Про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря

Дата: 08.02.2023 11:03

З метою дотримання вимог природоохоронного законодавства Товариство з обмеженою відповідальністю «Сільськогосподарське підприємство «Агропромтехніка» (ТОВ «СГП «Агропромтехніка»), що займається вирощування зернових культур, має намір отримати Дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами викидів за адресою: 31362, ст. Скібнево, вул. Вокзальна, 5, Хмельницького району, Хмельницької області. Адреса юридичної особи: 31362, Хмельницька область, Хмельницький район, с.Розсоша. Код ЄДРПОУ 34584276. Контактний телефон (0382)735505, mlyn@mlyn.km.ua. Джерелами утворення забруднюючих речовин є: завальна яма, пересипка зерна. В атмосферне повітря будуть викидатись такі забруднюючі речовини: речовини у вигляді твердих суспендованих частинок, недиференційованих за складом – 0,08т. По складу документів об’єкт належить до третьої групи. Перевищення граничнодопустимих концентрацій забруднюючих речовин згідно нормативних вимог - відсутні. Наднормативний вплив на навколишнє середовище - відсутній. При отримані дозволу на викиди будуть встановлені умови до технологічного обладнання і споруд, до адміністративних дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру для запобігання перевищення викидів забруднюючих речовин. ТОВ «СГП «Агропромтехніка» гарантує дотримання вимог і нормативів природоохоронного і санітарного законодавства.Зауваження та пропозиції громадських організацій та окремих громадян, щодо наміру отримання Дозволу можна надсилати протягом 30 днів з часу опублікування даного повідомлення до приймальної Хмельницької обласної державної адміністрації за адресою: 29005, м. Хмельницький, майдан Незалежності, Будинок Рад, тел.(0382) 76-50-24, 76-57-03, електронна адреса: regadm@adm-km.gov.ua.