Шевченко 4.5.0.

Дата: 04.03.2024 15:23

Шевченко 4.5.0.

На початку весни Розсошанська громада вшановувала пам’ять Великого Кобзаря. 02 березня 2024 року в Ружичанському сільському будинку культури відбувся І тур обласного Фестивалю-огляду «Шевченко 4.5.0.», присвяченого 210 річниці з дня народження великого поета України. Урочистий захід розпочався з вшанування пам’яті Героїв та вітального слова сільського голови Василя ДЯЧКА.

У фестивалі взяли участь усі клубні заклади та сільські бібліотеки громади. Художні номери були представлені в 7 номінаціях «Художнє читання», «Театральне мистецтво», «Вокально-хорове мистецтво», «Хореографічне мистецтво», «Інструментальне мистецтво», «Образотворче мистецтв» та «Декоративно-прикладне мистецтво».

Приємно відзначити, що Шевченкове слово гідно лунало з дитячих уст, з уст молоді та старшого покоління. Тішили око присутніх ілюстрації, творчі поробки до творів нашого Великого Сина українського народу.

Як весняні води могутнього Дніпра, нехай лине вічно жива в народі слава Великого Кобзаря. Хай його пророчі слова про Україну стануть дійсністю:

І на оновленій землі

Врага не буде, супостата,

А буде син, і буде мати,

І будуть люде на землі.