Дата: 24.05.2024 08:49

30 травня 2024 року  об 11 годині  відбудеться засідання виконавчого комітету сільської ради з таким порядком денним:

1. Про стан медичного обслуговування на території сільської ради.

2. Про надання матеріальної допомоги малозабезпеченим та хворим громадянам на лікування, поховання та на відзначення ювілейних дат.

3. Про надання матеріальної допомоги на лікування пораненим військовим.

4. Про надання матеріальної допомоги сім'ї загиблого військовослужбовця.

5. Про надання матеріальної допомоги сім'ї загиблого військовослужбовця на виготовлення пам’ятників

6. Про затвердження Положення про порядок складання актів та видачі довідок щодо проживання громадян на території Розсошанської територіальної громади.

7. Про створення комісії із встановлення факту здійснення особою догляду (постійного догляду).

8. Про створення комісії для комплексного визначення ступення індивідуальних потреб особи, яка потребує надання соціальних послуг.

9. Про надання одноразової матеріальної допомоги дітям – сиротам і дітям, позбавлених батьківського піклування, після досягнення 18-річного віку.

10. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

11. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

12. Про надання дозволу на укладання договору дарування 1/2 частки житлового будинку та 1/2 частки земельної ділянки не порушуючи інтереси малолітніх дітей.

13. Про надання дозволу на здійснення правочину щодо укладання договору купівлі продажу земельної ділянки в інтересах малолітньої дитини.

14. Про внесення змін до складу комісії з питань захисту прав дитини при Розсошанській сільській раді.

15. Про присвоєння адреси завершеному будівництвом об'єкту — садовому будинку.

16. Про присвоєння адреси завершеному будівництвом об'єкту — садовому будинку.

17. Про зміну адреси об'єкту нерухомого майна.

18. Про зміну адреси об'єкту нерухомого майна.

19.  Про зміну адреси об'єкту нерухомого майна.

20. Про переведення садового будинку у житловий.

21. Про проведення вибіркової перевірки осіб з числа тих, що розмістили внутрішньо переміщених осіб у власних домогосподарствах.