29 червня  об 11 годині  відбудеться засідання виконавчого комітету сільської ради

Дата: 16.06.2023 15:54

29 червня  об 11 годині  відбудеться засідання виконавчого

комітету сільської ради з таким порядком денним:

1. Про дотримання правопорядку на території Розсошанської сільської ради

2. Про надання матеріальної допомоги малозабезпеченим та хворим громадянам на лікування, поховання та на відзначення ювілейних дат.

3. Про надання матеріальної допомоги на лікування пораненим військовим.

4. Про надання одноразової матеріальної допомоги сім'ї зниклого безвісти військового.

5. Про надання одноразової матеріальної допомоги сім'ям загиблих військових на виготовлення пам’ятників.

6. Про внесення змін до місцевого бюджету Розсошанської сільської територіальної громади на 2023 рік.

7. Про надання одноразової матеріальної допомоги дітям – сиротам і дітям, позбавлених батьківського піклування, після досягнення 18-річного віку.

8. Про присвоєння адреси об'єкту нерухомого майна — житловому будинку

9. Про присвоєння адреси об'єкту будівництва “Нове будівництво житлового будинку та господарської будівлі (гарожа)”.

10. Про перенесення історико-краєзнавчого музею села Михайлівка.

11. Про погодження плану траси прокладання кабельної лінії напругою 10кВ для нового будівництва багатофункціонального комплексу з об'єктами транспортної інфраструктури.

12. Про взяття під соціальний супровід сім'ї, яка перебуває у складних життєвих обставинах.

13. Про надання соціальних послуг “догляд вдома” та “натуральна допомога” за рахунок бюджетних коштів.

14. Про розгляд клопотання начальника служби у справах дітей, щодо використання службового автомобіля.

15. Про план роботи виконкому сільської ради на ІІІ квартал 2023 року.