Щодо формування оперативного резерву громадян в особливий період.

Дата: 23.02.2022 16:42

Шановні мешканці Розсошанської територіальної громади!

Відповідно до формування оперативного резерву громадян в особливий період, Хмельницький районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки, просить всіх військовозобов’язаних терміново з’явитися за адресою: м. Хмельницький, вул. Юхима Сіцінського 16, (рядового, сержантського і старшинського складу, офіцерського складу) віком від 18 до 57 років, для укладання контракту на проходження служби у військовому резерві Збройних Сил України. При собі мати такі документи: військово-облікові документи військовозобов’язаного (військовий квиток). Хмельницький РТЦК та СП, є в зоні відповідальності за комплектування резервістів ЗС України.

З дня призову громадянин-військовослужбовець, отримує соціальний пакет послуг, користується статусом військовослужбовця та отримує відповідне грошове забезпечення. В подальшому є можливість проходити службу у лавах ЗС України. Резервіст забезпечується безкоштовно: військовою формою одягу, харчуванням, проживанням та медичним обслуговуванням під час зборів.

Детально за інформацією звертатися за адресою: м. Хмельницький, вул. Юхима Сіцінського, 16, Хмельницький РТЦК та СП.

Телефон для довідок: 0969606769

Джерело: Хмельницький районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки.