Святкування з нагоди Дня Державного прапора та Дня Незалежності України

Дата: 24.08.2018 15:16

23 серпня в Ружичанці біля сільського будинку культури  вже зранку звучала музична мозаїка «Україна – співуча країна». Українські  мелодії, які звучали, сповіщали про початок заходів  з нагоди Дня Державного прапора та Дня Незалежності України.  Під звучання Державного Гімну України був урочисто  піднятий  жовто-блакитний прапор. Під час вуличної  акції «Вітаємо з Днем прапора України» діти вітали усіх перехожих та дарували жовто-блакитні стрічки.  Малеча із задоволенням прийняла участь у конкурсі  малюнків на асфальті «Україна – рідна земля».   У сільській бібліотеці кожен бажаючий міг ознайомитись із літературною виставкою «Історія незалежності України».