Про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел викидів для об’єктів

Дата: 02.06.2023 15:05

КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЗАКЛАД З НАДАННЯ ПСИХІАТРИЧНОЇ ДОПОМОГИ» ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ (КНП «ХОЗзНПД» ХОР), код ЄДРПОУ 02004580, має намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел викидів для об’єктів: лікарня, адреса: 32120, Хмельницька область, Хмельницький район, село Скаржинці, Розсошанська ТГ; очисні споруди, адреса: 32120, Хмельницька область, Хмельницький район, с.Скаржинці, вул. Грушевського.

Місцезнаходження суб’єкта господарювання: 32120, Хмельницька область, Хмельницький район, село Скаржинці, Розсошанська ТГ (тел.+380933496122, hopl1kanc@ukr.net). Спеціалізація – надання психіатричної допомоги населенню. Згідно ЗУ «Про оцінку впливу на довкілля» діяльність підприємства оцінці впливу на довкілля не підлягає. Об’єкт: лікарня. Опис виробництв, устаткування: модулі газових котелень (опалення приміщень), дизельний генератор (виробництво електроенергії для власних потреб). Види та обсяги викидів (фактичні), т/рік: оксиди азоту(оксид та діоксид азоту)у перерахунку на діоксид азоту-4,173, вуглецю оксид-0,920; діоксид сірки(діоксид та триоксид)у перерахунку на діоксид сірки-0,215; речовини у вигляді суспендованих твердих частинок недиференційованих за складом-0,108; азоту(1)оксид(N2O)-0,0022; метан-0,022; ртуть та її сполуки-0,0000022; неметанові леткі органічні сполуки(НМЛОС)-0,26000003; сірководень(H2S)-0,0000000008; сульфатна кислота (H2SO4) [сірчана кислота]-0,0001; вуглецю двоокис-1330,000. Об’єкт: очисні споруди. Опис виробництв, устаткування: твердопаливний котел (опалення приміщень), дизельний генератор (виробництво електроенергії для власних потреб). Види та обсяги викидів (фактичні), т/рік: оксиди азоту(оксид та діоксид азоту)у перерахунку на діоксид азоту-0,935; вуглецю оксид-0,940; діоксид сірки(діоксид та триоксид)у перерахунку на діоксид сірки-0,096; речовини у вигляді суспендованих твердих частинок недиференційованих за складом-0,088; азоту(1)оксид(N2O)-0,0014; метан-0,0018; неметанові леткі органічні сполуки(НМЛОС)-0,132000056; сірководень(H2S)-0,00000000016; сульфатна кислота (H2SO4) [сірчана кислота]-0,0001; вуглецю двоокис-62,700. Обсяги викидів забруднюючих речовин відповідають вимогам санітарного та екологічного законодавства, заходи щодо скорочення викидів забруднюючих речовин в атмосферу та заходи щодо впровадження найкращих існуючих технологій виробництва не передбачені та не розробляються. Пропозиції щодо дозволених обсягів викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря розроблені згідно інструкції про загальні вимоги до оформлення документів. З моменту опублікування інформації, зауваження та пропозиції громадськості протягом 30 календарних днів можуть надсилатись до Хмельницької обласної державної адміністрації за адресою: 29005,Хмельницька обл.,м.Хмельницький, майдан Незалежності,2.