Тиждень зимових забав

Дата: 17.02.2018 20:55

Напротязі тижня у Розсошанській ЗОШ I-III ступенів відбувся конкурс малюнку «Ой, як весело узимку!» серед учнів 1, 2 класу та конкурс снігових скульптур серед учнів 3 - 11 класів. Створюючи снігові скульптури діти весело та з користю для свого здоров’я провели свій вільний час.

У конкурсі снігових скульптур I місце здобули: Лиса Крістіна, учениця 3 класу та Оседця Аня учениця 5 класу.

II місце отримали: Томчишин Євген, учень 3 класу, Мельник Владислав і Герасименко Андрій, учні 11 класу та Басараба Іванна, учениця 6 класу.

III місце посіли: Бабій Ілля, учень 3 класу, Липушанська Вікторія, учениця 6 класу та Бородкіна Аня, учениця 11 класу.

У конкурсі малюнку «Ой, як весело узимку!» I місце виборола Вільчинська Адріана, учениця 2 класу; II місце – Величко Артем, учень 2 класу; III місце – Присяжний Костянтин, учень 1 класу.

Бажаємо усім гарного настрою та міцного здоров’я! Пам’ятайте, що рух і свіже повітря це здоров’я!

Конкурс провела педагог-організатор Ляшок Людмила Володимирівна.