ХМЕЛЬНИЦЬКА ОКРУЖНА ПРОКУРАТУРА ІНФОРМУЄ

Дата: 12.08.2022 20:12

Три роки за ґратами за бійку – засуджено жителя Хмельницького району

За публічного обвинувачення Ярмолинецького відділу Хмельницької окружної прокуратури суд визнав винним 24-річного хлопця в нанесенні умисного середньої тяжкості тілесного ушкодження (ч. 1 ст.122  Кримінального кодексу України).

Подія трапилась в липні минулого року в с.Михайлівка Хмельницького району.

Встановлено, що в ході конфлікту, який переріс у бійку, молодий чоловік наніс 8 ударів кулаками обох рук в область обличчя односельчанину. Внаслідок ударів потерпілий отримав тілесні ушкодження у вигляді перелому нижньої щелепи та перелому виличної дуги обличчя.

Незважаючи на позицію обвинуваченого, який вину у вчиненому кримінальному правопорушенні не визнав та наполягав, що захищався від неправомірних дій потерпілого,  в суді під низкою доказів все-таки доведено, що засуджений навмисно наніс численні удари потерпілому.

Вироком Ярмолинецького районного суду молодика засуджено до                3 років позбавлення волі. Крім того, засуджений має сплатити потерпілому понад 15 000 гривень майнової, 50 000 гривень моральної шкоди, та                            4 000 гривень витрат на правову допомогу.