Дата: 08.08.2023 14:55

СТАРТУЄ проєкт презентованний Українським ветеранським фондом (УВФ) Міністерства у справах ветеранів.

Проект #Варто: Золоті руки

Український ветеранський фонд надаватиме фінансування бізнесу ветеранів, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України на конкурсній основі.

Старт прийому заявок – 28 липня 2023 року. Останній день прийому заявок – 21 серпня 2023 року (до 23:59 за київським часом).

Сума фінансування проєктів:

• Мінімальна запитувана сума на проєкт – 500 000 грн

• Максимальна запитувана сума на проєкт – 3 000 000 грн

Мають право на отримання фінансової підтримки в рамках даного

конкурсного відбору проєктів:

• ветерани, члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та члени сімей загиблих (померлих) захисників і захисниць України, які зареєстровані відповідно до вимог законодавства як фізичні особи-підприємці;

• юридичні особи, зареєстровані не пізніше ніж за два роки до отримання фінансової підтримки, засновниками яких є ветерани, члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та члени сімей загиблих (померлих) захисників і захисниць України.

10 серпня о 14:00 відбудеться воркшоп Українського ветеранського фонду Мінветеранів. Під час заходу юристи, бухгалтери, проєктні менеджери Фонду розкажуть учасникам про те, як підготувати конкурсну заявку, щоб виграти 3 мільйони гривень на ветеранський бізнес.

📌 Реєстрація: https://forms.gle/FDZR3g8EeNCi5f7i7

🔑 Усі деталі за посиланням: https://veteranfund.com.ua/contests/varto_zr/

Одночасно інформуємо про те, що УВФ запустив програму мікрофінансування бізнесу ветеранів та членів їхніх родин. На підставі поданої заяви відшкодовується 20 тисяч гривень за придбане обладнання для ведення власної справи (дата придбання починаючи з 24.02.2023).

Ці та інші державні ініціативи націлені на підтримку ветеранів/учасників бойових дій, адже УВФ є інструментом держави у виконанні обов’язку перед ветеранами та ветеранками, зокрема в наданні державної підтримки для розвитку власних бізнес ідей, громадських ініціатив, відновлення тощо.

Додатково отримати інформацію можна звернувшись до відповідальної особи з питань підтримки учасників бойових дій та членів їх сімей Розсошанської сільської ради ШИНКАРУК Наталії Григорівни

за номером: +380960890696