Здрастуй, наш веселий Новий рік!

Дата: 27.12.2018 22:38

27, 28 грудня у Розсошанському НВК відбулися новорічні дійства: «Здрастуй, наш веселий Новий рік» для учнів 1-4 класів та новорічний квест для старшокласників «Класна оцінка».

Учні 1-3 класів під керівництвом класоводів (Яблонська Л. А., Кравчук Л. В., Герасименко В. Л.) підготували пісеньки, хороводи, таночки, віршики. Снігуронька та Дід Мороз підготували та провели цікаві ігри.

Приємно здивували учні 1 класу своїм таночком бабусь.

Учні 4 класу підготували неперевершений мюзикл «Нові пригоди колобка» (класовод Івасюк О. З.).

Учні 5-11 класів змагались у новорічному квесті «Класна оцінка», який підготувала та провела педагог-організатор Ляшок Л. В. Конкурсні завдання квесту оцінювало журі у складі 7 чоловік.

З допомогою класних керівників учні 5-11 класів підготували такі конкурсні завдання: новорічна пісня, захист новорічного костюму, д/з на тему «Кажуть що під Новий рік всяке може трапитись….».

А ще, учні випробовували себе у танцювальному конкурсі, конкурсі «Одягни ялинку», «Склади слово», «Аукціон новорічних слів».

У новорічному квесті «Класна оцінка» найбільшу кількість балів набрали учні 10 класу (360 б) і тому стали переможцями.