Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області повідомляє про зміну внутрішнього розпорядку дня.

Дата: 25.06.2020 13:09

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17 червня 2020 року № 500 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України» внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів», зокрема, на період дії карантину робота в Державній аудиторській службі України розпочинається о 8.00 годині.

Крім того, Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області  інформує про функціонування  „телефону довіри”,  на який громадяни можуть повідомляти про відомі їм випадки зловживань і фінансових порушень при витрачанні бюджетних коштів, використанні державного чи комунального майна у понеділок-четвер з 8.00 до 17.00 (у п’ятницю з 8.00 до 15.45) за номерами (0-382) 76-57-56 – Управління, (0-32) 255-39-46 – Західний офіс Держаудитслужби, (044) 425-80-30 – Державна аудиторська служба України.

Про вчинки працівників Управління, які мають ознаки корупційних дій  ви можете відповідно повідомляти за номерами (0-382) 65-81-22, (032) 260-31-70, (044) 485-17-96

Прес-служба Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області