Козацькі розваги до Дня українського козацтва
Напередодні Дня українського козацтва, Покрови Пресвятої Богородиці, Дня захисника України у Розсошанському ліцеї відбулась гра «Козацькі розваги» та посвята п’ятикласників у козачата.
На гру були запрошені батьки учнів 5 класу, які змагались у конкурсах разом із своїми дітьми. Їм довелось переспівувати своїх дітей, заплітати у косички конячі хвости, малювати, мірятись силою, пригадувати прислів’я та приказки про осінь і працьовитих українців.
Діти у захваті разом із батьками взяли участь у таких конкурсах: «Поїзд», «Приготування кулешу», «Забави кашоварів», «Одягни сорочку», «Їзда на коні», «Втеча полоненого козака з полону», «Хто краще співає», де учні спільно з батьками виконали пісню «Ой у лузі червона калина…».
З глядачами, також, було проведено конкурс «Заплети косичку» та вікторину на знання історії козацтва. У вікторині переможцем став учень 6 класу Черненко Роман, а у конкурсі Штокалюк Катерина та Самсонова Ліна, учениці 4 класу.
По закінченню гри уже ні в кого не було сумніву, що наші п’ятикласники пройшли гідне випробування на звання козака та є гідним поколінням запорізьких козаків. П’ятикласникам вручили Посвідчення козака, де зазначено, що учень став юним громадянином Малої Козацької Республіки, побратимом усіх волелюбних народів світу.
Щира подяка батькам за співпрацю та розуміння.
Захід підготувала педагог-організатор Ляшок Л. В.