ЯК ПЕРЕВІРИТИ ІНФОРМАЦІЮ ПРО СПЛАТУ ДОБРОВІЛЬНИХ ПЕНСІЙНИХ ВНЕСКІВ

Дата: 07.08.2023 09:03

ЯК ПЕРЕВІРИТИ ІНФОРМАЦІЮ ПРО СПЛАТУ ДОБРОВІЛЬНИХ ПЕНСІЙНИХ ВНЕСКІВ

З кожним днем все більше українців долучаються до сплати добровільних пенсійних внесків.

Зрозуміло, що людей, які їх сплатили, цікавить питання: де і як саме можна перевірити дані про зарахування платежу.

У разі коли добровільні внески сплачено за себе, то побачити це можна якщо:

1. Зайти в свій особистий кабінет на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України (https://portal.pfu.gov.ua/).

2. У розділі “Комунікації з ПФУ” (на панелі зліва) обрати опцію “Запит на отримання електронних документів”.

3. У вікні, що відкриється, в полі “Тип звернення” з випадаючого списку обрати опцію “Довідка ОК-5”.

4. Дати згоду на передачу та обробку своїх персональних даних та відправити запит до ПФУ.

5. Щоб ознайомитися з результатами розгляду запиту, в боковому меню слід обрати категорію “Мої звернення” та розгорнути поле з повідомленням про сформовану довідку ОК-5.

6. Завантажити сформований документ.

7.  На останній сторінці довідки ОК-5 в розділі “Звітний рік: 2023 рік” відображено заробітну плату для пенсії, розрахованої з добровільно сплаченого внеску, та кількість днів набутого страхового стажу.

*Такий результат отримала людина, яка сплатила у липні добровільний внесок у розмірі 1474 грн.