Свято в Розсошанській ОТГ (Поповнення в с.Андрійківці, На один садочок більше, Громада – дітям тощо)

Дата: 10.09.2019 19:40

Тішиться малеча с.Андрійківці та с.Вищі Вовківці, адже 9 вересня 2019 року для них гостинно відчинились двері дошкільного підрозділу «Перлинка» Андрійковецької гімназії.  Голова громади Дячок Василь Володимирович разом із найменшими жителями села урочисто перерізав блакитну стрічечку і запросив діток та їх батьків до закладу. 21 малюк повагом заходив до нового садочка і з радістю обирав собі столика, ліжечко, іграшки.

Розсошанська громада створила всі умови для комфортного навчання та розвитку дітей: простора та світла ігрова кімната, затишна спальня, сучасний санвузол,  нові меблі та іграшки, розвивальні ігри, педагогічний та обслуговуючий персонал прийняли малюків у новий заклад. За сприяння народного депутата Сергія Петровича Лабазюка облаштовано ігровий майданчик, а на святі його представник Олександр Попель урочисто вручив директору сертифікат на придбання телевізора.

Відтепер батьки спокійні: діти в надійних руках та у своєму селі мають змогу здобувати якісну дошкільну освіту та готуватися до школи.