Огляд-конкурс художньої самодіяльності і виставка декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва

Дата: 31.01.2019 13:13

Уже минув зональний етап огляду-конкурсу художньої самодіяльності. Учні Розсошанського НВК представили на конкурс 5 номерів у різних жанрах: театральний, фольклорний, інструментальний та вокальний. На районний етап потрапив номер з театрального жанру «Кайдашева сім’я» (керівник Івасюк О. З.), та фольклорний жанр «Стрітення» (керівники: Івасюк О. З., Войцехівський Р. П.).

На виставку декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва учні нашої школи представили 25 робіт, виконаних в різних техніках: живопис, квілінг, графіка, м’яка іграшка, вишивка бісером, вироби з тіста, вироби з природних матеріалів, кракле, валяння, ліплення з пластиліну, витинання та в’язання гачком і спицями (організатор виставки Ляшок Л. В.). Цибулько Єлизавета, учениця 9 класу, майстерно презентувала виставку членам журі, а Дихтяр Анастасія (5 клас) та Палига Владислав (7 клас) були гарними ведучими концертної програми.

На районний етап було вибрано роботи таких учнів: Лиса Крістіна (4 клас), Присяжна Діана (9 клас), Белинь Анастасія (1 клас), Коваль Зоряна, Галіца Ніка (5 клас), Басараба Іванна (7 клас), Липушанська Вікторія (7 клас). Керівники: Мазур І. С., Ляшок Л. В., Герасименко В. Л.