Хмельницька філія «Газмережі» інформує:

Дата: 14.12.2023 19:25

Хмельницька філія «Газмережі» інформує:

Шановні споживачі!

Беззаперечно дотримуйтесь правил безпечного та економного використання газу!

Нагадуємо основні правила безпечного користування побутовими газовими приладами:

власник помешкання зобов'язаний забезпечити технічне обслуговування (ТО) внутрішніх газових мереж та приладів, а також перевірку димо-вентиляційних каналів виключно спеціалістами: підприємствами, які мають відповідні дозвільні документи (на договірних засадах).

технічне обслуговування газових приладів проводиться згідно інструкцій заводів-виробників, а димо-вентиляційних каналів - перед початком опалювального сезону для приладів сезонної дії (чисто опалювальних) та двічі на рік для приладів постійного користування.

у зимовий період необхідно регулярно перевіряти оголовки димоходів на відсутність обмерзання

не проводьте самостійно робіт по заміні, реконструкції або ремонту газового обладнання та інших елементів системи газопостачання. Будь-які роботи повинні проводити виключно спеціалісти!

- постійно провітрюйте приміщення квартир та будинків (відкриті кватирки, фрамуги вікон).

- перед пуском газових приладів у роботу та періодично в процесі роботи обовязково перевіряйте наявність тяги. В разі її відсутності - користуватись приладами заборонено!

- не допускайте до користування газовими приладами осіб, які не пройшли інструктаж щодо безпечного користування газом в побуті або осіб, які не контролюють свої дії.

Подбайте про свою безпеку та укладіть договори на проведення технічного обслуговування внутрішніх мереж та газових приладів!

Споживайте газ відповідально