Дата: 14.06.2023 09:05

🪚💳 єВідновлення: як відкрити спеціальну картку, щоб отримати кошти на ремонт пошкодженого житла

Хочете отримати грошову допомогу на ремонт вашої домівки, яка постраждала через російську агресію? Тоді повідомте про пошкоджене майно у Дії, подавайте заяву на допомогу та відкрийте спеціальну картку єВідновлення. Саме туди прийдуть кошти для ремонту.

Як відкрити картку❓

1️⃣ Виберіть один банк із переліку:

◾ ПриватБанк

◾ monobank

◾ ПУМБ

◾ Абанк

◾ Sense Bank

◾ Райффайзен Банк

◾ sportbank

◾ izibank

2️⃣ Завантажте застосунок банку 👉🏻 відкрийте спеціальну картку єВідновлення

Як працює картка❓

Можна розраховуватися лише за будівельні матеріали чи послуги бізнес-партнерів програми єВідновлення. Проте не можна переказувати гроші на інші рахунки, знімати готівку, оплачувати за реквізитами та поповнювати картку.

Зверніть увагу❗ Після того, як отримаєте кошти на ремонт житла, маєте витратити їх протягом 12 місяців. Інакше гроші повернуться до державного бюджету.

Більше про програму єВідновлення дізнавайтеся на сайті 👉🏻 https://erecovery.diia.gov.ua/

Відбудовуємо Україну разом 💪🏻

Послугу єВідновлення розроблено Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури спільно з Міністерством цифрової трансформації за підтримки проєкту USAID / UK aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/ TAPAS» і Світового банку.