Оголошення про скликання шістнадцятої сесії Розсошанської сільської ради восьмого скликання

Дата: 14.02.2022 17:25

Сільський голова Василь ДЯЧОК підписав розпорядження щодо проведення чергової, 16 сесії Розсошанської сільської ради VIIІ скликання 25 лютого 2022 року. Сесія відбудеться в залі засідань розпочнеться о 13 годині.

На розгляд сесії виносяться такі питання:

1.Про затвердження звіту про виконання сільського бюджету Розсошанської сільської ради за 2021 рік

2. Про затвердження Програми відшкодування витрат на надання пільг за послуги зв’язку окремим категоріям громадян Розсошанської сільської ради на 2022 рік

3. Про внесення змін до місцевого бюджету Розсошанської сільської територіальної громади на 2022 рік.

4. Про затвердження технічної документації з грошової оцінки земельної ділянки водного фонду для рибогосподарських потреб (10.07)

5. Про затвердження вартості харчування в закладах освіти Розсошанської сільської ради.

6. Про звільнення від оплати за харчування здобувачів освіти пільгових категорій закладів дошкільної освіти Розсошанської сільської ради.

7. Про звільнення від оплати за харчування здобувачів освіти пільгових категорій  закладів загальної середньої освіти Розсошанської сільської ради.

8. Про передачу транспортних засобів в оперативне управління.

9. Про закриття бібліотечних пунктів в с. Вищі Вовківці, с. Лугове, с. Михалківці, с. Слобідка.

10.Про надання згоди на укладення Договору про співробітництво територіальних громад у формі співфінансування (утримання) комунальної установи «Ярмолинецький інклюзивно-ресурсний центр» Ярмолинецької селищної ради Хмельницької області.

11. Про створення Центру надання адміністративних послуг Розсошанської сільської ради.

12.Про утворення старостинських округів Розсошанської сільської ради територіальної громади та затвердження Положення про старосту

13. Про взяття на баланс сільської ради основних засобів.

14. Про створення та облаштування місць відпочинку на водних об'єктах Розсошанської сільської ради.

15. Різне.

16. Земельні питання.