29 лютого 2024 року відбудеться засідання виконавчого комітету сільської ради

Дата: 20.02.2024 17:48

29 лютого 2024 року  об 11 годині  відбудеться засідання виконавчого комітету сільської ради з таким порядком денним:

1. Про стан розгляду звернень громадян у виконкомі сільської ради.

2. Про внесення змін до місцевого бюджету Розсошанської сільської територіальної громади на 2024 рік.

3. Про перенесення залишків паливо-мастильних матеріалів.

4. Про надання матеріальної допомоги малозабезпеченим та хворим громадянам на лікування, поховання та на відзначення ювілейних дат.

5. Про надання матеріальної допомоги на лікування пораненим військовим.

6. Про надання одноразової матеріальної допомоги сім'ї зниклого безвісти військовослужбовця.

7. Про надання матеріальної допомоги сім'ї загиблого військовослужбовця на виготовлення пам’ятників.

8. Про присвоєння адреси об'єкту будівництва “Нове будівництво індивідуального житлового будинку”.

9. Про зміну адреси житлового будинку.

10. Про присвоєння адреси закінченому будівництвом об'єкту: Нове будівництво садового будинку та господарської будівлі.

11. Про присвоєння адреси закінченому будівництвом об'єкту: Будівництво садового будинку та господарських споруд.

12. Про присвоєння адреси закінченому будівництвом об'єкту: Нове будівництво житлового будинку садибного типу та споруд.

13. Про присвоєння адреси об'єкту нерухомості побудованому та зданому в експлуатацію.

14. Про здійснення повідомної реєстрації Колективного договору між адміністрацією та трудовим колективом Шумовецької гімназії Розсошанської сільської ради на 2024-2028 роки.

15. Про затвердження Стратегії розвитку Ружичанського ліцею на 2024-2028 роки.

16. Про затвердження штатного розпису структурного підрозділу дошкільної освіти “Сонечко” Баламутівського ліцею.

17. Про затвердження штатного розпису структурного підрозділу дошкільної освіти “Веселка” Малиницького ліцею.

18. Про заходи щодо збереження від пошкоджень кабельних ліній зв’язку на території Розсошанської сільської територіальної громади.

19. Про затвердження режиму роботи сільських бібліотек Розсошанської сільської ради.

20. Про затвердження тарифів на надання платних соціальних послуг “Центром надання соціальних послуг”.

21. Про створення комісії для проведення перевірок достовірності відомостей, які подаються власниками домогосподарств для надання компенсації відповідно до Постанови КМУ від 19.03.2022 року № 333.

22. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

23. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

24. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

25. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

26. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

27. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

28. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

29. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

30. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

31. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

32. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

33. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

34. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

35. Про постановку на квартирний облік Семка Дмитра Олександровича, як такого, який має право на позачергове отримання житла.

36. Про надання дозволу на укладання договору дарування 1/3 частки земельної ділянки та 1/3 частки житлового будинку.

37. Про внесення змін до складу комісії з питань захисту прав дитини, затвердженого рішенням виконавчого комітету від 30.06.2022 року №17.