25 травня об 11 годині  відбудеться засідання виконавчого комітету Розсошанської сільської ради

Дата: 24.05.2023 16:00

25 травня об 11 годині  відбудеться засідання виконавчого комітету сільської ради з таким порядком денним:

1. Про обслуговування одиноких громадян соціальними робітниками на території сільської ради.

2. Про надання матеріальної допомоги малозабезпеченим та хворим громадянам на лікування, поховання та на відзначення ювілейних дат.

3. Про надання матеріальної допомоги на лікування пораненим військови.

4. Про надання одноразової матеріальної допомоги сім'ї зниклого безвісти військового.

5. Про надання матеріальної допомоги сім'ям загиблих військових.

6. Про надання одноразової матеріальної допомоги сім'ям загиблих військових на виготовлення пам’ятників.

7. Про внесення змін до місцевого бюджету Розсошанської сільської територіальної громади на 2023 рік.

8. Про присвоєння адреси об'єкту нерухомого майна -житловому будинку.

9. Про присвоєння адреси об'єкту будівництва “Нове будівництво житлового будинку та господарських споруд”.

10. Про внесення змін до адреси об'єкта нерухомого майна - житловому будинку.

11. Про відмову в присвоєні поштової адреси за результатами розгляду заяви Лучко Софії Оникіївни.

12. Про присвоєння адреси об'єкту нерухомого майна - складським приміщенням.

13. Про присвоєння поштової адреси об'єкту нерухомого майна колишній пожежній частині в с. Михайлівка.

14. Про затвердження рішення Комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за знищені/пошкоджені об'єкти нерухомого майна в наслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій спричинених збройною агресією РФ проти України.

15. Про встановлення опіки над дитиною, позбавленою батьківського піклування.

16. Про відмову в надані дозволу на укладання договору купівлі -продажу земельної ділянки від імені неповнолітньої дитини.

17. Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту субланки Розсошанської сільської ради Хмельницької районної ланки її територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Хмельницької області на 2023 рік.

18. Про надання соціальних послуг “догляд вдома” та “натуральна допомога” на безоплатній основі.

19. Про затвердження актів обстеження зелених насаджень зелених насаджень на території Розсошанської територіальної громади.

Виконавчий комітет сільської ради