ПОДАТКОВІ НОВИНИ

Зустріч з податківцями

28 липня 2022 року під час чергового засідання виконавчого комітету Розсошанської сільської ради було проведено робочу зустріч зі старостами старостинських округів громади, посадовими особами сільської ради та представниками Хмельницької ДПІ.

15:46 01.08.2022

Зустріч податківців з представниками бізнесу

З метою належної взаємодії та ефективної комунікації з територіальними громадами Хмельницька державна інспекція ГУ ДПІ у Хмельницькій області в особі начальника ДПІ Хмельницької державної податкової інспекції Анатолія Щепанського та заступника начальника ДПІ Хмельницької державної податкової інспекції Івана Чмелюка за участі представників Розсошанської сільської територіальної громади провели роз’яснювальну роботу з фізичними особами –підприємцями платниками єдиного податку щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій та програмних реєстраторів розрахункових операцій.

16:42 09.02.2022

Чергова зустріч податківців з представниками Розсошанської територіальної громади

З метою належної взаємодії та ефективної комунікації з громадою, а також для роз’яснення важливих на сьогоднішній день змін в законодавстві, на чергове засідання виконавчого комітету Розсошанської сільської ради було запрошено начальника ДПІ Хмельницької державної податкової інспекції Анатолія Щепанського та заступника начальника ДПІ Хмельницької державної податкової інспекції Івана Чмелюка.

14:37 28.01.2022

Повідомлення для платників

Фізичні особи-підприємці, в тому числі платники Єдиного податку ІІ-ІV групи, зобов’язані застосовувати РРО/ПРРО у випадку здійснення «розрахункових операцій» у розумінні Закону «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» від 06.07.1995 № 265/95-ВР

12:23 24.12.2021

Новації застосування РРО/ПРРО з 01.01.2022 року

Головне управління ДПС у Хмельницькій області інформує, що з 01 січня 2022 року передбачено обов'язкове використання реєстраторів розрахункових операцій (далі - РРО) та/або програмних реєстраторів розрахункових операцій (далі - ПРРО)  фізичними особами – підприємцями другої-четвертої груп.

12:22 24.12.2021