Дата: 19.03.2024 09:44

28 березня 2024 року  об 11 годині  відбудеться засідання виконавчого комітету сільської ради з таким порядком денним:

1. Про покращення санітарного стану на території Розсошанської сільської ради територіальної громади.

2. Про надання матеріальної допомоги малозабезпеченим та хворим громадянам на лікування, поховання та на відзначення ювілейних дат.

3. Про надання матеріальної допомоги на лікування пораненим військовим.

4. Про надання матеріальної допомоги сім'ї загиблого військовослужбовця на виготовлення пам’ятників.

5. Про затвердження Порядку відшкодування фактичних витрат на копіювання, сканування або друк документів, що надаються за запитом на інформацію

6. Про присвоєння адреси об'єкту завершеного будівництва Нове будівництво господарської будівлі.

7. Про погодження місця скиду господарчої-побутової каналізації в відвідний канал відповідно до наданої схеми.

8. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

9. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

10. Про припинення надання соціального супроводу сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

11. Про план роботи виконавчого комітету сільської ради на другий квартал.