Дата: 09.01.2023 16:35

Дизельне паливо (Євро 5), талон

Бензин А-95 (Євро 5), талон

Вид процедури закупівлі

Відкриті торги з особливостями  згідно положень Закону України «Про публічні закупів лі» від 25.12.2015 № 922-VI1I зі змінами з урахуванням положень Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12 жовтня 2022 р. № 1178.

Код національного класифікатора України код ДК 021-2015

«код ДК 021:2015 09130000-9 «Нафта і дистиляти»

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Якість товару повинна відповідати екологічним нормам ЄВРО – 5, Державним стандартам України, технічним вимогам заводу виробника та вимогам ДСТУ 7687:2015 «Бензини автомобільні Євро. Технічні умови», ДСТУ 7688:2015 «Паливо дизельне Євро. Технічні умови» або Технічному регламенту щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного, суднового та котельного палива (затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2013 № 927).

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

Розрахунок здійснено з урахуванням вартості товару на ринку відповідно до інформації, опублікованої на офіційному веб-сайті Мінфіну України за посиланням: https://index.minfin.com.ua/ua/markets/fuel/