Розсошанська громада
Хмельницька область, Хмельницький район

ЧИ ПРИЗНАЧАЄТЬСЯ ПЕНСІЯ В РАЗІ ВТРАТИ ГОДУВАЛЬНИКА ДИТИНІ, ЯКЩО ЇЇ БАТЬКО ПОЗБАВЛЕНИЙ БАТЬКІВСЬКИХ ПРАВ?

Дата: 07.08.2023 09:07
Кількість переглядів: 73

Фото без опису

ЧИ ПРИЗНАЧАЄТЬСЯ ПЕНСІЯ В РАЗІ ВТРАТИ ГОДУВАЛЬНИКА ДИТИНІ, ЯКЩО ЇЇ БАТЬКО ПОЗБАВЛЕНИЙ БАТЬКІВСЬКИХ ПРАВ?

Так, у такому випадку пенсія у разі втраті годувальника призначається.

Відповідно до пункту 2 статті 166 Сімейного кодексу України особа, позбавлена батьківських прав, не звільняється від обов'язку щодо утримання дитини.

З особи, позбавленої батьківських прав, стягуються аліменти на користь дитини, а у разі її смерті – призначається пенсія по втраті годувальника (годувальник набув необхідного страхового стажу).


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь