Розсошанська громада
Хмельницька область, Хмельницький район

ЯК ВРАХОВУЮТЬСЯ ПІД ЧАС ПРИЗНАЧЕННЯ СУБСИДІЇ ДОХОДИ ПОДРУЖЖЯ, ЯКЩО ВОНИ РАЗОМ НЕ ПРОЖИВАЮТЬ?

Дата: 07.03.2023 09:18
Кількість переглядів: 85

Фото без опису

ЯК ВРАХОВУЮТЬСЯ ПІД ЧАС ПРИЗНАЧЕННЯ СУБСИДІЇ ДОХОДИ ПОДРУЖЖЯ,

ЯКЩО ВОНИ РАЗОМ НЕ ПРОЖИВАЮТЬ?

 

Житлова субсидія призначається виходячи з кількості зареєстрованих у житловому приміщенні осіб і розраховується на всіх членів домогосподарства (пункт 24 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 848 (далі Положення).

Під час призначення житлової субсидії враховуються доходи членів сім’ї домогосподарства, в тому числі, коли їх зареєстроване (фактичне) місце проживання відмінне від адреси домогосподарства.

Водночас відповідно до статті 3 Сімейного кодексу України подружжя вважається сім’єю і тоді, коли дружина та чоловік у зв’язку з навчанням, роботою, лікуванням, необхідністю догляду за батьками, дітьми та з інших поважних причин не проживають спільно.

Із урахуванням зазначеного, доходи подружжя враховуються при призначенні житлової субсидії, окрім випадку, якщо обом більше 60 років і вони проживають у сільській місцевості або селищах міського типу (пункт 24 Положення).


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь