за потреби);

- копії пенсійного посвідчення (довідка МСЕК), що підтверджує інвалідність;

- довідки з лікарні, виписка з історії хвороби, якщо допомога надається на лікування;

- акт обстеження матеріально-побутових умов проживання, складений депутатом ради відповідного округу, де проживає заявник, завірений підписами депутата ради, який склав акт, секретаря ради, сільського голови та печаткою сільської ради;

- інші документи, у разі необхідності, залежно від обставин, які склалися у сім’ї.

Крім того, для розгляду питання про виділення матеріальної допомоги надаються:

- на лікування та операцію – довідка медичного закладу;

- на ліквідацію наслідків, заподіяних пожежею – акт пожежної частини про пожежу, яка сталася;

- на ліквідацію наслідків, які заподіяні стихійним лихом – відповідний акт виїзної комісії за участю депутатів та посадових осіб місцевого самоврядування;

- випускникам та учням школи, вчителям, активним учасникам масових заходів, працівникам соціальної сфери, учасникам олімпіад, спортивних заходів, учасникам художньої самодіяльності за активну участь в громадському і культурному житті села та збереження національних традицій – подання дирекції школи, керівництва дитячого садочку, медичної установи, будинку культури, комунального підприємства сільської ради.

2.4 На підставі поданої заяви (клопотання) про надання матеріальної допомоги організовується обстеження матеріально-побутових та соціальних умов проживання громадянина та складається акт обстеження матеріально-побутових умов проживання депутатом ради, який разом з заявою подається на розгляд постійної комісії. Акт складається  безпосередньо за місцем проживання заявника (з вивченням необхідних документів). За достовірність інформації, яка вноситься до акта обстеження, відповідальність несуть заявник та депутат ради, який складав акт.

2.5 За громадян, які мають право на матеріальну допомогу, можуть клопотати депутати ради, установи або громадські організації. У цьому випадку депутати ради, установи або громадські організації подають своє клопотання, заяву громадянина, необхідні документи та довідки, згідно з пунктом 2.3 цього Положення.

2.6 Розмір матеріальної допомоги визначається виходячи з обставин, що склалися, враховуючи рівень забезпечення заявника та/або його сім’ї,  та фінансової можливості ради, в межах коштів, передбачених в сільському бюджеті.

2.7 Матеріальна допомога, крім допомоги наданої відповідно до підпункту 9 пункту 1.2. цього Положення, надається заявнику та/або його сім’ї не більше ніж один раз на рік відповідно до виду матеріальної допомоги (за виключенням окремих випадків, в особливо гострих життєвих ситуаціях може розглядатися вдруге, за поданням та розглядом відповідної повторної заяви та обґрунтувань до неї).

2.8 В окремих випадках громадянам, які опинилися в дуже складних життєвих обставинах (необхідність проведення складного і дорогого лікування, хірургічної операції, придбання  медичних апаратів тощо) розмір матеріальної допомоги може бути більшим від розміру виділеної допомоги на соціальний захист інших груп населення, але в межах коштів прийнятого радою сільського бюджету.

Розділ 3. Підготовка документів щодо надання матеріальної допомоги

3.1 Робота, пов’язана з обліком заяв та звернень громадян покладається на виконавчий апарат Розсошанської сільської ради. Підготовка проектів рішень сесії про виділення коштів покладається на постійну комісію з питань бюджету, регламенту, охорони здоров’я та соціального захисту населення. Підготовка документів на розгляд, повідомлення заявника про надання чи відмову в наданні допомоги покладається на виконавчий апарат Розсошанської сільської ради.

3.2 Виділені кошти громадянам можуть бути перераховані установі або на особовий рахунок заявника в установу банку та через касові операції сільської ради.

3.3 Звернення щодо надання матеріальної допомоги розглядаються протягом 45 (сорока п’яти) календарних днів.

Розділ 4. Заключні положення

4.1 Цільове використання бюджетних коштів, визначених для надання матеріальної допомоги, контролює постійна комісія в особі голови та/або секретаря постійної комісії обліковує відповідальний спеціаліст бухгалтерії виконавчого апарату Розсошанської сільської ради.

4.2 Контроль за повнотою наданих документів покладається на секретаріат виконавчого апарату Розсошанської сільської ради.

4.3 Контроль за своєчасною виплатою матеріальної допомоги покладається на бухгалтерію виконавчого апарату сільської ради.

4.4 Кошти, передбачені для надання матеріальної допомоги соціально незахищеним категоріям громадян, не можуть використовуватися для іншої мети.

4.5 Планування витрат бюджетних коштів на соціальний захист населення покладається на сільську раду. Для надання матеріальної допомоги на ліквідацію наслідків від стихійного лиха при плануванні сільського бюджету на поточний рік може створюватися резервний фонд, який використовується у відповідності до законодавства.

4.5 Виконавчий комітет сільської ради за перше півріччя та за поточний рік подає сесії сільської ради звіт про використання коштів, виділених для матеріальної допомоги соціально незахищеним категоріям жителів громади.

 

 

Секретар ради                          Л.М.Смоляк

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                УКРАЇНА

РОЗСОШАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

                                                 від 12 січня  2016 року  № 23                                       

                                                   третьої сесії сільської ради

VІІ скликання

 

Про затвердження Програми соціально-

економічного розвитку Розсошанської

сільської ради об’єднаної територіальної

громади на 2016-2020 роки

 

              Керуючись статею 26 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні “ з метою покращення соціально-економічного розвитку Розсошанської

сільської ради об’єднаної територіальної громади на 2016-2020 роки СЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ  ВИРІШИЛА:

 

1.Затвердити Програму соціально-економічного розвитку Розсошанської

сільської ради об’єднаної територіальної громади на 2016-2020 роки.

(Програма додається).

 

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти нак постійну комісію сільської ради з питань бюджету, фінансів та планування соціально-економічного розвитку(голова Петришин В.І.)

 

 

 

 

Сільський голова                           В.В.Дячок

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                       ЗАТВЕРДЖЕНО:

                                    Рішення № 23 третьої сесії  сільської ради

сьомого скликання від 12 січня 2016 року                                                                        

 

ПРОГРАМА СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОБЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ НА 2016-2020 РОКИ

Програма соціально-економічного та культурного розвитку Розсошанської сільської ради об’єднаної територіальної громади на 2016-2020роки (далі – Програма) є документом, у якому, на основі аналізу розвитку села, визначаються цілі та пріоритети соціально-економічного розвитку сільської ради на 2016-2020рр. та заходи щодо реалізації державної політики, спрямованої на подолання негативних тенденцій, спричинених впливом світової фінансово-економічної кризи, та підвищення якості життя і добробуту населення.

Програмою відродження та розвитку села на 2016-2020роки  передбачається реалізувати комплекс організаційно-економічних заходів, серед яких - більш ефективне використання внутрішніх ресурсів і резервів, перехід на ресурсозберігаючі технології і програмно-цільові методи господарювання, кооперація та інтеграція засобів виробництва.

Програма містить обґрунтування мети розвитку сільського товаровиробника та шляхів її досягнення, містить опрацювання напрямків оздоровлення економіки всіх ланок і структур сільських товаровиробників, заходи по раціоналізації організаційної структури та вдосконалення взаємовідносин між реальними партнерами по сільськогосподарської діяльності з урахуванням вже наявного досвіду, а також заходи, що забезпечують впровадження досягнень науково-технічного прогресу.

Програма підготовлена згідно з основними завданнями Стратегії розвитку Хмельницької області на період до 2016-2020рр. та відповідно до цілей і пріоритетів розвитку економіки, визначених Державною програмою економічного і соціального розвитку України на 2016 -2020рр..

Програма базується на основних показниках прогнозу економічного і соціального розвитку України на 2016-2020рр., комплексі макроекономічних та аграрно-промислових прогнозів національних, державних та регіональних та районних програм.

 Прогнозні розрахунки і заходи програми розроблені на основі аналізу соціально-економічної ситуації в аграрно-господарському та приватному комплексі села, особливо з урахуванням тенденцій останніх місяців, пропозицій депутатів, членів виконкому, структурного підрозділу базового господарства , центральних органів виконавчої влади, методичних рекомендацій Міністерства економіки України та цілей і заходів, визначених затвердженими регіональними програмами.

 Ураховуючи підсумки 2015 року серед головних пріоритетів економічного і соціального розвитку сіл в 2016-2020рр. мають бути:

збереження рівня доходів населення, пом’якшення ситуації на ринку праці в селі, забезпечення соціального захисту найбільш вразливих верств населення;

підвищення ефективності енергоспоживання, здійснення заходів із енергозбереження в усіх сферах діяльності;

надійне функціонування систем життєзабезпечення населення, розвиток житлового та комунального господарства;

підвищення рівня соціальних стандартів і якості послуг, які безпосередньо надаються населенню, удосконалення діяльності та матеріально-технічної бази закладів охорони здоров’я, соціального захисту, розвиток освіти , створення належних умов для всебічного та повноцінного розвитку дітей, відродження культурних і просвітницьких традицій;

спрямування наявних ресурсів на соціальне відродження села та підвищення доходів жителів села, створення умов для розвитку аграрного сектору;

активізація інвестиційної діяльності, продовження реконструкції та поточного ремонту об’єктів життєзабезпечення, розвиток та відновлення мережі сільських доріг;

розв’язання екологічних проблем.

Стимулювання раціонального використання енергоресурсів, що сприятиме забезпеченню потреби особистих господарських подвір'їв селян в енергоресурсах;

 Забезпечення подальшого розвитку малого підприємництва, фермерських та особистих селянських господарств й підвищення їх ролі у соціально-економічному житті села;

Усунення перешкод для започаткування та розвитку підприємницької, фермерської, особистої сільськогосподарської діяльності, сприяння підвищенню їх конкурентоспроможності;

 Забезпечення населення якісними комунальними послугами;

Здійснення природоохоронних заходів, щодо призупинення погіршення стану навколишнього природного середовища, поліпшення якості питної води та впорядкування утилізації твердих побутових відходів.

 Виконання зазначених пріоритетних завдань дасть можливість забезпечити стабільні темпи економічного зростання, сприятиме наповненню бюджету села та дозволить спрямувати фінансові ресурси у соціальну сферу для створення повноцінного життєвого середовища, додержання державних соціальних стандартів та гарантій. У процесі виконання Програма може уточнюватися та змінюватися.

1.  Соціальна сфера

1.1. Демографічна ситуація

1.2. Поліпшення демографічної ситуації на селі

Населення села переживає стійкий період демографічного старіння, що виражається у зростанні чисельності осіб, старших працездатного віку.

Соціальний захист людей похилого віку, ветеранів є одним з пріоритетних напрямків соціальної політики та передбачає здійснення заходів, спрямованих на створення умов, що забезпечують економічне і моральне благополуччя, а також надання їм додаткових прав і гарантій. Вживаються заходи по залученню трудових колективів до соціальної підтримки ветеранів праці, інвалідів та інших категорій громадян.

Сьогодні система соціального захисту Хмельницького району представляє собою досить розгалужену мережу і охоплює практично всіх непрацездатних громадян за допомогою державного соціального страхування, пенсійного забезпечення та соціальної допомоги всіх видів і форм. У системі функціонує служба соціальної допомоги вдома. В селі 8 осіб самотніх і самотньо проживають інвалідів і пенсіонерів, які потребують сторонньої допомоги і повинні обслуговуватись соціальними працівниками.

Похилі люди, які проживають в селі, повинні стати об’єктами підвищеної уваги та турботи зі сторони сільського виконавчого і розпорядчого органу.

Досягнення сталого демографічного розвитку відбуватиметься шляхом створення необхідних умов для збереження і зміцнення репродуктивного здоров’я населення, формування та стимулювання здорового способу життя, розв’язування проблем гігієни і безпеки праці, підтримки молоді, стабілізації стосунків у сім`ях, допомоги у вихованні дітей, організації змістовного дозвілля та відпочинку, захисту інвалідів та людей похилого віку, забезпечення розвитку освіти та культури.

 Для поліпшення здоров’я, зниження рівня смертності та збільшення тривалості життя заплановано створити умови для забезпечення доступу, в тому числі і примусового, всіх жителів села, до обов'язкового якісного медичного обслуговування, диспансеризації, розширення доступу населення, особливо дітей і підлітків до фізкультурно-спортивних і оздоровчих закладів.

 Для поліпшення демографічної ситуації головними завданнями в 2016 -2020рр. передбачається:

стимулювання народжуваності, забезпечення підтримки сімей з дітьми;

проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи стосовно права на окремі види державної допомоги сім’ям, у яких народилися діти;

створення сприятливих умов для поєднання жінками професійної зайнятості з материнством;

забезпечення призначення та виплату нового виду допомоги - одноразової винагороди жінкам, які народили одну, дві дитини, у яких народилась трійня;

забезпечити підтримки багатодітних сімей, у тому числі надання допомоги за рахунок спонсорських коштів;

забезпечення зайнятості молоді у вільний від навчання час;

запроектувати та встановити дитячі майданчики в місцях компактного відпочинку малюків та дітей дошкільного віку.

 

Зайнятість населення та ринок праці

 У рамках регіональної програми зайнятості населення передбачити здійснення комплексу заходів, спрямованих на активізацію економічної діяльності населення, розширення сфери застосування праці, „детінізації” зайнятості, зменшення диспропорції між попитом та пропозицією робочої сили, створення умов для самостійної зайнятості та соціальної підтримки незайнятих, зареєстрованих у державній службі зайнятості, у тому числі:

сприяння працевлаштуванню незайнятих громадян на вільні та новостворені робочі місця;

залучення до громадських робіт безробітних громадян;

посилення контролю за дотриманням вимог законодавства про працю, зайнятість населення та про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття, забезпечення реалізації прав і гарантій працівників, недопущення випадків використання найманої сили без належного оформлення трудових відносин з роботодавцем;

зниження соціальної напруги шляхом визначення домогосподарств, у яких жодна з осіб працездатного віку не має роботи, та сприяння працевлаштуванню таких осіб.

1.3. Доходи населення та заробітна плата

 У рамках програми забезпечення реалізації Стратегії подолання бідності розвиток соціальної сфери діяльності сільської ради та виконкому буде спрямовано на недопущення зниження доходів населення від трудової діяльності, підвищення соціальної відповідальності роботодавців, удосконалення соціального діалогу.

 Протягом 2016 року передбачається здійснити такий комплекс заходів:

упровадження постійного контролю за рівнем оплати праці на підприємствах, в фермерських господарствах, серед підприємців розташованих на тереторії села, з метою недопущення виплати зарплати в розмірах, нижчих від затвердженого законодавством мінімального рівня, а також виключення фактів мінімізації офіційного заробітку працівників.

1.4. Соціальне забезпечення

 З метою соціального захисту найуразливіших верств населення в межах реалізації заходів планується:

надання додаткової підтримки пільговим категоріям громадян, які найбільш її потребують;

забезпечення населення різними видами пільг та державних соціальних допомог, що фінансуються з державного бюджету;

забезпечення виплати допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової державної допомоги дітям.

  З найбільш поширених та масових за обсягом видів адресної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям є житлові субсидії на відшкодування витрат на оплату житла, комунальних послуг, природного газу, електроенергії та придбання твердого палива і скрапленого газу.

  1.5. Житлове-комунальне господарство

виконання робіт з модернізації систем теплопостачання в будинку культури;

своєчасне виконання комплексу робіт з підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2016/2017 року (ремонти покрівель, установка пластикових вікон, утеплення фасадів, реконструкція опалювальних систем);

виконати роботи поточного та ямкового ремонту дороги, обновлення та установка дорожніх знаків, в першу чергу в місцях масових зібрань громадян, дитячих закладів, медичного закладу, місцях зупинок рейсових автобусів, за рахунок місцевого бюджету;

виконати роботи капітального ремонту дороги по вулиці Центральна в с. Нижчі Вовківці (протяжність 800 м) за рахунок місцевого бюджету;

догляд за озеленювальними та декоративними насадженнями;

розробити проект вуличного освітлення в с. Розсоша по вул. Центральна

провести освітлення по вул. Центральна згідно проекту;

провести поточні ремонти в комунальних закладах;

будівництво водогону з с. Розсоша, с. Нижчі Вовківці, с. Ружичанка, с. Карпівці, с. Вищі Вовківці.

2. Гуманітарна сфера

2.1. Здоров’я населення

 З метою забезпечення високоякісної і доступної медичної допомоги протидії поширенню інфекційних соціально небезпечних хвороб, запобігання та лікування серцево-судинних і судинно-мозкових захворювань передбачається:

розширення доступу селян до спеціалізованої медичної допомоги шляхом проведення обов’язкової диспансеризації населення один раз на рік із залученням діагностичного обладнання та медичних фахівців ;

сприяння укомплектуванню амбулаторії необхідним діагностичним медичним обладнанням;

стимулювати залученню коштів різних суб’єктів господарювання, приватних і комерційних структур для розвитку матеріально-технічної бази місцевої амбулаторії;

В Ружичанській амбулаторії планується проведення капітального ремонту приміщення.

2.2. Освіта

 У рамках регіональних програм розвитку освіти передбачається:

відновлення іміджу та престижу дошкільного навчального закладу;

придбання комп’ютерної техніки;

встановити нове огородження та оновити ігровий майданчик.

2.3. Культура і духовність

З метою забезпечення подальшого розвитку культури, духовності, забезпечити практику проведення сільських та церковних свят, оглядів, фестивалів, конкурсів за жанрами народної творчості, фольклорного мистецтва, української народної пісенної творчості;

зміцнення матеріальної бази бібліотеки та забезпечення поповнення бібліотечних інформаційних технологій;

відродження та розповсюдження надбань традиційної культури, залучення культурно-просвітницьких та духовного закладів до організації і підтримки різних форм дозвілля дітей, юнацтва, молоді та дорослого населення.

 Всіляко сприяти збереженню та примноженню культурного надбання, забезпечити умови для творчого розвитку особистості, підвищення культурного рівня та естетичного виховання громадян села.

Розробити та затвердити проект і кошторис впорядкування стадіону с. Ружичанка;

Реконструкція даху будинку культури с. Ружичанка;

зробити капітальній ремонт в сільському клубі в с. Нижчі Вовківці;

реконструкція системи опалення сільського клубу в с. Нижчі Вовківці;

поповнення бібліотечного фонду, передплати періодичних видань та комплектування фонду різноманітних видань сільської бібліотеки.

 Зберігання пам’яток Великої Вітчизняної війни в селі передбачається продовжити роботи з упорядкування військового меморіалу, ремонт братських, індивідуальних могил та монументів.

2.4. Підтримка сімей, дітей та молоді

 У рамках реалізації регіональної програми подолання дитячої безпритульності та бездоглядності планується:

проведення лекцій, бесід та надання консультацій лікарями з питань репродуктивного здоров’я та планування сім’ї, профілактики туберкульозу, наркоманії, тютюнопаління;

надання відповідної кваліфікованої медичної допомоги сім’ям, які бажають мати дітей;

підвищення рівня та якості медичного забезпечення материнства і дитинства;

удосконалення системи охорони здоров’я населення, насамперед підлітків, молоді, а також зниження рівня смертності, професійних захворювань, побутового та виробничого травматизму та збільшення тривалості життя населення;

проведення комплексу виховних, інформаційно-пропагандистських та адміністративних заходів щодо запобігання соціальному сирітству, безпритульності та бездоглядності дітей, а також інформаційно-виховної кампанії щодо створення у суспільстві позитивного іміджу багатодітних сімей;

розвиток сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;

виконання заходів що до відпочинку та оздоровлення дітей на період 2016-2020 років;

забезпечення доступності дітей-інвалідів до закладів соціальної інфраструктури, закладів культури, освіти та до спеціальних закладів, які надають соціальні послуги;

виявлення на ранній стадії сімей, які неспроможні виконувати виховні функції і забезпечення захисту прав дітей.

2.5. Фізичне виховання та спорт

У рамках розвитку фізичної культури і спорту на 2016-2020 рр. передбачається:

залучення молоді до регулярних занять фізичною культурою та спортом;

формування складу збірних команд села з пріоритетних видів спорту, а також забезпечення їм належних умов для підготовки;

проведення фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи в навчальних закладах, за місцем проживання, у місцях масового відпочинку громадян;

відновлення сільського стадіону, та створення належних умов для можливості населенню займатись спортом;

проведення сільських змагань, комплексних спортивних заходів за програмою спартакіади школярів, сільських спортивних ігор, участь в обласних змаганнях з олімпійських та не олімпійських видів спорту за участю учнівської молоді.

3. Безпека життєдіяльності населення

3.1. Охорона навколишнього середовища

Головні цілі на 2016-2020 роки:

Реалізація заходів для покращення та стабілізації екологічного стану в селі, забезпечення безпечних умов життєдіяльності населення. Вирішення питання поліпшення якості питної води, впорядкування питань поводження з твердими побутовими відходами, озеленення села.

Основні завдання та заходи на 2016-2020 рр.:

організація захисних лісосмуг, озеленення територій господарств, торгівельних закладів;

озеленення вулиць села, висадка дерев, кущів, газонів та квітників;

здійснення контролю за якістю питної води;

зменшення негативного впливу відходів на навколишнє середовище (ліквідація стихійних сміттєзвалищ ). Фінансування заходів буде здійснюватися за рахунок коштів підприємств, підприємців , коштів державного, обласного та місцевих фондів охорони навколишнього природного середовища та коштів спонсорів;

контроль за продовженням робіт щодо поводження з відходами;

придбання саженців за кошти сільського бюджету на суму 12 тис.грн.;

боротьба з карантинними бур`янами за кошти сільського бюджету та підприємств розташованих на території сільської ради.

Реалізація заходів дозволить оздоровити екологічну ситуацію.

3.2. Забезпечення законності та правопорядку

 У 2016-2020 рр. в рамках регіональних програм профілактики злочинності, підвищення безпеки дорожнього руху передбачається з метою ослаблення дії криміногенних факторів в селі і, зокрема в період кризових суспільних ситуацій, забезпечити здійснення комплексу заходів щодо:

постійного моніторингу та належного реагування на виявлені недоліки;

удосконалення системи профілактики злочинності та правопорушень, спрямованої на посилення боротьби з антисоціальними явищами;

залучення до виконання програми громадян, зокрема і громадських помічників дільничного інспектора міліції;

підвищення оперативності реагування на вчинені злочини і правопорушення та їх виявлення.

4.Технічна та інноваційна діяльність

У 2016-2020 роках для виконання основних завдань у сфері інноваційної діяльності планується забезпечити:

реалізацію регіональних програм інноваційної спрямованості;

упровадження інноваційних та інвестиційних проектів із застосуванням енерго  та ресурсозберігаючих технологій.

5. Розвиток реального сектору економіки

5.1. Споживчий ринок

Споживчий ринок займає одне з провідних місць в соціальній інфраструктурі села. Стратегія розвитку сфери торгівлі полягає у зростанні обсягу роздрібного товарообігу підприємств торгівлі, в першу чергу, за рахунок реалізації товарів вітчизняного виробництва, формуванні та стабілізації споживчого ринку.

На кінець 2016 року в селах працюють 12 магазинів.

Головні цілі на 2016-2020 рр.:

Формування ефективної інфраструктури споживчого ринку, здатної задовольнити потреби населення в якісних товарах та послугах, забезпечення високого рівня обслуговування.

Основні завдання на 2016-2020 рр. :

забезпечення реалізації державної політики в сфері послуг, спрямованої на вдосконалення торговельного та побутового обслуговування населення села;

сприяння підтримці товаровиробників на місцевому рівні;

посилення контролю за якістю та безпекою продукції, що виробляється та реалізується у селі;

впровадження сучасних технологій обслуговування населення;

5.2. Агропромисловий комплекс і розвиток села

Передбачається проведення посівів сільськогосподарських культур насінням кращих вітчизняних сортів та гібридів.

      Основними проблемами є:

недостатність фінансових ресурсів, постійне зростання диспаритету цін на матеріально-технічні ресурси та продукцію сільського господарства, що не уможливлює застосування сучасних систем господарювання в аграрному секторі;

низький рівень заробітної плати, зайнятих у сільському господарстві;

недостатній рівень ефективності виробництва в сільськогосподарських підприємствах та її низький інноваційний рівень;

зниження родючості ґрунтів;

знищення галузі тваринництва;

у структурі виробництва валової продукції сільського господарства переважає дрібнотоварне виробництво, що характеризується низьким рівнем застосування сучасних технологій;

обмеження в забезпеченні інвестиційними та кредитними ресурсами в аграрному секторі;

фізична, технологічна та моральна зношеність основних виробничих фондів;

не в повній мірі держава виконує свою функцію управління – регулювання сільськогосподарського виробництва.

Основні завдання на 2016-2020 рр. і шляхи вирішення проблемних питань:

забезпечення охорони та раціонального використання земель;

забезпечення рівноправного доступу сільськогосподарських товаровиробників, незалежно від форм господарювання, до державних та регіональних програм підтримки розвитку агропромислового комплексу та соціальної сфери, що фінансуються з Державного та місцевих бюджетів;

зростання обсягів виробництва валової продукції сільського господарства;

підвищення врожайності сільськогосподарських культур;

підвищення рівня заробітної плати працівників сільського господарства на;

З метою сприяння розвитку агропромислового комплексу в 2016-2020 рр. передбачається здійснити комплекс заходів щодо:

пошуку інвесторів для створення інфраструктури агропромислового ринку, зокрема – обслуговуючої сільськогосподарської кооперації;

формування системи дорадництва на селі з тим, щоб сільськогосподарською дорадчою діяльністю охопити всіх жителів села.

6. Фінансові ресурси

6.1. Податково-бюджетна діяльність

Головними напрямами щодо забезпечення наповнюваності бюджету у 2016-2020 рр. визначено:

забезпечення повноти сплати орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності згідно з укладеними договорами оренди землі;

удосконалення управління приватними майновими паями селян, шляхом передачі їх в оренду та концесію, корпоратизації, акціонування чи продажу через аукціони;

забезпечення своєчасності і повноти сплати податків і зборів (обов’язкових платежів) до зведеного, державного та місцевих бюджетів;

цільове, раціональне та економне витрачання бюджетних коштів;

забезпечення першочергових та соціально захищених видатків;

забезпечення своєчасних та повних розрахунків об’єктів бюджетної сфери села за спожиті енергоресурси;

обмеження окремих видатків на утримання сільської ради ;

посилення попереднього та поточного контролю за цільовим та ефективним використанням бюджетних коштів, вжиття дієвих заходів щодо попередження порушень та вчасного усунення виявлених порушень.

7. Регіональний розвиток

 З метою наближення рівня життя населення до європейських стандартів та створення умов для посилення економічної активності територіальних громад, що сприятиме поступовому усуненню галузевих і територіальних диспропорцій у розвитку продуктивних силі і забезпеченню прискореного зростання відносно відсталих в економічному та соціальному розвитку сіл, у 2016-2020 рр. буде забезпечено:

підвищення ефективності реалізації місцевих, обласних, державних цільових програм що до розвитку сіл – проведення моніторингу існуючих цільових програм та обґрунтування їх дієвості й необхідності реалізації на даному етапі розвитку сіл; реалізацію заходів регіональної програми розвитку місцевого самоврядування щодо проведення капітальних ремонтів приміщень комунальної власності;

реалізацію заходів Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року, у тому числі:

забезпечення систем освітлення з використанням енергоефективних ламп;

організацію підвищення кваліфікації та перепідготовки працівників соціальних служб у центрах перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів місцевого самоврядування ;

забезпечення раціонального використання земельних ресурсів з урахуванням потреб населення сіл.

В процесі виконання Програма може уточнюватися для врахування нових соціально-економічних процесів, що відбуватимуться в економіці держави та сіл. Зміни і доповнення до Програми затверджуються Розсошанською сільською радою об’єднаної територіальної громади за поданням виконавчого комітету сільської ради.

 

 

 

 

Секретар сільської ради                              Л.М.Смоляк

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь