Розсошанська громада
Хмельницька область, Хмельницький район

Робота без бар’єрів: корисні посилання для людей з інвалідністю від центру зайнятості

Дата: 04.07.2024 17:03

Фото без опису

Освітня і економічна безбар’єрність тісно пов’язані між собою, без одного не буде іншого. Розуміючи це, клієнти служби зайнятості активно користуються послугою з професійного навчання задля успішного працевлаштування.

Пропонуємо добірку корисних посилань для людей з інвалідністю:

Компенсація роботодавцям витрат:

• за працевлаштування ВПО з інвалідністю під час воєнного стану - https://is.gd/Oyl8qr

• за облаштування робочого місця осіб з інвалідністю - https://is.gd/Oyl8qr

З питань працевлаштування, професійного навчання, отримання грантів на власну справу звертайтеся за консультацією до Хмельницького обласного центру зайнятості, м. Хмельницький, пров. Шевченка, 10, (093)027-05-11, (044)244-94-27 або до філій Хмельницького ОЦЗ. А також пишіть у телеграм-чат Підтримка ДСЗ Хмельницький.

Відділ організаційно-інформаційної роботи Хмельницького обласного центру зайнятості, пров. Шевченка, 10, м.Хмельницький, Україна, 29000, (093)027-05-11, khm-ocz@kmocz.gov.ua.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)