Дата: 07.06.2024 15:41

Повідомлення про оприлюднення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту документа державного планування - «Детальний план території на земельну ділянку площею 17,0683 га, кадастровий номер 6825087300:03:002:0008 з прилеглою територією в межах автошляхів Н03 та Е50, цільове призначення – для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (код КВЦПЗ 11.02), яка розташована за межами населеного пункту с. Ружичанка на території Розсошанської сільської ради Хмельницького району Хмельницької області»

Відповідно до Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» з метою одержання та врахування пропозицій і зауважень громадськості Розсошанська сільська рада
Хмельницького району Хмельницької області оприлюднює Заяву про визначення
Хмельницького району Хмельницької області».

Повна назва документа державного планування та стислий виклад його змісту: «Детальний план території на земельну ділянку площею 17,0683 га, кадастровий номер 6825087300:03:002:0008 з прилеглою територією в межах автошляхів Н03 та Е50, цільове призначення – для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (код КВЦПЗ 11.02), яка розташована за межами населеного пункту с. Ружичанка на території Розсошанської сільської ради Хмельницького району Хмельницької області». Необхідність розроблення детального плану обумовлена визначенням просторової композиції і параметрів забудови, організацією транспортного і пішохідного руху, визначенням планувальних обмежень використання території.

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Розсошанська сільська рада Хмельницького району Хмельницької області.

Передбачувану процедуру громадського обговорення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури: з 07.06.2024 по 17.06.2024;

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо): пропозиції приймаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, особистим підписом заявника і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил;

в) дата, час і місце проведення громадських слухань: не передбачається проведення громадських слухань;

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування (за наявності) та екологічною інформацією, у тому числі пов'язаною зі здоров'ям населення, що стосується документа державного планування: в приміщені Розсошанської сільської ради (адреса: вул. Центральна, 4, с. Розсоша, Хмельницький район, Хмельницька область, 31362), а також на офіційному сайті (https://rozsoshanska-gromada.gov.ua/) протягом 10 днів з дня оприлюднення цього повідомлення.

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій: Розсошанська сільська рада (адреса:
вул. Центральна, 4, с. Розсоша, Хмельницький район, Хмельницька область, 31362).

Електронна адреса: rozsosha@rozsoshanska-gromada.gov.ua.

Строк: з 07.06.2024 по 17.06.2024.

Відповідальна особа: Гадзіна Марія Юріївна.

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров'ям населення, що стосується документа державного планування: у приміщенні Розсошанської сільської ради (адреса: вул. Центральна, 4, с. Розсоша, Хмельницький район,
Хмельницька область, 31362).

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування: зважаючи на географічне положення проектованої території транскордонні наслідки реалізації проекту документа державного планування «Детальний план території на земельну ділянку площею 17,0683 га, кадастровий номер 6825087300:03:002:0008 з прилеглою територією в межах автошляхів Н03 та Е50, цільове призначення – для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (код КВЦПЗ 11.02), яка розташована за межами населеного пункту с. Ружичанка на території Розсошанської сільської ради
Хмельницького району Хмельницької області»
для довкілля, у тому числі здоров’я населення, не очікуються.