Щирі вітання всім освітянам нашої громади!

Дата: 30.09.2022 09:07

Щирі та оригінальні привітання з Днем вчителя - Місто

Розсошанська сільська рада висловлює всім працівникам наших закладів освіти щиру вдячність за  невтомний творчий пошук, високий професіоналізм, мудрість, знання, самовідданність,  чуйність, добро, сердечне тепло.  Ваша праця неоціненна! Учитель і вихователь, психолог і соціальний педагог, шкільний бібліотекар і вихователь групи подовженого дня, кухар і техпрацівник, водій і сторож, майстер по ремонту і помічник вихователя, медична сестра й кочегар – усі ви створюєте комфортне освітнє середовище для розвитку української нації, навчаєте й розвиваєте наших дітей. Саме у ваших руках майбутнє України!

Нехай вам завжди усміхається доля, дарує міцне здоров’я та довголіття. Бажаємо вам здійснення найзаповітніших мрій та задумів, а також, щоб у ваших родинах та колективах завжди панували тепло, радість, мир і затишок.

Прийміть щиру подяку за високе служіння обраній справі та щедрість душі, яку ви даруєте нашим дітям.