Тренінг "Опіка над дитиною під час війни"

Дата: 26.05.2022 12:25

Фото без описуШановні жителі

Розсошанської сільської ради!

Війна в Україні змусила кожного з нас зіткнутися з новими реаліями, новими викликами, до яких ніхто не був готовий. Немає жодної родини, якої б не торкнулися наслідки проведення військових дій у країні більшою чи меншою мірою.

Одним із таких болючих наслідків є те, що багато дітей втратили своїх батьків у цей тяжкий період. Сотні сімей забирають до себе дітей родичів, які потрапили в біду або загинули. Перед дорослими, які взяли на себе нові обов’язки опікунів, постали нові зобов’язання та виклики – вигодувати, виховати, вилікувати цих діток.

Діти, які на власні очі бачили війну, – особливі діти, травмовані діти. Крім того, і дорослі, які щойно стали опікунами через війну, не завжди усвідомлюють власні можливості щодо прийняття дитини родича у свою родину та своє серце.

Це і є адаптація і дітей, і дорослих, на яку потрібен час і корисні поради фахівців.

Аби допомогти українським сім’ям впоратися з питаннями адаптації в часи війни, програма «Рінат Ахметов – Дітям. Сирітству – ні!» запускає серію безкоштовних онлайн-тренінгів для опікунів, усиновлювачів, прийомних батьків та батьків ДБСТ.

Запрошуємо вас взяти участь у серії онлайн-тренінгів (щомісяця до вересня) для сімей, які прийняли дитину під час війни.

Перший тренінг «Опіка над дитиною під час війни: виявляємо складнощі та вчимося їх долати» відбудеться 30 травня о 12 годині на платформі Zoom.

Будуть розглянуті такі питання:

- як прийняти дитину в свою родину та серце;

- як трансформувати тимчасове почуття жалю до дитини у свідоме батьківство;

- як налагодити стосунки нової дитини з вашим оточенням;

- як виявляти травму та стресовий розлад.

Більше про тренінг - https://sirotstvy.net/ua/news/start-reestratsiyi-na-onlayn-trening-opika-nad-dytynoyu-pid-chas-viyny-vyyavlyaemo-skladnoshchi-ta-v/

З повагою,
служба у справах дітей