7 квітня – Всесвітній день здоров’я

Дата: 11.04.2017 23:25

Напевно не один раз у своєму житті кожна людина чула таке прислів’я: «Здоров’я – усьому голова», або «Бережи одяг доки новий, а здоров’я – доки молодий». Здоров’я – тема досить популярна. Про неї пишуть у спеціальних наукових виданнях і на сторінках масової преси. Роблять доповіді, читають лекції професори для великих аудиторій. На роботі, вдома, у школі обговорюють важливі рекомендації вчених.

Збереження й зміцнення морального, фізичного, інтелектуального та психічного здоров’я вихованців є одним із пріоритетних завдань Розсошанської ЗОШ I-III ступенів. Так, у школі до Всесвітнього дня здоров’я проведено вчителем основ здоров’я (Ляшок Л. В.) флешмоб та вчителем фізичної культури (Криськова М. І.) конкурс рухливих ігор «У колі друзів».

Фото без описуФлешмоб. На світлинах учні 1-4 класів.

На світлинах учні 5-го класу. Команда «Дружба» та «Веселка».

Конкурс з хустинкою

Година змагань подарувала дітям гарний настрій, радість, здоров’я, здатність бути спритнішим, кмітливішим, жвавішим, спортивнішим. У результаті перемогла дружба.

Педагогічний та учнівський колектив Розсошанської ЗОШ I-III ступенів бажає усім міцного здоров’я, миру на землі, гармонії з собою та оточуючими, берегти своє здоров’я та допомагати у скруті іншим, бути щирими, милосердними, доброзичливими.

Будьте здоровими! Будьте щасливими!

Будьте красивими! І завжди добрими!