27 червня 2024 року  об 11 годині  відбудеться засідання виконавчого комітету сільської ради

Дата: 26.06.2024 07:48

27 червня 2024 року  об 11 годині  відбудетьсязасідання виконавчого комітету сільської ради з таким порядком денним:

1. Про дотримання правопорядку на території Розсошанської сільської ради.

2. Про надання матеріальної допомоги малозабезпеченим та хворим громадянам на лікування, поховання та на відзначення ювілейних дат.

3. Про надання матеріальної допомоги на лікування пораненим військовим.

4. Про надання матеріальної допомоги сім'ям загиблих військовослужбовців.

5. Про надання матеріальної допомоги сім'ї загиблого військовослужбовця на виготовлення пам’ятника.

6. Про присвоєння адреси об'єкту будівництва “Нове будівництво садового будинку, Хмельницька область, Хмельницький район, Розсошанська територіальна громада, садівниче товариство “Роднічок”.

7. Про присвоєння адреси завершеному будівництвом об'єкту-будівлі громадського призначення.

8. Про присвоєння адреси об'єкту нерухомого майна — садовому (дачному) будинку.

9. Про присвоєння адреси об'єкту нерухомого майна — садовому (дачному) будинку.

10. Про присвоєння адреси завершеному будівництвом об'єкту-садовому будинку.

11. Про присвоєння адреси об'єкту нерухомого майна — садовому (дачному) будинку.

12. Про переведення садового будинку у житловий.

13. Про переведення садового будинку у житловий.

14. Про переведення садового будинку у житловий.

15. Про проведення вибіркової перевірки осіб з числа тих, що розмістили внутрішньо переміщених осіб у власних домогосподарствах.

16. Про план роботи виконавчого комітету сільської ради на друге півріччя 2024 року.