День цивільного захисту в Розсошанському ліцеї

Дата: 26.04.2019 22:05

25 квітня у Розсошанському ліцеї пройшов цікаво і змістовно День цивільного захисту. На подвір’ї ліцею вишикувались учнівський та педагогічний колективи, радо зустрічаючи гостей із військової частини підрозділу радіаційного, хімічного, біологічного захисту та рятувальників з пожежної частини. Зі вступним словом виступили директор Наконечна Валентина Сергіївна та військовий керівник Бобрик Віталій Павлович.

Учні та педагоги мали змогу побачити роботу військовослужбовців, які провели цікаві практичні навички застосування імітаційних та піротехнічних засобів, ознайомили з спецтехнікою та спорядженням.

Командир підрозділу Кузора Валерій докладно розяснив принцип дії приладів цивільного захисту. Особовий склад підрозділу Пудло Ігор, Нич Анатолій, Савчук Іван продемонстрували дії та роботу технічних засобів цивільного захисту. Ліцеїсти здобули практичний досвід виконання заходів цивільного захисту, дій за сигналами оповіщення, проведення рятувальних робіт, мали можливість ознайомитися зі всіма механізмами роботи аерозольної автівки військової частини.

Проводилось відпрацювання прийомів користування засобами індивідуального захисту, комплексу евакозаходів. Такі заходи допомагають попередженню та недопусканню серед дітей травматизму, дають можливість навчанню підростаючого покоління правильної поведінки при пожежах і надзвичайних ситуаціях.

Група пожежо-рятувальної служби продемонструвала практичні навички користування первинними засобами пожежогасіння та ознайомила з обладнанням, яке використовується при надзвичайних ситуаціях.

Дня цівільного захисту з нетерпінням чекали учні, адже вони удосконалили здобуті знання на практиці, а дехто навіть визначився у виборі майбутньої професії.