#Корисна інформація:

Дата: 09.08.2023 15:29

#Корисна інформація:

З метою забезпечення військовослужбовців базовою інформацією про пільги, права і соціальні гарантії, окремі питання пенсійного забезпечення, а також – надання рекомендацій щодо порядку дій в певних ситуаціях ГО “Юридична Сотня” спільно з фахівцями Міністерства соціальної політики України, Міністерства у справах ветеранів, Міністерства оборони України та Генерального Штабу Збройних Сил України розроблено пам’ятку учасникам російсько-української війни, ознайомитися з електронною версією якої можна за посиланням:

Військовослужбовці, ветерани та члени їх сімей можуть отримати безкоштовну консультацію з питань проходження військової служби та соціального забезпечення ветеранів, звернувшись на номер гарячої лінії Юридичної сотні : 0 800 308 100

Додатково отримати інформацію можна звернувшись за мобільним номером: +380960890696 (відповідальна особа по Розсошанській ТГ з питань підтримки учасників бойових та членів їх сімей Наталія Шинкарук).