Розсошанська громада
Хмельницька область, Хмельницький район

ОГОЛОШЕННЯ про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Дата: 24.12.2021 12:49
Кількість переглядів: 294

ОГОЛОШЕННЯ

про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.

1. Планована діяльність Планована діяльність полягає в реконструкції аеродромного комплексу комунального підприємства «Аеропорт Хмельницький» з подовженням штучної злітно-посадкової смуги (далі – ШЗПС) на 500 м. Проте, враховуючи отриману в процесі оцінки впливу на довкілля інформацію, подовження ШЗПС на даному етапі не можливе, враховуючи невідповідність містобудівній документації, та може бути реалізоване лише у разі відповідних змін у містобудівній документації та окремого проходження ОВД. Враховуючи вищенаведені обмеження, планована діяльність передбачає: ? реконструкцію: існуючої ШЗПС довжиною 2200 метрів; існуючого перону для експлуатації повітряних суден (далі – ПС) кодової літери «С» на тязі власних двигунів; існуючих інженерних мереж, необхідних для безпечної експлуатації аеродрому; системи водовідведення аеродрому. ? будівництво: двох з'єднувальних руліжних доріжок (далі – РД); патрульної автодороги; огорожі по периметру аеропорту з охоронною сигналізацією; аварійно-рятувальної станції; очисних споруд аеропорту; нових інженерних мереж. ? облаштування та встановлення: на пероні (біля нього) стоянки засобів перонної механізації та спецтранспорту; на пероні 1-го місця стоянки для обробки ПС кодової літери «С» протикриговою рідиною; світлосигнального обладнання з обох напрямків по І категорії ІСАО; радіотехнічного обладнання з обох напрямків по 1 категорії ІСАО; всебічно направленого азимутально далекомірного радіомаяка DVOR/DME (за потреби); приводного всеспрямованого радіомаяка NDB з маркерним радіомаяком; метеорологічного обладнання (з облаштуванням метеомайданчика).

2. Суб’єкт господарювання Комунальне підприємство «Аеропорт Хмельницький», 29008, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, Аеропорт; тел. (067) 788-99-20; e-mail: aer.km@ukr.net, Директор – Сорока Валерій Ростиславович.

3. Уповноважений орган, який забезпечує проведення громадського обговорення Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України, Департамент екологічної оцінки та контролю, 03035, м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35, тел./факс. (044) 206-31-40, (044) 206-31-50, e-mail: OVD@mepr.gov.ua. Контактна особа: Котяш Лада Павлівна, заступник директора Департаменту екологічної оцінки, контролю та екологічних фінансів – начальник відділу формування державної політики в сфері екологічного контролю.

4. Процедура прийняття рішення про провадження планованої діяльності та орган, який розглядатиме результати оцінки впливу на довкілля Відповідно до законодавства рішенням про провадження даної планованої діяльності буде: дозвіл на виконання будівельних робіт відповідно до ст. 37 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», що видається Державною інспекцією архітектури та містобудування, відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» від 17 лютого 2011 року № 3038-VI, Порядку виконання підготовчих та будівельних робіт, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 № 466.

5. Строки, тривалість та порядок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля, включаючи інформацію про час і місце усіх запланованих громадських слухань Тривалість громадського обговорення становить 25 робочих днів (не менше 25, але не більше 35 робочих днів) з моменту офіційного опублікування цього оголошення (зазначається у заголовку оголошення) та надання громадськості доступу до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації, визначеної суб’єктом господарювання, що передається для видачі висновку з оцінки впливу на довкілля. Протягом усього строку громадського обговорення громадськість має право подавати будьякі зауваження або пропозиції, які, на її думку, стосуються планованої діяльності, без необхідності їх обґрунтування. Зауваження та пропозиції можуть подаватися в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) та усно під час громадських слухань із внесенням до протоколу громадських слухань. Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються. Тимчасово, на період дії та в межах території карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби (СОVID-19), спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, до повного його скасування та протягом 30 днів з дня скасування карантину, громадські слухання не проводяться і не призначаються на дати, що припадають на цей період. Громадські слухання 1 (перші) не передбачено. Громадські слухання 2 (другі) не передбачено.

6. Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, що забезпечує доступ до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої доступної інформації щодо планованої діяльності Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України, Департамент екологічної оцінки та контролю, 03035, м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35, тел./факс. (044) 206-31-40, (044) 206-31-50, e-mail: OVD@mepr.gov.ua. Контактна особа: Котяш Лада Павлівна, заступник директора Департаменту екологічної оцінки, контролю та екологічних фінансів – начальник відділу формування державної політики в сфері екологічного контролю.

7. Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, до якого надаються зауваження і пропозиції, та строки надання зауважень і пропозицій Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України, Департамент екологічної оцінки та контролю, 03035, м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35, тел./факс. (044) 206-31-40, (044) 206-31-50, e-mail: OVD@mepr.gov.ua. Контактна особа: Котяш Лада Павлівна, заступник директора Департаменту екологічної оцінки, контролю та екологічних фінансів – начальник відділу формування державної політики в сфері екологічного контролю.

8. Наявна екологічна інформація щодо планованої діяльності Звіт з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності на 877 аркушах.

9. Місце (місця) розміщення звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації (відмінне від приміщення, зазначеного у пункті 6 цього оголошення), а також час, з якого громадськість може ознайомитися з ними Розсошанська сільська об’єднана територіальна громада,

31362, Хмельницька обл., Хмельницький р-н, с. Розсоша, вул. Центральна, буд. 4, тел. (0382) 4-15-86; контактна особа: голова Розсошанської сільської об’єднаної територіальної громади – Дячок Василь Володимирович; з 24 грудня 2021 року. Комунальне підприємство «Аеропорт Хмельницький»,

29008, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, Аеропорт, тел. +380677889920; контактна особа: директор – Сорока Валерій Ростиславович; з 24 грудня 2021 року.


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь