Свято села Андрійківці

В приміщенні шкільної їдальні 13 грудня 2016 року жителі села Андрійківці святкували Свято села. Андрійківчан привітали староста села Андрійківці, Вищі Вовківці Білик З.М., депутат Хмельницької районної ради Кухаришен Р.М., директор Андрійковецької ЗОШ І-ІІ ст.. Бялковський Ф.В., депутат Розсошанської сільської ради, голова ФГ «Поділля» Петришин В.І.

20:08 21.12.2016

I етап обласного конкурсу на кращого волонтера, присвяченому 25-річчю Незалежності України та Міжнародному Дню волонтера.

15 грудня у м. Хмельницькому в приміщенні обласної організації ветеранів по вулиці Грушевського 87 відбулося нагородження переможців I етапу обласного конкурсу на кращого волонтера, присвяченому 25-річчю Незалежності України та Міжнародному Дню волонтера.

19:31 15.12.2016

Cвято «Україно, моя Україно, я для тебе на світі живу»

Сьогодні, 6 грудня, у Розсошанській ЗОШ I-III ступенів відбулося свято «Україно, моя Україно, я для тебе на світі живу», приурочене Дню Збройних Сил України. На свято були запрошені учасники АТО, які є колишніми учнями Розсошанської школи та учасники, які проживають на території громади.

20:33 07.12.2016

День Збройних Сил України

4 грудня в Ружичанському СБК  відбувся захід до Дня Збройних Сил України. Перед  учасниками АТО,  гостями,  присутніми у залі з вітальними словами та художніми номерами виступили вихованці Хмельницької  РДМШ.

20:10 06.12.2016

Конкурс сучасної патріотичної пісні «Україно, мій любий край!»

30 листопада у приміщенні районного Будинку культури відбувся районний фестиваль - конкурс сучасної патріотичної пісні «Україно, мій любий край!» у якому взяли участь 135 конкурсантів із 28 навчально-виховних закладів району.

19:41 03.12.2016

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

З метою проведення цілеспрямованої роботи з школярами щодо профілактики травматизму невиробничого характеру, виховання поважного ставлення до безпеки людини, усвідомлення необхідності вироблення навичок з дотримання правил поведінки в НС в Розсошанській ЗОШ I-III ступенів з 14.11 по 18.11 було проведено Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності. У тижні взяли участь 144 учні, 4 класоводи, 6 класних керівників, 2 вчителя фізкультури, бібліотекар, педагог-організатор, 6 техпрацівників.

19:38 18.11.2016

Людина вповзає в бібліотеку дитиною і залишається там на все життя….

Заключним етапом Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек стало загальношкільне свято «Посвята другокласників у мешканці шкільного царства» для учнів 1-4 класів, яке відбулося 28 жовтня в Розсошанській ЗОШ I-III ступенів.

21:49 31.10.2016